Čačić: Žao mi je što u 2013. neću moći dati svoj doprinos

Naslovnica Forum Komentari članaka Čačić: Žao mi je što u 2013. neću moći dati svoj doprinos

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Samo odmaraj, doprinos koji si dao u 2012. je za nas prevelik.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Žao mi je tog čovjeka! Jedini u ovoj vladi koji je razumio i znao biznis, jedan od rijetkih iz realnog sektora. Čovjek koji nije imao vremene niti želje razumijeti birokrate. Njegov odlazak je prava šteta za hrvatsku, ma koliko mi šutjeli o tome….

A u tom realnom sektoru je samo ostavio pustos i repove.Ostao duzan i Bogu i vragu,a drzavi ponajvise.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

@Ivan85

Realni sektor ili državni, čovjek nije napravio kune dobiti svom društvu, osim sebi. dakle ne zna se odvojiti od sredstava svoje firme i misli si: firma to sam ja. Isto je radio i sa državom i novcem poreznih obveznika.

Vrlo je jednostavno: nema rezultata nema mandata.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

lijepo je kada čovjek, koji mora u zatvor ne izgubi smisao za humor

hahahahahahaha

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

E pa gospodine Čačiću, Hrvatskoj i njenim građanima nije žao.

Čak naprotiv indeksi rastu, možda je tu i vaš doprinos odlaskom s funkcije.

New Report

Close