Certifikati i basketi

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Certifikati i basketi

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

mu.da ostala na bojišnici u petak, trubač jurišnicu svira [emo_namigusa]

free flow information


SLažem se domach…ali biti ću zadovoljan i sa 100 bodova bounce-back-a
100 pt je i napravio od dna.. izvan r. vremena zse…[emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Meni to prema satnom i 30 minutnom ide na dolje, možda i do 6900. Računao sam i ja da će prije toga do 7060 ali mislim da je to bilo to.

Nemoj misliti na m2!


Meni to prema satnom i 30 minutnom ide na dolje, možda i do 6900. Računao sam i ja da će prije toga do 7060 ali mislim da je to bilo to.

Sve je u Amerikancima… a po večini analiza oni imaju up trend bar na kratko par dana. Tako da je dosta upitan trenutni pad do 6900.. po meni dosta teško sada ali da kroz jednu sedmicu ili tako.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

“U petak su vođe republikanaca i demokrata u Kongresu, nakon razgovora s predsjednikom Barackom Obamom, poručili da su spremni za pregovore o proračunskim problemima.Ulagači se nadaju da će do kraja godine postići dogovor, čime bi se izbjegla ‘fiskalna litica’, automatsko smanjenje proračunskih rashoda i povećanje poreza, koje bi moglo gurnuti američko gospodarstvo u recesiju.-Uspon cijena dionica mogao biti danas biti značajan, s obzirom na nadu da će se izbjeći ‘fiskalna litica’, ali i zbog oštrog pada cijena prošloga tjedna-, kaže analitičar jedne londonske brokerske tvrtke.”

Ha,ha,mislim,dionicama se bavim jedno 7 godina ali ovakve me stvari uvijek iznova nasmiju,kao što je već rečeno samo se traže izgovori za nekakav odbijanc ili promjenu trenda.
U ovom slučaju analitičar kaže kako bi moglo biti značajnog rasta jer postoji nada i to zato jer su političari izjavili da su spremni započeti pregovore [emo_smijeh]
Znam da će biti još puno volatilnih dana do dogovora,jer konjica stiže u zadnji čas,ali zbilja sam mislio da na WS ima genijalaca koji će smisliti bolju priču,ovo je nivo Kukuriku vlade.

"Only dead fish swim with the stream"

Ako se mora onda je možda bolje ulaziti u turbo DAX nego bi-turbo jer bi turbo ima graničnu 6850 odnosno iznad 6800 koji po TA se očekuje . Turbo DAX ima granicu na 6250 što ipak nudi neku sigurnost .

Short DAX1 bi trebao po meni doći na 60-65 Kuna za kupovinu, a nafta long na 85 za kupovinu ????????????????

7080 pipkamo već danas, goloprsti [emo_zloban]

free flow information


Zaista gledam i ne vjerujem da ljudi kupuju long u ovom trenutku…..


Mislim da sa shortom bilo kojim nikako nebi trebalo biti greške…

momci jeste još short? ne znam jel bih dodavao ili kratio long pozicije na ovim razinama, pomoglo bi mi kad bi znao šta vi mislite.[emo_novac]



Zaista gledam i ne vjerujem da ljudi kupuju long u ovom trenutku…..


Mislim da sa shortom bilo kojim nikako nebi trebalo biti greške…

momci jeste još short? ne znam jel bih dodavao ili kratio long pozicije na ovim razinama, pomoglo bi mi kad bi znao šta vi mislite.[emo_novac]
[/quote]

Ja sam josh long. Izgleda obečavajuće.

Ako ste na to mislili damica.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Moje skromno mišljenje je pozitivno. [emo_palacg]

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

do kuda idemo sa gbp-usd long di kratimo ? 1.59 60-70 ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@Džejms

samo dodaj..ja jesam jutros isko ne puno.
Petak je bio druga priča

"alea iacta est"

ja sam out long, meni dosta ,,spx je napravio cilj…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close