BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Heeejjj ekipa… Kakve brige, kakvi problemi?!?!?!?!

Kupujte dok mozete, ako nastavi padati vi opet kupujte i kupujte(kao ja). Ajmo biti realni, 175kn pa ako i dalje nastavi padati to ce biti super za dokup…. Belje je moj portfelj koji me treba "obogatiti" za 2-3 godine… [smiley] [smiley] [smiley]


Heeejjj ekipa… Kakve brige, kakvi problemi?!?!?!?!

Kupujte dok mozete, ako nastavi padati vi opet kupujte i kupujte(kao ja). Ajmo biti realni, 175kn pa ako i dalje nastavi padati to ce biti super za dokup…. Belje je moj portfelj koji me treba "obogatiti" za 2-3 godine… [smiley] [smiley] [smiley]

slazem se…al sam suh ko barut a ovo sta sam kupio na 300 i nesto sitno pada….
nisam zabrinut za buducnost ali nije ljepo trenutno..

Dunlop, sve je ok ako nisi u margini…. Ovako se Warren Buffet obogati – samo je dokupljivao kad su svi bjezali….. [smiley]


Dunlop, sve je ok ako nisi u margini…. Ovako se Warren Buffet obogati – samo je dokupljivao kad su svi bjezali….. [smiley]

a znam…zato mi se i srce para..cijena je trenutno ne diskontna nego besplanta…i druge dionice su u 50% i vise padu, ali ova je blizu nominale a znamo kolko je todoric od te nominale ulozio u belje i kolko su se povecali prihodi i sve ostalo…
ali s druge strane me taj pad i veseli i ako i potraje ima to svoju dobru stranu dok ne prikupim kesa…

Svaka cast na mudrosti – panicari su do ovog i doveli. Jeb…. zasto nemam love na hrpi, sad bih tovario da ne mo’s ni zamislit…. Uffffff

Kolika je nominala Belja?


Kolika je nominala Belja?

100,00

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Još mi je skup, bez uvrede


Još mi je skup, bez uvrede

vi onda cekajte ali mislim da nize necete docekati…
..mogla bi i neka pozitivna blokadica uskoro a mozda vec i danas… [thumbsup]

idući tjedan će bit bolje...

nekako danas osjecam veliki rast, mada prizekljujem da padne na ispod 100 pa da se i ja nakrcam na niskim razinama..

ima li igdje ista sluzbeno napisano o natjecaju za trgovacki lanac lenta pa makar i na ruskom ???

idući tjedan će bit bolje...

BLJE-R-A HRK 179,79 161,89 179,79 169,88 175,00 179,80 5.154 875.545,18 12,27%

Jesam vam govorio……… hheheheh, ovo je zlatna koka

U ponedjeljak će biti jasnije tko je bolje prošao,ovaj koji je bjesomučno prodavao po 171,ili svi ostali koji su kupovali !

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Još mi je skup, bez uvrede

vi onda cekajte ali mislim da nize necete docekati…
..mogla bi i neka pozitivna blokadica uskoro a mozda vec i danas… [thumbsup]
[/quote]

Je danas mi nije bio skup, uletih međ vas

Kud plovi ovaj brod?

Firma definitivno ima veliku perspektivu, ali je neopravdano žrtva stanja na burzi…
Kao i mnoge druge dionice…

New Report

Close