BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da ali kakve su cijene goriva vani,a kakve su kod nas..jos uvijek smo velika konkurencija.

ne mogu vjerovati da nakon jutarnjeg uzleta,moze cijena se snizit..zao mi je jer sada ce poceti stizati vijesti,kako ce iskoristiti taj novac pa ce na svaku vijest dionica opet rast

Kaže kolega gore da mu je žao onih koji su zaboravili maknuti naloge. Sad kad je stampedo prošao i klizimo opet natrag čini me se da su mnogi s oduševljenjem izašli iz ove dionice. Neka ih. Belje je jedan od rijetkih prehrambenih kombinata koji je opstao i koji ima perspektivu za daljnji razvoj. Samo da riješimo još tu mljekarsku krizu koja nam visi kao Damoklov mač. A i razmislite, u zadnjim mjesecima ABC sir i Belje suhomesnati proizvodi vrte se na reklamama više nego ikad prije, kad ima marketinga ima i novaca.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

i ja sam optimistican sto se tice belja, ali nisam kada se zaduzuju [angry]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Netko gadno pokušava spustiti cijenu Belja! Poslao je nalog za prodaju jedne dionice za 249.99. HA, HA. To je preprozirno. Ali sam siguran da ovo samo danas spuštaju cijenu, možda još i u ponedjeljak, a to ću tek vidjeti poslije trgovanja popodne.


i ja sam optimistican sto se tice belja, ali nisam kada se zaduzuju [angry]

Pa nije li to osnova napretka? Nije li bolje dignuti kredit pa ga otplaćivati i podići zaradu ulaganjem u razvoj i proizvodnju, nego iskeširati ogromnu lovu odjednom?!Meni je drago da se zadužuju!!!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ma vidi se da PD ne odgovara da Belje ide gore.

Dajte molim vas.Zaposlenici PD-a se urotili da spuste dionicu Belja
[lol] [lol] Gornji post sam namjerno morao neobrisati

Zapravo u uroti još sa nama sudjeluju Mesić, Sanader, masoni i Elvis PResley koji zapravo kao što znamo nije mrtav.

Sada ste nas razotkrili [thumbsup]
[/quote]

a mene ste nasmijali. [smiley] a ako nešto znate o elvisu,bilo bi lijepo da to podijelite s nama. [lol]

A što sam napisao maloprije nego da će pasti cijena, samo što još nije prikazana. [cool] [bye]


A što sam napisao maloprije nego da će pasti cijena, samo što još nije prikazana. [cool] [bye]

dobro si ti upucen u ovu dionicu [thumbsup]

da strasno je pala ima prodaje do 254 80 dionica..ajme sta cemo sada..i kupuje se po asku..ako nekog vec zanima

I onda SEMIRE je li pala? [tongue]

pa zaštp ode belje dolje jel postoji koakav razlog


pa zaštp ode belje dolje jel postoji koakav razlog

sve je u crvenom pa tako i belje, ništa posebno.

New Report

Close