Celebrity par doveo 50 mil. eura za termoelektranu u Babinoj Gredi

Naslovnica Forum Komentari članaka Celebrity par doveo 50 mil. eura za termoelektranu u Babinoj Gredi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Kakva smo mi država kad predsjednik dolazi na otvorenje ovom “celebrity” paru…vrpcu je trebao otvoriti predsjednik Vanatua gdje mu je regan auto da ne plati porez ‘voljenoj domovini’

@ms4 država je Vanuatu:) ali nema to veze, puno je 9 megi, ne znam kako će osigurat sječku za energanu, no lako je složit otvorenje, treba osigurat pare i sirovinu, tu će celebrity par malo teže odradit posao

Cookie Monster

Inače firma Geoen ima nula zaposlenih i prihode kako slijedi:
2010 – 255 kuna
2011 – 59 kuna
2012 – 160 kuna
Rashodi su im bili oko 30-ak tisuća kuna svake godine tako su svaku poslovali sa minusom. Nije mi jasno kako sve ovo funkcionira ali da nešto ovdje gadno smrdi to jedino stoji. Kako se može ovu firmu povezivati sa investicijom od 50 milijuna eura to mi nije jasno i kako načelnik općine sa njima potpisuje ugovor a da ne provjerava sa kime ga potpisuje.

I to nije sve, poslovni.hr ih stavlja kao udarnu vijest na prvu stranicu, he, he.

To su investitori upravo po mjeri naše Vlade

Činjenica je određeni ljudi, celebrity …tzv. žele uložiti svoj novac,
stečen karijerom, u neki opipljiv posao, koji će im donositi stalan prihod….. no, profersionalne karijere sportaša i umjetnika – su jedno- a ekonomija i poduzetništvo- drugo………..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Društvo sa slike je poznato po svom zbirnom IQ koji ne prelazi dvoznamenkasti iznos. Cijela priča je distrakcijskog karaktera od geodetskog pomoćnika Zagorca čiji su ovi eksponenti!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

ako ova investicija uspije Linić će im dodijeliti zlatno tele, obzirom na izbor lokacije [emo_smijeh]

Ma kakav novac stecen sportskom karijerom..on je bio karatist a taman da si najbolji na svijetu u karateu od toga ne možeš zaradit nista jer tu novca nema. Od borilačkih sportova jedino se u boksu i Mma može zaraditi.

sportaš i manekenka. kako je to lijepa kombinacija.spoj blistave inteligencije i ljepote.biomasa je pušionica.

po čemu su oni celebrity??! nikad čuo za njih [emo_palacd]

obrisan mi post gdje sam stavio fotografije trenutnih radova na gradilištu…valjda narušavaju kredibilitet članka

zanimljivo

New Report

Close