Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kakve veze ima gdje je otpor na jednom instrumentu u ovakvoj strategiji?



Planiram ući long u SP500 i short na DAX jer bi iduíh mjeseci Amerika trebala biti u boljem stanju od EU.

Ako trziste padne, ocekujem da ce SP pasti manje od daxa
Ako poraste, ocekujem da ce SP vise porasti

Sto mislite o tome

nis od toga..spx jos ce jednom test 1600 onda gledamo kako ce se tu ponasati
[/quote]
[/quote] evo bas takve veze ima..OBA SU PALA..[emo_smijesak] dakle tvoj strategija pada u vodu ,btw,spx 1600
[/quote]

Kako pada u vodu? Nebitno je rastu ili i padaju, bitno je samo da onaj koji sam long prođe bolje od onog koji sam short.

Misli lokalno, djeluj globalno!



ma vidi vraga, DAX je danas pao baš toliko da nokautira LDX4 [emo_zloban]
ides..ja sam zaradio brutalno na sdx3..ali mislim da me nebude vise vidio,, ovaj es mini se cini ok,,spread zadovoljavajuci
[/quote]

Koliki je spread u prosjeku?

Misli lokalno, djeluj globalno!

Kako pada u vodu? Nebitno je rastu ili i padaju, bitno je samo da onaj koji sam long prođe bolje od onog koji sam short.

dobro ako ti radi strategija..po meni je to losa strategija dugorocno gledajuci…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ne trgujte sa certifikatima na ZSE, jer nema nikakva mogućnost zaštite. Ja sam probao i prvi put izgubio oko 6%, a na preporuku Smarta sam drugi put zaradio 11,5% i odustao od trgovanja. Nema smisla trgovati sa nečim od 10:00 do 16:00 na ZSE dok se sve to kreće 24 sata na drugim marketima. Vidjeli ste ove zadnje GAP-ove kod otvaranja, a ništa niste mogli napraviti. Vjerujem da je mnoge izbilo iz cipela. Nema smisla nikakvog! [emo_palacd]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Ovo današnje nokautiranje SWL2 je svinjarija, kao i jučer za long DAX-a, cijena je taman dignuta/spuštena do te razine da certifikat pukne!
Druga svinjarija je preostala cijena od svega 14,03 kuna što je smiješno malo u odnosu na trenutak kad je MM nestao s bida tj., oko 18 kn!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Tko se maknuo iz močvare je dobro postupio. Ja vidim da jesam.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

neki shvacaju kasno, neki nikad…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mogu li dobiti preporuku za neku drugu platformu trgovanjem certifikatima ?
netko je prije spomenuo meta4, ali oni traže minimalni ulaz od 10 000 eura

da li postoji neka platforma gdje imate iskustva, da nema dražbi, kratkog radnog vremena, velikog postotka razlike između bida i aska i bez vremenskih i bodovnih pragova certifikata, a opet da nije skup ulaz i jako velika naknada za obavljenu transakciju ?

txt

Metatrader 4 je platforma (software) koju koriste mnoge forex brokerske kuće.

Ja sam kod Admiral Markets HR i zadovoljan sam. Jedino (a možda najbitnije od svega) nisam probao podignuti novac (provizija je 15 EUR/25 USD po transakciji). Ali čuo sam da je sve ok s time.

Ali dosta neplaćene reklame. [emo_smijeh]

Ako netko ima druga iskustva, neka svakako kaže.

Ovaj komentar predstavlja mišljenje autora i nije nagovor na K/P, autor nema dionice u močvari.

Ima li tko ideju kud bi mogla nafta? Nekako mi se čini da bi mogla još malo gore pa pad?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


spx duguje 1655 ovaj tjedan, da ne bi bilo sa kamatama [emo_plazi]

znači ipak ide sa kamatom [emo_namigusa]

(ps. “Dorijan” izgleda da ćemo trljat ruke ;))


Metatrader 4 je platforma (software) koju koriste mnoge forex brokerske kuće.

Ja sam kod Admiral Markets HR i zadovoljan sam. Jedino (a možda najbitnije od svega) nisam probao podignuti novac (provizija je 15 EUR/25 USD po transakciji). Ali čuo sam da je sve ok s time.

Ali dosta neplaćene reklame. [emo_smijeh]

Ako netko ima druga iskustva, neka svakako kaže.

Ja sam u više navrata dizao novac preko Admirala, nije bilo problema. U pravilu treći dan stigne na banku.

Misli lokalno, djeluj globalno!

New Report

Close