BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemojte zaboraviti da EU gleda, tako da ne smijemo raditi greške u koracima, pogotovo za stvari koje su pod povećalom, a to su baš ta razna "utjecanja", korupcija i slična *ranja… Ja se iskreno nadam da više nismo ona ista "banana" država koja smo bili od osnutka do nedavno. No možda griješim [smiley]

najteže je sam sebi priznati da si krivo procijenio (ili da si nasjeo na forumska drukanja) i onda umjesto da prerežeš gubitak, počneš loviti padajuće noževe, odnosno kupovati zadnjim lipama keša…a pad se drugi dan opet nastavi
tko baš želi kupovati, bolje neka sačeka jači odbijanac na cijeloj ZSE pa onda neka kupuje jer gledam ove koji dokupljuju još od 100 kn, a sad je na 86 kn…idući tjedan možda i na 70 kn….razmislite malo što radite [rolleyes]

svatko odgovara sam za svoje K-P na burzi!!!!



Ako do smjene i dođe ,vjerujem da pritisak nije vršio Kalimero(Škegro),vec iza cijele price stoji TODORIĆ.

poveći je spisak onih kojima se zamjerio u zadnje vrijeme, od Škegre, Tipurića (DLKV), Todorića (BLJE) itd…..
[/quote]

Sve su to "male bebe" u odnosu na Todorica. Toliko je mocan da ima utjecaja i na Rohatinskog.

Todoricu ovo "navodno" preuzimanje nije došlo u pravo vrijeme jer namjerava dati ponudu za pruzimanje Merkatora a navikao je iste placati po 1 kn.Da su druga vremena,možda !




Ako do smjene i dođe ,vjerujem da pritisak nije vršio Kalimero(Škegro),vec iza cijele price stoji TODORIĆ.

poveći je spisak onih kojima se zamjerio u zadnje vrijeme, od Škegre, Tipurića (DLKV), Todorića (BLJE) itd…..
[/quote]

Sve su to "male bebe" u odnosu na Todorica. Toliko je mocan da ima utjecaja i na Rohatinskog.

Todoricu ovo "navodno" preuzimanje nije došlo u pravo vrijeme jer namjerava dati ponudu za pruzimanje Merkatora a navikao je iste placati po 1 kn.Da su druga vremena,možda !

[/quote]
Pa odakle je Rohatinski došao u HNB???????????????????????




Ako do smjene i dođe ,vjerujem da pritisak nije vršio Kalimero(Škegro),vec iza cijele price stoji TODORIĆ.

poveći je spisak onih kojima se zamjerio u zadnje vrijeme, od Škegre, Tipurića (DLKV), Todorića (BLJE) itd…..
[/quote]

Sve su to "male bebe" u odnosu na Todorica. Toliko je mocan da ima utjecaja i na Rohatinskog.

Todoricu ovo "navodno" preuzimanje nije došlo u pravo vrijeme jer namjerava dati ponudu za pruzimanje Merkatora a navikao je iste placati po 1 kn.Da su druga vremena,možda !

[/quote]
Svi su bili male bebe i u odnosu na Sanadera, Kutlu, Pašalića, pa…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Tko je opet uskočio u vlak neka je , a tko nije neka čeka iduću stanicu….

Imaaa jedan vlak, koji vozi do zemlje sreće….

Evo jednog koji ima odlične ocjene moderatora.
Ovo je postano 12.10. u 10.41h pri cijeni znatno većoj od trenutne.
Toliko o tome.



Belje je dalo svoje, za neko vrijeme sigurno, opet će se vrtiti na razini oko 100( + – 10kn).
Igrači će izvlačiti (već i jesu) svoj kapital i prebacivati u druge dionice,
pa kad starta neka nova raketa xy-r-a ide novi ciklus šišanja.
da mi je znati zašto je pbz skrbnički rasprodao sve svoje prije lansiranja? plavi znate vi možda, budući da ste još uvijek u otvorenoj poziciji pa zasigurno imate sve relev.info. iz prvu/druge ili neke ruke ispod stola :p ?

Možda znam.

lp
[/quote]

kolega plavi, jel znate možda zašto cijena dionice pada iz dana u dan?
što kaže ruka ispod stola i figa u džepu, bude kaj od svega?

free flow information

Uopće se ne bojim da si neću povratiti gubitak na Belju. Za utjehu onima koji su kupovali ovih dana, ja a i mnogi drugi koji neće priznati smo ga kupovali po 260 kn, one lijepe 2007.g.
Ovaj pad će mi dobro doći za nadokup, za koji dan stiže svježi keš pa ćemo malo pojačati poziciju. [thumbsup]

Todoricu ovo navodno preuzimanje nije došlo u pravo vrijeme jer namjerava dati ponudu za pruzimanje Merkatora a navikao je iste placati po 1 kn.Da su druga vremena,možda !

po jednu kunu i da su druga vremena kažeš…a što je onda ovo:

Poslovni dnevnik doznaje da je vlasnik Agrokora Ivica Todorić spremio ponudu od 221 euro po dionici unatoč protivljenju svojih investitora i kreditora. To znači da je Agrokor za preuzimanje čitavog Mercatora osigurao 832 milijuna eura.
Poznavatelji prilika tvrde da Mercator ne vrijedi više od 180 eura po dionici, pa i puno manje.

Vaš link

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Todoricu ovo navodno preuzimanje nije došlo u pravo vrijeme jer namjerava dati ponudu za pruzimanje Merkatora a navikao je iste placati po 1 kn.Da su druga vremena,možda !

po jednu kunu i da su druga vremena kažeš…a što je onda ovo:

Poslovni dnevnik doznaje da je vlasnik Agrokora Ivica Todorić spremio ponudu od 221 euro po dionici unatoč protivljenju svojih investitora i kreditora. To znači da je Agrokor za preuzimanje čitavog Mercatora osigurao 832 milijuna eura.
Poznavatelji prilika tvrde da Mercator ne vrijedi više od 180 eura po dionici, pa i puno manje.

Vaš link

[/quote]

pa zato i nema javne ponude za BELJE jer toda nema para! preplatit će mercator koji bi ga na kraju mogao koštati 2 milijarde EUR!!!!

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Todoricu ovo navodno preuzimanje nije došlo u pravo vrijeme jer namjerava dati ponudu za pruzimanje Merkatora a navikao je iste placati po 1 kn.Da su druga vremena,možda !

po jednu kunu i da su druga vremena kažeš…a što je onda ovo:

Poslovni dnevnik doznaje da je vlasnik Agrokora Ivica Todorić spremio ponudu od 221 euro po dionici unatoč protivljenju svojih investitora i kreditora. To znači da je Agrokor za preuzimanje čitavog Mercatora osigurao 832 milijuna eura.
Poznavatelji prilika tvrde da Mercator ne vrijedi više od 180 eura po dionici, pa i puno manje.

Vaš link

[/quote]

čovjek MORA akvizirati sve u istočnoj regiji i čekat konjukturu da proda sve u paketu, u suprotnom pojest će ga bankari, čiča miča gotova priča.
belje već ima tako da sorry ekipa, svi jaaako dobro znamo gdje živimo i da nema džabe (300%) ni u stare babe. nažalost !

free flow information

Vidite li nalog na kupnji od 50.000 kom. To je Todin. Sigurno.

A lijepo sam vam pisao u nedjelju da ćete izgubiti gaćice 🙂
Pri tome sam mislio na špekulante, jer je Belje još uvijek jeftin za dugoročne investitore.

što je reko plavi prije tri dana, ovdje je win-win situacija kako god okreneš. čim sam to pročitao odmah sam prodao po 116.to mi je bio prvi win. sad čekam da još padne da opet kupim za drugi win. to će onda biti win-win situacija

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

gdje su sada mediji koji su male dioničare nasadili i navukli??? postoji li ičija odgovornost u tekstovima ili je to sve samo u službi krupnog kapitala? pa dokle će to tako ? poučen gorkim iskustvom na LRH, nisam ni pomišljao da ovo kupim. Neka prvo objavi ponudu pa ću uzeti makar da zaradim sigurnih 10%.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close