BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/home/manager/2358495/index.do

Pozdrav. Može mi netko nešto konkretno reći o ovoj dionici. Gledam ju zadnjih mjesec dana i nekako me vuče da ju uzmem. Jel očekujete kakav značajniji rast u skoro vrijeme…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Pozdrav. Može mi netko nešto konkretno reći o ovoj dionici. Gledam ju zadnjih mjesec dana i nekako me vuče da ju uzmem. Jel očekujete kakav značajniji rast u skoro vrijeme…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Konkretno bi trebao čitati vijesti i izvješća o ovoj dionici te sam prosuditi isplati li se ulaziti. Mnogi su izašli iz ove dionice jer nisu imali strpljenja da dočekaju rast.
Ja sam još unutra i ne želim je prodavati… Samo kad pogledate DDJM-R-A do nedavno ste je mogli kupiti po 800, a danas 1.500. Nikad se ne zna kada se može očekivati taj skok, možda će te čekati godinu, dvije, ili par mjeseci, tjedana…

Pozdrav!

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Pozdrav. Može mi netko nešto konkretno reći o ovoj dionici. Gledam ju zadnjih mjesec dana i nekako me vuče da ju uzmem. Jel očekujete kakav značajniji rast u skoro vrijeme…

Nemoj.

Kupi bilo koju luku u svijetu.

Riječnu, morsku, svemirsku, nije bitno.

Čekati ćeš minimalno još 6 mjeseci na pomak Belja.

Mene koštalo gubitka Lkri-a

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Šta je ovo s Beljem, nema skoro nikoga na kupnji, da nisu stigle kakve novosti o dokapitalizaciji!!!

Bolje prekasno nego nikad.

Presušila kupnja a nema navodnjavanja, valjda će uskoro kiša.


Presušila kupnja a nema navodnjavanja, valjda će uskoro kiša.

Upravo je pljusak tu u Novom Zagrebu [smiley2]

When you got nothing, you got nothing to lose


primus: ” Presušila kupnja a nema navodnjavanja, valjda će uskoro kiša. ” Upravo je pljusak tu u Novom Zagrebu [smiley2]

Znači sve je bliže Baranji i Slavoniji kod nas još sunce sija

LJudi pa o čemu vi to pričate. Pa veliki igrači ne gube na suši i poplavama. Njima je dobro i ovako i onako. Uvoze jeftinije, prodaju skuplje, nabacuju marže koje im odgovaraju, mediji naravno servisiraju po potrebi a čak će im i država kao pomoći. Problem ove dionice je druge prirode, kad će gore netko drugi zna.

Kako je lijepo biti na GO… [smiley2] Čitam ove postove i vidim da ima sve više onih što bi željeli postati bogati preko noći… [smiley2] pa odite u kazino na rulet i ako pogodite broj uz dobru svotu imati ćete višestruki prinos… što se rizika tiče prava sitnica… (sigurno ćete pogriješiti)… [smiley2][smiley2]

BLJE je dobra (izvrsna) dionica, ali za one koji mogu čekati na duže periode. Ulaganja u BLJE su velika, ali dobit iz takvih ulaganja nerealno je očekivati kratkoročno. Pa uzmite da gradite apartmane na moru. Zar mislite da ćete povratiti ulaganja u jednoj sezoni ? Budimo realni, trebati će vam nekoliko sezona. Slično vrijedi i za hranu. Obnova vinograda, modernizacija proizvodnje sve su to dugoročni planovi (>2 god).

Strpljen, spašen… Ja ostajem do daljnjega u BLJE-u, a ako ode ispod 300 kupujem još… [smiley2][smiley2]

The Truth Is Out There

Ma ok sve to stoji i sam sam u Belju par puta ulazio i izlazio unazad 2 godine , ali trenutno sam belje kupio u 9 mjesecu 2006. i do danas u portfelju mi je ono napravilo najmanji rast, pa polako gubim strpljenje sa njim. Ne dvojim da će ono vrijediti u budućnosti puno više i da treba neko vrijeme proći da se ta ogromna ulaganja poćnu vraćati. Samo financijska izvješća iznova ovu dionicu spuštaju, a sve mi se čini da je to neka vrsta igre.

New Report

Close