Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nokla onda je vrijeme da Erste izda novi short ili postoji mogućnost da gomode crta rast a zapravo bude obrnuto (ne bi bilo prvi put [emo_smijesak]

btw držim se po strani.

@Mecka
nisam prodao long

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

nokla u redu je, ovisno o ulazu imaš dobar profit/”loss”
američki prevaranti zajebavaju pošteni narod i otimaju im lovu.
kako god, u skorije vrijeme vidim dax ispod 8600 (naročito ako S6P danas poklekne na 1756)

@Mecka
ako dax ne padne za više od 1% u jednom danu, nema ništa od veće korekcije.moje skromno mišljenje i nije nagovor na k/p certifikata.
delux je često pisao, ne protiv trenda.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ovo sam stavljao negdje pocetkom godine ,dok su nasi shorteri bjesomucno dokupljivali i bivali nokautirani..

samo jedna obican crta vulgaris i šampon [emo_cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nokla,
kupovat SDX3 u ovakovom trendu uz 130 pt do knock outa je ravno kockarnju.
osvrt je bio na godmode crtež i da im ne bi bilo prvi put da market ode suprotno od njihove tendecije.

pričekajmo yenkije i ispratimo trgovanje [emo_smijeh]

@Mecka
nebi me ništa iznenadilo da sutra dax otvori na 9100.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

podsjetimo se na pisanje prije pucanja SDX4
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



@Mecka

nebi me ništa iznenadilo da sutra dax otvori na 9100.

yenkiji zapeli na otporu, dax u mukama da prođe 8965, čekamo potvrdu pada (8900 za ziheraše)?

@Mecka
prosječni promet u prvih 15 min bio je iznad 9mil.EUR, a nakon sat vremena pao je na 5, tako da otpor rapidno pada i mogao bi dax danas iznad 9000.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


mogao bi dax danas iznad 9000.

[emo_palacg] evo ga na klackalici

@inverter sprema li se ovo raketica na nafti?

New Report

Close