BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Živ bio!!!!! [smiley]

Pa vidio…

Sto mislite o ovoj dionici?

dobar ulaz na ovim razinama ali ovaj nerad nedjeljom i prevelika zaduzenost mogle bi ju sutra spustiti na 200kn

A dugorocno…?
I sto mislis o preuzimanju Lente od strane Todorica? Hoce li uspjeti?

Nema to veze, zato se u Belju radi nedjeljom…. Bit ce dobrih rezultata..

http://www.poslovni.hr/89538.aspx

idući tjedan će bit bolje...

Samo nek’ tako ostane, pa ce se ABC sirevi, brašno, vino, meso, kulen i ostalo vrlo brzo naci na policama diljem Rusije…. Drzim fige…..

P/E 119,05 ljudi božji

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

zasto todin helic obljece malo malo belje i baranju?, zasto nema vise velikih parcela u baranji na prodaju?, zasto su nizozemci poceli kupovati zemlju ovdje?, zasto toda uzima strucan kadar za belje?, to su sve pitanja koja si ja postavim kod belja. todina jedna od najvecih perjanica je na 200kn a ostale na nekoliko milja, ovaj p/e je velik ali kupovo sam belje na vecem tako da se nesekiram, toda to rijesi za godinu dana, jedino me zanima koja je postena cijena belja kada pocnu disati punim plucima jel covjek samo ulaze i ulaze a neradi to jel ima viska novaca vec jel ima nos za posao, a tko sam onda ja da ga ocijenjujem kad ja nemam milijune i 100k radnika, vec ja jesam radnik tako da cu ja s svojim novcem kao kapljica za rijekom tudeg poci [proud]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Htio bih samo podsjetiti na jedan podatak iz lipnja da je članica Svjetske banke IFC (International Finance Corporation) odobrila kredit od 40 mil. $ uz PIK Vrbovec upravi i BELJU, upravo iz razloga što su se navedene kompanije transformirale iz gubitaša u profitabilne kompanije i što navedena članica svjetske banke proizvodnju i preradu hrane smatra priotitetnim sektorom.

Baš si mislim za vikend,iz Belja su izašle drhtave rukice i cijena ustrajava preko 200kn,kad ono danas već se vidi kupnja ispod 200kn.Znači nismo se još očistili.
Ima li neka negativna vijest vezana za Belje u zadnje vrijeme koju sam možda propustio?

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Nema losih vijesti – to su male korekcije. Hrv. ima od ove godine 100 000t viska psenice, sta mislis tko najvise drzi u svojim silosima i ceka situaciju na svj. burzi da otpusti visak??!!!
Neka su drhtave rukice izasle, ja i dalje dokupljujem…. [smiley]


Neka su drhtave rukice izasle, ja i dalje dokupljujem…. [smiley]

i ja bi da sam pri kesu…al nemam..srce mi se para..kad sam kupovao na 314 mislio sam si gdje sam bio dok je belje bilo na 180..evo ga sad na 200 a ja nemam kesa
[cry]

Konzum, Tisak, Belje… nažalost padaju. Svaki ima svoje razloge, ali Agrokor se širi i jača tako da se to mora osjetiti i na svaki pojedinačni dio Agrokora. Kad se promjeni sentiment ove bi dionice trebale i najbrže rasti. Što mislite o tome? Ili su im ipak prevelik uteg (trenutno) loši fundamenti?

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close