CEBA (Centar banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CEBA (Centar banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Još jednom, Na temi ABACUS brokeri imate cjelu proceduru što smo sve radili da se isplata izvrši……neznam koga nismo stiskali, od medija..DABA…HANFE…MIF.. nemojte previše čekat izorganizirajte se…..
Da, bilo je potrebno oko 5 mjeseci do isplate

Sretno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Koliko znam ako se radi o brokerskoj kući unutar banke, isplate će ići relativno brzo. Tu je razlika između Abacusa i Centar banke brokeraja.

Dobio hanfu, kažu ovako. Iduću srijedu ide odluka trgovačkog suda, ako odluči da ne ide u stečaj novac ćemo dobiti od banke s računa, ako ode u stečaj postoje dvije mogućnosti. Prvo da se uzima iz stečajne mase jer je račun osiguran i tada sigurno isplaćuju cijele iznose, druga varijante je da isplata ide preko fonda i onda bi mogao nastati problem jer oni garantiraju samo do 150 000 kn. Za više informacija rekao je nazvati nakon odluke suda.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


druga varijante je da isplata ide preko fonda i onda bi mogao nastati problem jer oni garantiraju samo do 150 000 kn. Za više informacija rekao je nazvati nakon odluke suda.

Ako je to istina, ona je to zaista strašno, i vjerujem da će nakon ovoga svi koji se izvuku kako-tako otići odavde zauvijek i nikad se ne vratiti.
Ja prvi.

tnks Josef
osobno mislim da moraju isplatiti sav novac jer potezu pitanje diskriminacije
ne moze bit da da si imao dionice dobijes sve al sobzirom da si imao cash dobijes neki postotak
nema tu razlike izmedju dionica i novca
i jedno i drugo je na istom racunu
ja sam osobno cashirao svoju poziciju ko za inat oko 11 ujutro..
dakle sto je s namirom ?
ma ima tu puno pitanja
najbitnija je volja…zna se koliko para imas i jos je jednostavnije jer se radi o brokeraju u valsnistvu istoimene banke
lp

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

iz cebe kažu da se margin kredit može prebacit na croatia banku ili hpb gdje je bolje?


Dobio hanfu, kažu ovako. Iduću srijedu ide odluka trgovačkog suda, ako odluči da ne ide u stečaj novac ćemo dobiti od banke s računa, ako ode u stečaj postoje dvije mogućnosti. Prvo da se uzima iz stečajne mase jer je račun osiguran i tada sigurno isplaćuju cijele iznose, druga varijante je da isplata ide preko fonda i onda bi mogao nastati problem jer oni garantiraju samo do 150 000 kn. Za više informacija rekao je nazvati nakon odluke suda.

Hvala! Možemo se nadati da će biti vrlo uskoro nakon odluke. Bez komentara sve skupa.

Točan odgovor je...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-hpbu-pocela-isplata-obestecenja-deponentima-centar-banke/701390.aspx

Ne znam čemu taj link, kolega.
Svima nam je to poznato, ali to se nas s cashom na brokerskom uopće ne tiče.

Po pisanju portala dnevno.hr iz Centar banke je isisan novac!! To tvrdi dr. ekonomije MARIĆ ( HDZ ). Pa kada je tako kao stručnjak i građanin neka preda kaznenu prijavu USKOKU!!! Isto tako i portal.hr jer su vrlo dobro opisali nestanak i prebacivanje novaca majstora Biondića i ekipe koja mu je pomagala.
Kada su takvi zaštitnici i poštenjačine neka ZAŠTITE MALE DIONIČARE I ONI KAO GLAS JAVNOSTI POKRENU NEŠTO a ako treba i preko EU!!!
Svi samo deklarativno osuđuju lopovluk a niko ništa ne poduzima. POGOTOVO ONI PRI VLASTI I VISOKO POZICIONIRANI!!


Po pisanju portala dnevno.hr iz Centar banke je isisan novac!! To tvrdi dr. ekonomije MARIĆ ( HDZ ). Pa kada je tako kao stručnjak i građanin neka preda kaznenu prijavu USKOKU!!! Isto tako i portal.hr jer su vrlo dobro opisali nestanak i prebacivanje novaca majstora Biondića i ekipe koja mu je pomagala.
Kada su takvi zaštitnici i poštenjačine neka ZAŠTITE MALE DIONIČARE I ONI KAO GLAS JAVNOSTI POKRENU NEŠTO a ako treba i preko EU!!!
Svi samo deklarativno osuđuju lopovluk a niko ništa ne poduzima. POGOTOVO ONI PRI VLASTI I VISOKO POZICIONIRANI!!

Bilo bi dobro da su isisali novac.Ja smatram da su ga bacili u vjetar ,jer nisu
očekivali da će se povjetarac pretvoriti u vihor koji ruši sve pred sobom.
U krizi stradaju najprije mali.A isisavanje je samo floskula koju koristi oprba
da bi rušila autoritet stranke na vlasti.

Čini se da je to sve smišljeno napravljeno a lovica čiri bu – čiri ba sa deset največih dužnika u dogovoru sa svitom nabrojenom na portalu dnevno!!!
Ne može se tolika lovica izgubiti a da to zna samo jedno dva lika!!!!
PUT LOVE SE LAKO KONTROLIRA ŽELI!!!!


Čini se da je to sve smišljeno napravljeno a lovica čiri bu – čiri ba sa deset največih dužnika u dogovoru sa svitom nabrojenom na portalu dnevno!!!
Ne može se tolika lovica izgubiti a da to zna samo jedno dva lika!!!!
PUT LOVE SE LAKO KONTROLIRA ŽELI!!!!

Ali se ne želi čak je ubačeno 50 milijuna kuna iz proračuna pred sam stečaj u privatnu banku, čisto pranje i pljačkanje našeg novca.

Cash koji je ostao kod brokera, ima li netko informaciju što će biti s time?
Meni su iz cebe odgovorili da će mi se javiti. Naravno još ništa nisu javili


Cash koji je ostao kod brokera, ima li netko informaciju što će biti s time?
Meni su iz cebe odgovorili da će mi se javiti. Naravno još ništa nisu javili

isto pitanje. nemam nikakvih informacija. možda treba nazvati Hrvoja 🙂

New Report

Close