BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


asdfgh123: ” cayman006: ” nakon velike količine glupih postova citirat ću našeg bivšeg i budućeg premijera: Manite se ćorava posla.[proud] ” Uopće mi nije jasno kako čovjek sa tako kratkim fitiljem može biti dugoročni investitor. ” A meni nije jasno kako osoba poput tebe uopće može biti investitor. Vidite da je analiza u redu i da je ovo pravi poklon po 900 kuna, no sve i da fima izlazi, to ne mijenja na izračunima ništa jer firma vrijedi 3 puta više nego joj je danas cijena.

ja uopće i nisam investitor. Ja samo nastojim pisati o dionicama bez da navijam. Pokušavam ponuditi drugačije razmišljanje o dionicama koje nemam.


kiko123: ” Eto ja sam prodao i budući da mi još ostalo predkraj počistio kupnju. Nema tu sreće u toj dionici. Čim malo skoči počne padati i siguran sam da će za mjesec dana opet biti na 1000kn, ako ne i manje. Nije da ne vrijedi, zato sam je i kupio, ali ovdje sam da zaradim. Zato nemojte se ljutiti, eto jedan nestrpljivi manje… ” A što sam vam rekao, hihi…[smiley1]

[bye]

jel mislis opet kupit, kiko?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ovo se čini kao stvarno odlična prilika samo kome to prodat!?

ili bolje pitanje kome i kad? [undecid]

jel ima netko izračunate fundamente za 900 kn.

nekakav graf s cijenom kukuruza u zadnjih godinu dana??


kiko123: ”
kiko123: ” Eto ja sam prodao i budući da mi još ostalo predkraj
počistio kupnju. Nema tu sreće u toj dionici. Čim malo skoči počne
padati i siguran sam da će za mjesec dana opet biti na 1000kn, ako ne i
manje. Nije da ne vrijedi, zato sam je i kupio, ali ovdje sam da
zaradim. Zato nemojte se ljutiti, eto jedan nestrpljivi manje… ” A
što sam vam rekao, hihi…[smiley1]

[bye]

eto, a kupovao je po 1200 najmanje. to su naši ulagači….kupi po 1200, prodaj po 900 i onda opet nešto kupi i popuši lovu i tako dok ne dođemo do nule.

kiko je prodavao iznad 1000

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Važeći podaci za uredovni dan 10.12.2007 .

BOŽJAKOVINA D.D./REDOVNA DIONICA BZJK-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. MORALIĆ ENVER 162.178 79,12 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 16.816 8,20 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 6.738 3,29 Skrb. račun
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 4.382 2,14 Skrb. račun
5. PBZ D.D./AB BANKAS HANSABANKAS 2.696 1,32 Skrb. račun
6. CENTAR BANKA D.D. 2.250 1,10 Skrb. račun
7. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.904 0,93 Skrb. račun
8. RAVLIĆ ŽELJKO 354 0,17 Osnovni račun
9. PBZ D.D. 199 0,10 Skrb. račun
10. ŽUPANOVIĆ IVO 194 0,09 Osnovni račun
Ukupno: 96,45

srijeda…protrgovano 306 komada od toga erste prodao 285, fima ni komad. vidjet ćemo ali meni ovdje sve smrdi na navlačenje prema dole, tko zna tko se krije iza tog erstea. vidjet ćemo tko je prodavao u četvrtak sutra pa ćemo možda bit još za trunčicu pametniji. vrlo lako moguće da se panika radi nizašto. bumo videli…

kiko123:

kiko123: ”
kiko123: ” Eto ja sam prodao i budući da mi još ostalo predkraj
počistio kupnju. Nema tu sreće u toj dionici. Čim malo skoči počne
padati i siguran sam da će za mjesec dana opet biti na 1000kn, ako ne i
manje. Nije da ne vrijedi, zato sam je i kupio, ali ovdje sam da
zaradim. Zato nemojte se ljutiti, eto jedan nestrpljivi manje… ” A
što sam vam rekao, hihi…[smiley1]

[bye]

eto, a kupovao je po 1200 najmanje. to su naši ulagači….kupi po 1200, prodaj po 900 i onda opet nešto kupi i popuši lovu i tako dok ne dođemo do nule.

ja sam kupovao po 1250 i ne pada mi na pamet da prodajem s minusom jer vremena za cekanje hvala bogu imam napretek i spreman sam trpiti minus od 50% i vise neko vrijeme, uopce me nije briga jer kad tad ce doci na svoje. novac koji sam ulozio na burzi ionako sam mislio uloziti na burzi i nigdje drugdje sto znaci da sam ga skoro pa i zaboravio, naravno, dok se onako lijepo ne oplodi sa nekhi 100-200% plusa e onda cu se opet sjetiti da imam neku paru tamo…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Da pojasnim ono sam sam sebe citirao od prije jedno mjesec dana.
Da pojasnim. Ušao sam na 700kn i izletio na 1250kn. Mogao sam i na 1500kn, ali eto nisam.
I dalje tvrdim da vrijedi puno više od 900kn, ali jedina istina je da dionica vrijedi onoliko koliko ti je kupac spreman platiti.


nekakav graf s cijenom kukuruza u zadnjih godinu dana??

Stvarno pretjerujete dragi kolege. Ma kakve sad veze ima cijena kukuruza sa cijenom ove dionice. Ajde da ste to napisali na temi BC Institut (makar ni s njom nema nikakve veze).

Pretjerujete sa drukanjem i u biti postižete upravo suprotno od onog što želite postići. [bye]

Kako možete okarakterizirati firmu na temelju par mjeseci i onda reći da ne valja?

Ja ne znam koliki su vam ciljevi, 100% u 3 mjeseca??? Nisam siguran da ćete to bilo gdje odraditi.

Meni, 60% na portfelj u 2008 super… mislim da treba biti realan i gledati dugoročnije, pogotovo sad kad smo ispunjeni iskustvom…
Firma vrijedi, samo strpljenja, a to što je sad trend pesimizma pa onda zbog toga prodavati… mislim da je to stvar debelog neiskustva i neznanja.

Imam dosta Božjakovine, no cijene su više nego dobre za dokup.

Strpljivo i pametno, mudro i dugoročno.. To su 4 odlike kojih se svi trebaju držati. A još jedan komentar vezan uz eventualnu prodaju FIMA investa. ->P ljudi moji, drage kolege, recite vi meni ko njima brani da svoj udio prodaju recimo jednom stranom fondu?? I eto to ni manje ni više nego FIMA invest a.d. Beograd,ha?? Sve ostaje unutar grupe, dobra dionica, dobar potencijal koji se ni u Srbiji ne može baš tako lako naći.. Mudro rješenje?! Pozdrav i pametno s dalnjim koracima. Pozdrav!


Strpljivo i pametno, mudro i dugoročno.. To su 4 odlike kojih se svi trebaju držati. A još jedan komentar vezan uz eventualnu prodaju FIMA investa. ->P ljudi moji, drage kolege, recite vi meni ko njima brani da svoj udio prodaju recimo jednom stranom fondu?? I eto to ni manje ni više nego FIMA invest a.d. Beograd,ha?? Sve ostaje unutar grupe, dobra dionica, dobar potencijal koji se ni u Srbiji ne može baš tako lako naći.. Mudro rješenje?! Pozdrav i pametno s dalnjim koracima. Pozdrav!

Vrlo vjerojatno bi ih u tome mogla spriječiti zakonska regulativa zemlje iz koje taj fond dolazi.
Pucate u prazno. Ova dionica ce se prodavati i po 800 kn i zato nemojte žuriti sa dokupom.

New Report

Close