BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/agrokor-planira-izdati-obveznice-u-iznosu-300-milijuna-eura-201975.aspx

Vidite da je čovjek ipak fer, ispoštovat će odluku Hanfe i dat će ponudu za Belje……. [lol] [lol]

Mene je samo vazno da Upravni bude fer….a onda je ostalo rutina …


Mene je samo vazno da Upravni bude fer….a onda je ostalo rutina …

Kolega, ništa u ovakvim postupcima nije rutina, pa neće biti ni u ovom…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Ako Upravni donese odluku koju bi trebao, tj. podrzi hanfino rjesenje, sta mislite kojim putem ce morati poci Trgovacki i Visoki trgovacki

putem ljubavi….

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


http://www.business.hr/kompanije/agrokor-planira-izdati-obveznice-u-iznosu-300-milijuna-eura

hoće li koji miliončić uložiti u BElje – dionice

Mislim da se skuplja za Mercator…

Evo na opet strasila na 88,79, 600H….

Evo na opet strasila na 88,79, 600H….

http://www.poslovni.hr/vijesti/agrokor-kao-walmart-todoric-pregovara-o-kupnji-poliklinike-nemetova-201998.aspx
mislim da će ovo biti ….kod Tode može sve samo za lovu ne pitaj

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

kratko si za kratku? [wink]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ako Upravni donese odluku koju bi trebao, tj. podrzi hanfino rjesenje, sta mislite kojim putem ce morati poci Trgovacki i Visoki trgovacki

Mi za INDG za isti slucaj cekamo na VTS-u neki i dvije godine, nagradno je pitanje, mislite li vi da cete krace morati cekati?

na VTS-u najvjerovatnije da, ako do njega dode, kamata je 12 posto, sto je nije lose, mislim da je nagradno pitanje kolika ce biti cijena dionice na burzi nakon rjesenja Upravnog suda, koje bi trebalo biti doneseno najkasnije za 3 mjeseca.



Ako Upravni donese odluku koju bi trebao, tj. podrzi hanfino rjesenje, sta mislite kojim putem ce morati poci Trgovacki i Visoki trgovacki

Mi za INDG za isti slucaj cekamo na VTS-u neki i dvije godine, nagradno je pitanje, mislite li vi da cete krace morati cekati?
[/quote]

A di je znak Želje ?


Mi za INDG za isti slucaj cekamo na VTS-u neki i dvije godine, nagradno je pitanje, mislite li vi da cete krace morati cekati?

Mi imamo srecu da je Ustavni sud nalozio Visokom Upravnom da donese odluku u roku 6mj..Ukoliko Upravni odluci da je rjesenje izdano u skladu sa zakonom ( a to je jedina stvar koju upravni odlucuje) onda bi trgovacki sud trebao biti rutina…Jasno moze se ta rutina oduziti no svejedno ako upravni donese dobru odluku onda je stvar an TS jasna i nema veze kad se presuda donese..zapravo sto kasnije do bolje jer teku kamate…

...


Ekonomičnost poslovanja, usporedba prvih devet mjeseci 2004. i 2005. godine:

I – IX 2004. I – IX 2005.
Ukupni prihodi: 258.058.000 662.619.000
Ukupni rashodi: 454.386.000 364.311.000
Ekonomičnost poslovanja 0,57 1,82

Belje nije bio običan bivši gubitaš kao recimo neke tvrtke čiijim se dionicama trguje naveliko i puno većom vrijednosti od nominale, a realno po meni nema osnova za takvo trgovanje po toj vrijednosti, npr. IPK TVORNICA ULJA ČEPIN (dobit -12 miliona, znači negativna, a normalno se trguje po cijeni do 135 kuna, preko nominale).
Belju (nominala 100 kuna, BV 138 kuna) su otpisani dugovi, ulaže se preko 400 miliona i slično.
Samo za informaciju, kada je Agrokor kupio Frikom (u Srbiji) brzo nakon je postao lider u na tržištu sladoleda.
Ono što to tog čovjeka (Todorića) čini čovjekom (iako nisam uopće fasciniran njime) je da uspjeva u ovoj teškoj konkurentnoj utakmici održati sva svoja poduzeća u plusu (puno ulaže, ali to mora i potrebno je) i svim svojim zaposlenicima isplaćuje plaće.
Zanima me koliko velikih tajkuna bi to znalo činiti, koliko je takvih pokralo sve i radnike istjeralo na cestu. Zato, nek netko odgovori barem ne neko pitanje ili dokaže suprotno.


pa belje je u minusu od 70 milja kuna

New Report

Close