BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…ja se više ne igram…opasno mi postalo… [rolleyes]mislim dosta mi za sada pohlepe…

Genijalni su mi ovi likovi koje stave tipa 4xx dionica na prodaju kao hidden, ali da se vidi stvarni broj pa ljudi misle vidi ovog koji prodaje 4000 dionica!!! Nikad ga nećemo pojesti…

Om nom nom…

Nije nešto relevantno za raspravu… Danas nije bilo otvaranje ludo kao u protekla dva radna dana…. Da vidimo što se sad sprema…

Nekako, kao da je počelo zapinjati na 117 kn i poneku lipu. Da nije vrijeme za istovar?

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

2 milje kn u 15 min … sve iznad 110kn .. ne čini mi se kao da je kupac otišo

Cookie Monster

Sad bi se mogao popuniti viši gap…


Sad bi se mogao popuniti viši gap…

I evo ga, popunio se…
ili?

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Sada zahvalite svima ovima koji su vas nagovarali na kupnju !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Tko je jamio, jamio je.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

izgleda debeli prst u akciji.

Nije bolest sve što boli

Pratio sam ovo danas… no sto se tu tocno dogodilo?!
Prvih 10ak min super a onda…

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

…pa ljudi moji nisu valjda naftu pronašli na oranicama Belja…pa ne može tri dana za redom ovoliki porast…

graditelj, 11.10.2011. u 10:23

I evo ga, popunio se…
ili?

prema grafu prvi je na 91-103 cca a niži 71-82 cca.

ajmesto se tu desava ,pa u 40 sekundi cijena padne 10 %..ostat ce se tu bez love…



Ovdje je sve kristalno jasno. Hanfa je izdala rješenje. Rješenje je konačno. Dozvoljena je tužba upravnom sudu ali ona NE odgađa izvršenje. Agrokor se izjasnio da novac nije problem. Toda se nesmije blamirati pred svijetom ako ne želi da postane predmet sprdnje.
Agrokor zna da je u obvezi ali je odugovlačio i tako okretao te silne miljune. Veliki brat sve snima.

[proud]

Ko je tankih živaca sutra nek ode lovit ribe [smiley]


Evo ti stotka.U par rečenica sve kristalno jasno.To su činjenice kojih se moramo držati.Do službenih informacija pojavit će se još more plaćenih članaka koji će imati zadatak rušiti cijenu ali
na to nitko pametan ne bi trebao reagirati jer je to već valjda ustaljena praksa.U svakom slučaju ovaj promet rade oni koji jako dobro znaju što dolazi.
[/quote]

To je sve ok, ali meni svejedno nije jasan ovaj dio

6) Ako ponuditelj zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje ne podnese u roku iz članka 24. stavka 1. ovoga Zakona, prosječna cijena iz stavka 3. ovoga članka izračunava se kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na burzi ili uređenom javnom tržištu za svako sljedeće tromjesečje posebno, počevši od tromjesječja koje prethodi danu nastanka obveze na objavljivanje ponude za preuzimanje do dana podnošenja zahtjeva, s tim da je ponuditelj obvezan u ponudi za preuzimanje ponuditi najmanje najvišu tromjesečnu prosječnu cijenu izračunatu u navedenom razdoblju, ako je ta cijena viša od cijene iz stavka 2. ovoga članka.

Znači li to da se uzima ponderirana cijena iz razdoblja odn. tromjesečja 12.12.2007-12.03.2008 ?

O čemu vi baljezgate? I mala beba vidi da je stoka sitnog zuba izbačena iz sedla. No koliko su love veliki reskirali, nebudu više ni dobili jer odmah idemo ponovo prema 120. Najneiskusniji su ispali…

New Report

Close