Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kuda će dax, nekoliko dana u rasponu 9070-9224

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ja danas pola shorta vani skratio ali sam uvjeren da i sutra rone.
No lapo je lapo…

AFRIČKA ŠLJIVA- NE PADA! ŽENE ZNAJU!

nisam pratio, zašto USA danas tako roni?

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

OK, zona za uzet DAX long ?

Zna li netko na koju foru erste određuje i mijenja spread/gap između kupnje i prodaje?
npr. LWL4 je od uvođenja do ovog tjedna imao razmak od 10/20 lipa između kupnje/prodaje, a sada od ponedjeljka je razmak 1/1,10kn. Jasno mi je da kod uvođenja novog certifikata odrede razmak kako žele, ali nije mi baš jasno po kojem kriteriju ga kasnije mijenjaju?


OK, zona za uzet DAX long ?

finoooo.

Sto cemo sa wti, gurnut je prvo prema 99,x a onda strmoglavi pad prema 90,x ?

risk / reward ?

dax dana preko 9400
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

mogao bi DAX short danas i puknuti

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


mogao bi DAX short danas i puknuti

biti kontra trenda nije uputno kada je poznato da se dax u predtrgovanju bez
problema može dići za 1%, a do 02.01.2014. je još samo jedan radni dan, 27.12.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


do 02.01.2014. je još samo jedan radni dan, 27.12.

švabe ne rade 30. i 31.12. ?

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ispričavam se, 30.12. rade, a 31.12. ne rade
Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Jel ima netko ideju dal je ovaj što je neki dan uzeo egb-s-ssp5 25000kom na 7,30 i danas opet istu količinu na 6,4 neki “njihov igrač” ili pravi kupac ??

@kvart99
baš si i ja to mislim, 25.000 kuna minusa dok si rekao keks

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

jel puko daxx?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close