BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nekako danas osjecam veliki rast, mada prizekljujem da padne na ispod 100 pa da se i ja nakrcam na niskim razinama..

ima li igdje ista sluzbeno napisano o natjecaju za trgovacki lanac lenta pa makar i na ruskom ???

idući tjedan će bit bolje...

BLJE-R-A HRK 179,79 161,89 179,79 169,88 175,00 179,80 5.154 875.545,18 12,27%

Jesam vam govorio……… hheheheh, ovo je zlatna koka

U ponedjeljak će biti jasnije tko je bolje prošao,ovaj koji je bjesomučno prodavao po 171,ili svi ostali koji su kupovali !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Još mi je skup, bez uvrede

vi onda cekajte ali mislim da nize necete docekati…
..mogla bi i neka pozitivna blokadica uskoro a mozda vec i danas… [thumbsup]
[/quote]

Je danas mi nije bio skup, uletih međ vas

Kud plovi ovaj brod?

Firma definitivno ima veliku perspektivu, ali je neopravdano žrtva stanja na burzi…
Kao i mnoge druge dionice…

Todorićevo Belje otvorilo farmu vrijednu 50 milijuna kuna

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=713a2b58-6466-4595-bdb3-0d3ae3a93e56&open=sec

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

tesko je i zamisliti recimo kakva bi bila cijena da je stanje kakvo je bilo prije todina dolaska

U posljednje je tri godine Agrokor, čiji je vlasnik Ivica Todorić, u Belje uložio oko 1,5 milijardi kuna (a trenutno belje vrijedi 1,35 miljardi kuna) , a već u listopadu ove godine bit će otvorena farma muznih krava Topolik, koja će biti najsuvremenija u ovom dijelu Europe, rekao je direktor Goran Pajnić.

Najavio je kako će Belje nastaviti s otvaranjem farmi tovljenika jer im je cilj uzgojiti 600.000 tovljenika godišnje.

Strpljen spašen!

http://belje.hr/novosti_opsirnije.asp?id=47

ajde neka još malo padne nkon dobrih vijesti

Što se događa s ovom dionicom? Ušao sam na 270 kn prije par mjeseci i pala je skoro 40% od tada. A od tada samo dobre vijesti, bespovratni zajam, Todorićev ulazak, … OK sveukupna korekcija je, no BLJE je ni kriv ni dužan najviše izgubio.

Filippo, eto ti sada izvrsne prilike za dokup i smanjenje ulazne cijene…. Sad kupuj, tovari se i cekaj da se Belje vrati(skoci) tamo gdje treba biti…. Svi mi znamo da ovo nije realnost……

New Report

Close