BZJK (Božjakovina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BZJK (Božjakovina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koliko sam ja razumio on je zainteresiran za Adriachem a ne za Ribnjake?

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

hoce li mi neko reci fundamnetalne pokazatelje za ovu dionicu ili mjesto gdje bi se isti mogli naci !
Hvala


hoce li mi neko reci fundamnetalne pokazatelje za ovu dionicu ili mjesto gdje bi se isti mogli naci !
Hvala

Hehe, nema toga. To sam ja često puta pitao, pa me upućuju da pogledam izvještaje Kutjeva.
A mene živo zanima, između ostalog, omjer zaduženosti Božjakovine.

No respect



cbw:

hoce li mi neko reci fundamnetalne pokazatelje za ovu dionicu ili mjesto gdje bi se isti mogli naci !
Hvala

Hehe, nema toga. To sam ja često puta pitao, pa me upućuju da pogledam izvještaje Kutjeva.
A mene živo zanima, između ostalog, omjer zaduženosti Božjakovine.

A zašto nema, pa zar nisu i oni u obvezi dati izvješće?

Ne pravite se slijepi. BZJK = KTJV + + + … Prema tome, firma koja ostvaruje dobit od 17 mil. kn u prva 2 kvartala, s takvim rastom kao što je KTJV, a cijena ostane ista — što reći nego nevjerojatno. Ako imamo firme koje se s puno slabijim pokazateljima trže na 2-3-4-5 BV, onda ova cijena od 0.5 BV je stvarno bogu za plakati ili razlog za radost, ovisi s koje pozicije gledaš

Hell is Empty and all the Devils are Here

cbw:

hoce li mi neko reci fundamnetalne pokazatelje za ovu dionicu ili mjesto gdje bi se isti mogli naci !
Hvala

Hehe, nema toga. To sam ja često puta pitao, pa me upućuju da pogledam izvještaje Kutjeva.
A mene živo zanima, između ostalog, omjer zaduženosti Božjakovine.


pa imate izvjestaje za 2005 i 2006 na ovoj temi!!

to sam tebi slk vec vise puta rekao.. sve da covjek posumnja u tvoje motive..[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Dalmacijavino ima novog kupca. Baš me zanima tko je taj

Hell is Empty and all the Devils are Here


Dalmacijavino ima novog kupca. Baš me zanima tko je taj

Imaš li neki link ili ti je to Delboy rekao?[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

sve su to stari kupci.. mislim da uopce nije potrebno spekulirati o tome koga i kada ce bzjk ilil ktjv preuzeti..

cijena je duplo ispod realne vrijednosti i to je dovoljno… do 2500 uopce ne trzam.. ako nekog preuzmu ne trzam i dalje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Moralić sigurno preuzima Dalmavijavino
“SUSJED MI JE”
Vidimo se do kraja godine na 1500kn[smiley11][smiley11]


Ne pravite se slijepi. BZJK = KTJV + + + … Prema tome, firma koja ostvaruje dobit od 17 mil. kn u prva 2 kvartala, s takvim rastom kao što je KTJV, a cijena ostane ista — što reći nego nevjerojatno. Ako imamo firme koje se s puno slabijim pokazateljima trže na 2-3-4-5 BV, onda ova cijena od 0.5 BV je stvarno bogu za plakati ili razlog za radost, ovisi s koje pozicije gledaš

Vrijednost BZJK je u dionicama KTJV. Ponovno je nestala potpora na kupnji KTJV, nudi se 60 kuna po komadu, što je samo 50% od tržišne cijene.

Tu ja vidim problem Božjakovine, što danas netko iz za.ebancije može prepoloviti book BZJK. Dok već jednom vi ili netko drugi ne krenete kupovati i samo KTJV, te formirati stabilnu cijenu, BZJK će biti nestabilna dionica i njen će book biti neizvjesna brojka.

Ja razumijem da kao vlasnici dionice BZJK ne možete (ili ne želite) objektivno razmišljat, ali isto tako znam da vam nije svejedno.

Ako ste pametni, prebacite dio love u samo KTJV i ustabilite cijenu. Onda će i BZJK imati pravu vrijednost.

No respect

evo pa procijenite sami koliko je nestabilna dionica ktjv..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close