Brokerske kuće u RH

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Brokerske kuće u RH

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na hita e trade mi ne zeli uci u portfolio, kad kliknem pise molim pricekajte i nikako da ude

Mene je hita razočarala na smartfonu, dok tu agramtrader rastura. A pošto preko moba najčešće zadajem naloge malo su me razočarali , a otvorio sam račun i u njih iz znatiželje

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Na hita e trade mi ne zeli uci u portfolio, kad kliknem pise molim pricekajte i nikako da ude

Upravo zbog te sporosti, u HITI imam 25 % portfelja_novca, i ne pokušavam trejdat, samo mi služi kao dobar preglednik izvršenog trgovanja svih transakcija.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




@dacco

pretpostavljam da koristite Chrome preglednik. Pokusajte koristtiti IE za prijavu na e-trade, trebalo bi raditi. Ili skinite desktop aplikaciju i necete imati problema.

Gdje skinuti desktop verziju?
[/quote]

Isprike kolega, nisam vidio Vase pitanje, sljedeci put posaljite mi na privatno.

Idite na hita.hr, e-trade prijava klijenta. Nakon sto se otvori prozor za prijavu, desni klik i Install HITA eTrade onto this computer.

Intercapitalova stranica se ne otvara. Zna li tko što o tome?

Kako odregistrirati dionice sa Hite?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Mislim da ih moraš nazvati i telefonski dati nalog za odregistraciju.


Ima netko iskustva sa addiko e trade?

Imam ja. Stabilno i zadovoljavajuce.

Budući da nema teme HITA, pitanje ovdje korisnicima. Kako vam se čini nova platforma prilagođena XETRA-i? Meni izgleda da su ju kupili od nekih stranih brokera na brzinu, nisu ju još stigli ni prevesti. Sama po sebi ne izgleda tako strašno i nefunkcionalno, osim što ne mogu ni zadati ni povući nalog trenutno, a vidim da trenutno traje predotvaranje i da ljudi postavljaju naloge. I nedostaje mi neka mogućnost custom boarda koji je bio na starom klijentu, gdje bi sve dionice koje me zanimaju stale u jedan ekran.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak



Ima netko iskustva sa addiko e trade?

Imam ja. Stabilno i zadovoljavajuce.
[/quote]

Ali od danas nema online trgovanja preko njih… i to javili jucer!

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

I nedostaju objave (pozivi na skupštine, fin. izvještaji…) tako da ću morati osvježavati ZSE, ili pratiti preko RSS-a nekako. Ali to moguće da i nije podržano u XETRA-i

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ja sam nedavno prešao u erste broker al stranica je jako nepregledna i nema opcije za pogledat sve trgovane dionice tako da mislim da ću se ili vratit u fimu ili tražit nešto drugo

Našao sam kako se nova HITA prebacuje na hrvatski, prije ulogiravanja u gornjem desnom kutu, ali su zablokirali ulogiravanje, i koliko vidim tek u 11:30 planiraju otvoriti. Budući da se burza otvara u 12 nije strašno, ali htio sam se malo igrati. Sada se valjda oni igraju i isprobavaju kako ide sa nalozima.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Evo i ja vidim tek sada da vise nema trgovanje preko njih,nego da su potpisali ugovor s intercapitalom. Steta,kad vidim ovde koliko su drugi imali problema s njihovim stranicama kod njih stvarno nikad nije bilo problema a i naknade su bile mislim manje nego kod drugih banaka

šteta, nikad problema sa hypom…

New Report

Close