BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SIN, 25.10.2007. u 08:16

KTJV je u vlasništvu BZJK, a tko otplaćuje kredit je nebitno, kad konsolidiraš izvješća dobiješ isto… Molim da nestručni komentari na straše ljude.

Ima li netko kakvu misao o današnjem K/P.[smiley6]
Ja sam potpuno bezidejan,ovakvo šta prvi put vidim.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

[smiley2].. hihi.. ajde da vidimo kome se tresu gace..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Me ni bi bilo bolje da sva dobit ide u dividendu. Tako će kutjevo samo sebi vraćati kredit, a ovako božjakovina ispašta. Od konsolidacije izgleda ništa. Izgleda da je bolje kupiti kutjevo direktno nego preko božjakovine.

kiko sunce mu zarko.. jesi ti potegao malo grasevine prije ovog posta?[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ajmo sad… tko će kupit po najnižoj u ovom tjednu [smiley2]
A lijepo sam rekao da ne treba žuriti [smiley10]

Nema kupnje? WTF? [smiley7] A jučer…

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

Doljnji limit danas je 1153 kn tako da se sve kupnje ispid toga uopće ne vide. samo moram odlučit na čemu čekat na bidu… bzjk ili kodt, ptkm, lrh, kodt… sve mi je tak jeftino [smiley2]. al ajde bude se našlo…

p.s. netko navlači na dolje. bit će zanimljivo vidjeti dali ima i kakve su promjene u top 10 za koji dan.


Eto ja sam prodao i budući da mi još ostalo predkraj počistio kupnju. Nema tu sreće u toj dionici. Čim malo skoči počne padati i siguran sam da će za mjesec dana opet biti na 1000kn, ako ne i manje. Nije da ne vrijedi, zato sam je i kupio, ali ovdje sam da zaradim. Zato nemojte se ljutiti, eto jedan nestrpljivi manje…

A što sam vam rekao, hihi…[smiley1]


Ima li netko kakvu misao o današnjem K/P.[smiley6]
Ja sam potpuno bezidejan,ovakvo šta prvi put vidim.

kupnja postoji, ali je ispod razina dopuštenog dnevnog limita, tj. ovako:

Kupnja
1.140,00 20
1.122,33 44
1.072,00 12
1.063,10 5
1.062,00 14

Bare:

Ima li netko kakvu misao o današnjem K/P.[smiley6]
Ja sam potpuno bezidejan,ovakvo šta prvi put vidim.

kupnja postoji, ali je ispod razina dopuštenog dnevnog limita, tj. ovako:

Kupnja
1.140,00 20
1.122,33 44
1.072,00 12
1.063,10 5
1.062,00 14

to ce “taj netko” spustit sa ukupno 5 dionica ako odluci da cijena ide na staro [smiley2]

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/

P/E Božjakovine je 6!!! Zamislite da se sve to isplati u dividende (naravno teoretski), stvarni povrat bi bio za 6 godina. Kad Kutjevo poveća dobit od posađenih vinograda po ovoj cijeni će to biti P/E 2 (bubam otprilike). Kad bude isplativije davati dividende nego reinvestirati dobit (uz 50% isplate), PD će biti 4. Uz takav omjer za cijenu nas neće biti briga jer ćemo u 4 godine ostvariti povrat…

Hoću reći, ovo je dugoročno dobro kako god okrenuli… Cijena 3000 za 2 godine mislim da je super porast, a ako je nekome malo što uopće kupuje dionice, naka ide na rulet…

Pozdrav strpljivima jer strpljenje je bitan faktor uspjeh investiranja. Zeleni to neznaju, misle da će kratkim ulazima i izlazima postati novi Buffet… prije ili kasnije ća shvatiti
[smiley2][smiley2][smiley2]


P/E Božjakovine je 6!!! Zamislite da se sve to isplati u dividende (naravno teoretski), stvarni povrat bi bio za 6 godina. Kad Kutjevo poveća dobit od posađenih vinograda po ovoj cijeni će to biti P/E 2 (bubam otprilike). Kad bude isplativije davati dividende nego reinvestirati dobit (uz 50% isplate), PD će biti 4. Uz takav omjer za cijenu nas neće biti briga jer ćemo u 4 godine ostvariti povrat…

Hoću reći, ovo je dugoročno dobro kako god okrenuli… Cijena 3000 za 2 godine mislim da je super porast, a ako je nekome malo što uopće kupuje dionice, naka ide na rulet…

Pozdrav strpljivima jer strpljenje je bitan faktor uspjeh investiranja. Zeleni to neznaju, misle da će kratkim ulazima i izlazima postati novi Buffet… prije ili kasnije ća shvatiti
[smiley2][smiley2][smiley2]


Svaka čast kolega,na postu.. Neki dan je dionica rasla na prometu od 700k.. i cijena je je bila solidna, pala je na malom prometu, tj na nikakvoj kupnji. Kod nje je jedini problem slabija likvidnost, ali i to će doći na svoje posebice uz ovako dobro poslovanje i ove fenomenalne fundamentalne pokazatelje. Ko je mislio kupiti, kupovao je ranije, a sad pametno se dokupljuje od drhtavih ručica, kojima je dosta 10-20% zarade i idu se tlačiti sa možda Atlantic grupom u nadi da će milijune okrenuti.. BZJK raste u naletima, a mislim da će najluđi nalet biti kad se dokopamo konsolidiranog FI..

New Report

Close