BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MISLIM DA IMA NA BLOOMERANG.COM


ludlum: … i ako do kraja godine dođe na 350-400 kn, počet ću razmišljati o prodaji

Malo je to, vrijedi barem 500.

[color=black][/color]

MISLIM da će do kraja godine biti 5xx naročito nakon žetve kada se cijene žitarica ne budu spuštale

pa sada vec je cijena za zito oko 1,90-2,30kn, kupuje se jos dok je zeleno, a tek cemo vidjeti koliko ce do kraja godine[thumbsup]

ne mari za male stvari i ostat ce male

cijena lijepo raste,a kada ekipa postane svijesna situacije cijena ce ekspolodirati..osobno mi je draze kad je lagani porast..

nemoze rasti kad se nema sta ni kupiti

ne mari za male stvari i ostat ce male


nemoze rasti kad se nema sta ni kupiti

pogodjen srž problema,u bebu…. [thumbsup]

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

airfire:

nemoze rasti kad se nema sta ni kupiti

pogodjen srž problema,u bebu…. [thumbsup]

je nista onda cemo cekat,da dodje sve na svoje..todi nam se malo uspavao,ljeto sigurno je vec na moru

netreba zaboravit kaj je migros napravil od dionice , te da su pregovori u toku za drugdje – rusija…[thumbsup]

NEMA PREDAJE


netreba zaboravit kaj je migros napravil od dionice , te da su pregovori u toku za drugdje – rusija…[thumbsup]

jeli to provjerena informacija ili opet rekla kazala

mislim da je rumunjska, u rusiji tek ispituju trziste

ne mari za male stvari i ostat ce male


jeli to provjerena informacija ili opet rekla kazala

rekla kazala

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close