BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A vidi, mozda su naucili…slabasno se sad ask puni, bit ce lakse sutra!
🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Hvala Onom što djeli svima loše ocjene na dobre postove.. Proziran si! [shocked]


neznam, mislim da sam napravio dobar potez… već do kraja tjedna će se vidjet. napominjem da sam skratio a ne izaso skroz van.. ostavio 30%.

A što ako budeš ulazio na 130?To je zamka o kojoj ti govorim,tko je danas mogao znati da će belje pasti na 118kn,mnogi su predviđali korekciju ali nitko nije sigurno predvidio povratak poslije 111kn na 117kn.Tko zna što sutra nosi otvaranje.125kn ili 110kn?Besmisleno se kladiti,sve je moguće ali je vrlo izvjesno da će belje uskoro na 150kn,za mjesec ili šest sa pet korekcija u međuvremenu,tko to može znati.Mene to više i ne interesira,svoj izlaz znam ali to nije bliska budućnost sigurno,2-4 godine ću vjerojatno "strepiti" za belje.

Najači dnevni promet Belja u zadnjih dvije godine bit će danas! [proud]

Pogledajte ovaj graf …
i vidjet ćete koliko smo još nisko… Belje sada ima prostora za rasti jako visoko jer tko je bio u zadnje vrijeme u baranji vidio je šta je Belje danas u odnosu na prije par godina kad je cijena bila na razinama preko 300 kn… sada je uz puno ulaganja postala najmodernija firma u ovom djelu europe i postaje Lider hrane ne samo u hrvatskoj nego i šire… [thumbsup]



neznam, mislim da sam napravio dobar potez… već do kraja tjedna će se vidjet. napominjem da sam skratio a ne izaso skroz van.. ostavio 30%.

A što ako budeš ulazio na 130?To je zamka o kojoj ti govorim,tko je danas mogao znati da će belje pasti na 118kn,mnogi su predviđali korekciju ali nitko nije sigurno predvidio povratak poslije 111kn na 117kn.Tko zna što sutra nosi otvaranje.125kn ili 110kn?Besmisleno se kladiti,sve je moguće ali je vrlo izvjesno da će belje uskoro na 150kn,za mjesec ili šest sa pet korekcija u međuvremenu,tko to može znati.Mene to više i ne interesira,svoj izlaz znam ali to nije bliska budućnost sigurno,2-4 godine ću vjerojatno "strepiti" za belje.
[/quote]

kompa, bilo bi tužno da nisam jedan od onih koji je ugrabio ponovo po 111.xx al posve mi je jasno šta govoriš.

Što je nafta bila za 20 stoljeće to će hrana biti za 21 stoljeće.

Meni se čini da SIZIF lagano čisti štalicu kako bi pokrpao gubitke iz loših ulaganja.
Bez obzira na ovu prodaju, kupnja izgleda predobro( jak igrač je tu ) i daje naslutiti na samo jedan smijer, žestoko UP,UP.




neznam, mislim da sam napravio dobar potez… već do kraja tjedna će se vidjet. napominjem da sam skratio a ne izaso skroz van.. ostavio 30%.

A što ako budeš ulazio na 130?To je zamka o kojoj ti govorim,tko je danas mogao znati da će belje pasti na 118kn,mnogi su predviđali korekciju ali nitko nije sigurno predvidio povratak poslije 111kn na 117kn.Tko zna što sutra nosi otvaranje.125kn ili 110kn?Besmisleno se kladiti,sve je moguće ali je vrlo izvjesno da će belje uskoro na 150kn,za mjesec ili šest sa pet korekcija u međuvremenu,tko to može znati.Mene to više i ne interesira,svoj izlaz znam ali to nije bliska budućnost sigurno,2-4 godine ću vjerojatno "strepiti" za belje.
[/quote]

kompa, bilo bi tužno da nisam jedan od onih koji je ugrabio ponovo po 111.xx al posve mi je jasno šta govoriš.

[/quote]

Svaka čast što si pogodio ali vjeruj mi samo je pitanje dana kada će ti na takav način dionica i cijena pobjeći a tada će postati besmisleno ovo što radiš.Onda će ti se dogoditi da ćeš je kupovati 20-30% iznad razine prodaje,trejd na potcjenjenim fundamentima je besmislen i nerazuman.Trejd je dobar kada to radiš na osjećaj tržišta sa precijenjenim dionicama ali ovo je besmisleno i to ne može proći par puta.

A što netko nemilice cijepa ove jedinice. Izgleda da je to zbog propuštene dobiti.

Moj savjet bi mu bio samo jedan : brate kupi dionicu Belja bez razmišljanja odmah na ovoj razini, da te na kraju dana i ovog tjedna ne uhvati srčani.

Sretno i sve najbolje.


Nekima jos uvijek nije jasno kamo ovo ide pa stavljaju naloge na prodaju.

Mislim da bi uskoro moglo biti novih u top10.

a kamo ide?

zadnji u prvih 10, PBZ D.D. ima samo 8.730komada, znaći niti milju kn, a od 25.01 do 11.02. imaš promjenu u top 10 za tek 4500kom dok su dnevni prometi u tome periodu bili više milja sa preko 30 000 protrgovanih dionica [huh]

ovo je peglanje brokeraja koji dnevno dignu 3-4% i prije kraja trgovine zatvore pozicije i to sve štima dok simbioza velikih i malih traje, a što kada se dionica potroši, brokeraj uzme izšortanih 30+% a ekipa onih kojima je jasno kamo ovo ide ostane na suhom nakrcana preskupim papirima, tada će opet biti daj što daš uz prizivanje hanfe [bye]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


a kamo ide?

zadnji u prvih 10, PBZ D.D. ima samo 8.730komada, znaći niti milju kn, a od 25.01 do 11.02. imaš promjenu u top 10 za tek 4500kom dok su dnevni prometi u tome periodu bili više milja sa preko 30 000 protrgovanih dionica [huh]

ovo je peglanje brokeraja koji dnevno dignu 3-4% i prije kraja trgovine zatvore pozicije i to sve štima dok simbioza velikih i malih traje, a što kada se dionica potroši, brokeraj uzme izšortanih 30+% a ekipa onih kojima je jasno kamo ovo ide ostane na suhom nakrcana preskupim papirima, tada će opet biti daj što daš uz prizivanje hanfe [bye]

***uz dužno poštovanje, ali veće sr…e od tvojeg posta se nemre pročitati ni na Ingrinom topicu… ako je ovo tebi "preskupi papir" onda idi na forum "kukićenja i heklanja whilerovih goblena"… nadmašio si i onog iznad koje je ko fol prodao na 118,99 pa onda ko fol kupio na 111,01

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!



Najjače od svega je što je priča svaki dan ista….

vec mjesec dana isto. a nikako u blokadu..kontrolirana igra nema sta.
[/quote]

I idemo još jedan krug…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Kad ce izaći izvjesće ? [proud]

ovakav promet drugovi moji nisam vidio na Belju još od davne 2006-7 🙂

Cookie Monster

malo štopaju sad ove tisućice ali vrlo brzo su i one na repertoaru.. :))


Kad ce izaći izvjesće ? [proud]

do 24.02.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

New Report

Close