BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko još može FIMA izdržati s obzirom na situaciju na tržištu.

vjerovatno puno, kada ne prodaju već pomalo skupljaju

************************* Soldi su vajka va modi *************************

Bas sam gledao to vase igranje sa nalozima i gledam tko se to igra,dodem na forum i eto vidim tko.
Izgleda da im se ne zuri.
Nego nema bas neke veze sa cijenom cionice,ali neka se nade.

Pankretić zove Todorića i ostale tajkune u pomoć
"Enver Moralić izjavio je kako nije dobio nikakav poziv, ali da ga ne bi prihvatio ni da ga dobije jer se protiv krize, kaže, namjerava boriti samostalno."

IZVOR: http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7990c5c1-e989-4447-beb7-11e2542e3028

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ah da, sad znam koja "Odluka", sve jasno.
NN 83/2008 —> Odluka o roku za usklađenje ulaganja imovine

Znači, do 16.1.2009. fondovi moraju uskladiti ulaganje.
E sad, odnosi li se to na Fimu Equity u Božjakovini?

Članak 6. iz pravilnika kaže (NN 128/07 i NN 112/08):
"Društvo za upravljanje može ulagati imovinu fonda u dionice koje u slobodnoj prodaji imaju manje od 10% izdanja ako je tržišna kapitalizacija dionica u slobodnoj prodaji veća od 100 milijuna kuna."

Kako Božjakovina ima FF 12,7% to se onda ne odnosi na Fimu.
Znači, Fima ne mora izlaziti iz bzjk. [smiley]

Znaci FF zadovoljava,a cijena bi se trebala dignuti na 500,00 kn da bi i trzisna kapitalizacija zadovoljavala uvjete.

Svaka cast za trud Brainman!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

giga, krivo pišeš… uvjet o trž.kap. se odnosi na dionice sa FF manjim od 10%, a kod bzjk je FF veći pa tako nema nikakvih ograničenja kod ulaganja fondova u bzjk.

Je li tako?


giga, krivo pišeš… uvjet o trž.kap. se odnosi na dionice sa FF manjim od 10%, a kod bzjk je FF veći pa tako nema nikakvih ograničenja kod ulaganja fondova u bzjk.

Je li tako?


Je tako je…
Uglavnom razumijemo se.
EDIT: Sada citam moj post gore krivo sam ga formulirao. Izgleda po mome postu ko da su potrebna oba uvjeta… moja greska.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Top bid
CIJENA KOLIČINA
251,00 5
250,00 3
112,07 72
112,00 120
5,00 5
Top ask
CIJENA KOLIČINA
250,00 26
251,00 19
299,00 100
300,00 150
333,00 100
366,00 100
387,77 22
389,00 14
389,99 81
400,00 90

Tko je ovaj sa nalogom od 5 komada na kupnji,ocito netko mali.
Pa neka se makne zar ne vidi da su ovi odlucili izaci i da ce cijena vjerojatno jos dolje, nema smisla dati 250,00 ako ce vjerojatno za tu cijenu poslije moci kupiti nesto vise.
Moje misljenje….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

3Q nitko ne komentira?

Vidi naivce danas,svi se guraju na kupnji za 150 kn,kad ono 2 min makne se nalog na prodaji od 40 komada po 150 kn i sve prođe po 230 kn [angry]


3Q nitko ne komentira?

gle, stvarno, izvješće! [lol]

al šta ćeš s njim kad je nerevidirano i nekonsolidirano? [rolleyes]

ma točno, no prihod 0 kuna? neko se lijepo zabavlja dok piše ta izvješća.

161 kn.
trž.kap. = DOBIT u 2007.g. + DOBIT u polovici 2008.g.
P/E = 1.5

presmiješno. [sealed]

Danas pad ali na malom volumenu !

U međuvremenu Enver voda dame u lov u Kutjevo.
Na slici sam vidio da su dame dosta toga odstrijelile, al’ čini mi se da je Enver imao najbolji ulov !

Nama do zasluženog rasta ove dionice preostaje dobra Kutjevačka graševina. A je dobra !

To je jasno !

Sve će to na 0,1 book !


Danas pad ali na malom volumenu !

U međuvremenu Enver voda dame u lov u Kutjevo.
Na slici sam vidio da su dame dosta toga odstrijelile, al’ čini mi se da je Enver imao najbolji ulov !

Nama do zasluženog rasta ove dionice preostaje dobra Kutjevačka graševina. A je dobra !

To je jasno !

a đakovački rizling?



Danas pad ali na malom volumenu !

U međuvremenu Enver voda dame u lov u Kutjevo.
Na slici sam vidio da su dame dosta toga odstrijelile, al’ čini mi se da je Enver imao najbolji ulov !

Nama do zasluženog rasta ove dionice preostaje dobra Kutjevačka graševina. A je dobra !

To je jasno !

a đakovački rizling?
[/quote]
Nije lose, stvarno nije….
Moralic odustao od drage nam Bosne i Hercegovine, kaze da je tamo sve nesredeno, hm….valjda smatra da je u Lijepo nasoj sredenije stanje…
Neda tom liku vrag mira dok nesto ne napravi, stalno kopka. Bas me zanima sto je sljedece…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close