BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlično!

Nakon gubitka u zadnjem kvartalu, bitno je bilo poslovati sa kakvom takvom dobiti, da se promijeni trend.
A dobit je čak i veća nego lani.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Odlično!

Nakon gubitka u zadnjem kvartalu, bitno je bilo poslovati sa kakvom takvom dobiti, da se promijeni trend.
A dobit je čak i veća nego lani.

[thumbsup]

lp


prihodi isto kontinuirano rastu [thumbsup]bit će ovo ko i ina kad se ciklus završi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Meni se sviđa porast prihoda. Dosta toga je zasijano i za to je trebalo potrošiti novaca. No kad dođe vrijeme ubiranja plodova po ovim visokim cijenama očekujem i do kraja godine bar 50mil dobiti.
Do kraja godine ide na 1BV.

…sve u svemu možemo biti zadovoljni…izvješće korektno,proljeće je…sad se ulaže,a na jesen ubiru plodovi…

…sve ide u prilog optimizmu…i hrana koja ide u fokus zanimanja,i ogromno ulaganje,i potencionalno širenje tržišta… [thumbsup]

Ovo ni na guranje neide gore uzalud vam trud svirači


Ovo ni na guranje neide gore uzalud vam trud svirači

Ide, ide…
Nema više ispod 90… usudio bih se reći NIKADA VIŠE [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Ovo ni na guranje neide gore uzalud vam trud svirači

…daklem,koliko ja vidim,cijena dionice je stabilna sa tendencijom rasta…vi iz građevine najte biti ljubomorni…doći će i vaš dan… [rolleyes]

Izvješće je dobro!
E sad će "pametni" na forumu krenuti sa pričom da je ulickano, nategnuto, frizirano itd., a kako je onaj gubitak s kraja prošle godine bio realan i očekivan.
Jedno je jasno dobit je tu, rastu prihodi i još da se srede rashodi, ali kako je kompanija u razvoju i izgradnji razumljivo da su troškovi veći nego će to biti kada se sve završi!
Valjda će onda svima biti jasno da je Belje među najboljim kompanijama u RH, kad već to ne vide sada.

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

Kako prihodi od prodaje mogu narasti 50%, a da troškovi za prodano ostanu isti? Meni na pamet pada dizanje cijena. Možda netko ima drugo objašnjenje?

Vidiš kako se bid naslagao u svi traktori iz konbinata vuku al neide a šta kad bid se povuče jer vidi da je uzalud
šta onda


Odlično!

Nakon gubitka u zadnjem kvartalu, bitno je bilo poslovati sa kakvom takvom dobiti, da se promijeni trend.
A dobit je čak i veća nego lani.

[thumbsup]

lp


Više nego odlično 70mil kn veći promet nego lani, a treba uzet još u obzir da je Uskrs ove godine u 2kv.a lani u 1kv Tako da očekujem još bolji 2kv.a i cijelu godinu uzme li se u obzir dobra turistička sezona


Vidiš kako se bid naslagao u svi traktori iz konbinata vuku al neide a šta kad bid se povuče jer vidi da je uzalud
šta onda

Čemu tolika briga za Belje? To koliko si upeo mi govori, da si ti jedan od onih što je čekao Belje na 70 kn!
Mislim da se ne budeš nakupovo! [lol]

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)



Odlično!

Nakon gubitka u zadnjem kvartalu, bitno je bilo poslovati sa kakvom takvom dobiti, da se promijeni trend.
A dobit je čak i veća nego lani.

[thumbsup]

lp


Više nego odlično 70mil kn veći promet nego lani, a treba uzet još u obzir da je Uskrs ove godine u 2kv.a lani u 1kv Tako da očekujem još bolji 2kv.a i cijelu godinu uzme li se u obzir dobra turistička sezona
[/quote]
[lol] Slažem se… najs… još da janezi popuste…

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"



Odlično!

Nakon gubitka u zadnjem kvartalu, bitno je bilo poslovati sa kakvom takvom dobiti, da se promijeni trend.
A dobit je čak i veća nego lani.

[thumbsup]

lp


Više nego odlično 70mil kn veći promet nego lani, a treba uzet još u obzir da je Uskrs ove godine u 2kv.a lani u 1kv Tako da očekujem još bolji 2kv.a i cijelu godinu uzme li se u obzir dobra turistička sezona
[/quote]
[lol] Slažem se… najs… još da janezi popuste…
[/quote]
Za janeze je gotova stvar samo pokušavaju dići cijenu



Vidiš kako se bid naslagao u svi traktori iz konbinata vuku al neide a šta kad bid se povuče jer vidi da je uzalud
šta onda

Čemu tolika briga za Belje? To koliko si upeo mi govori, da si ti jedan od onih što je čekao Belje na 70 kn!
Mislim da se ne budeš nakupovo! [lol]
[/quote]

Ja čekam niže

New Report

Close