Čačić traži više fotelja jer je HNS osvojio 15 mandata

Naslovnica Forum Komentari članaka Čačić traži više fotelja jer je HNS osvojio 15 mandata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

da da . Možda nekome od njih treba para.

Katastrofa…već je počeo…čuo sam da se osniva i ministarstvo graditeljstva…Glavni probelm je kod nas politizacija i loša struktura javnih ulaganja…

Dobit će fotelju u mađarskom zatvoru prepotentni smrad

Čačić već baca klipove SDP-u, a samo zahvaljujući njima je dobio ovih 15 mandata jer da je išao sam ne bi dobio niti 5 mandata!!! ne zna milanović s kim je ušao u koaliciju

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

“Dobit će fotelju u mađarskom zatvoru prepotentni smrad”

nažalost neće prodat će ostatak ine

mi smo ipak zemlja slučaj

to je najžalosnije od svega, da je sdp usao u koaliciji s njima a mogli su i bez njih. ovako samo imaju uteg oko vrata i pitanje je dana kada ce to puknuti, opet našu štetu i na račun naših novaca.

Kako se Milanović za!€$@0 što nije UNAPRIJED dogovorio podjelu vlasti i načine odlučivanja u koaliciji. Sada ga i najmanji partner može ucjenjivati u četiri oka.

Esseker

Pitanje dana ili bolje rečeno sata, čekajte samo da se proračun donese… Bit će tu svega..

U njegovom Coningu se zadnje vrijeme baš ne dobivaju plaće, baš me zanima kako će Coning raditi za godinu-dvije i dal će biti poslova od države za novi uspon.

New Report

Close