BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ohoho nisam vjerovao da ce biti jos prilika za dokup ispod 330

Bit će i jeftinije.

Nitko još ne komentira, pa bih mogao ja. Iako na ovu dionicu gledam jednim okom i nisam više 100% upućen … čini mi se da im dokapitalizacija nije prošla na trgovačkom sudu. Stoga su odlučili sve skupa ponoviti. Kupit ću 10 komada samo da mogu otići na skupštinu i ćuti obrazloženja za ovakav cirkus.

Ujedno, ovo je razlog zbog kojega ozbiljni dioničari izbjegavaju ovu dionicu.

Iskreno, nadao sam se da ću zbilja ja izgubiti okladu s Quarkom, ali kako stvari stoje … teško …

I love the Smell of Profits in the Morning

sad je ona buffettova situacija: Novčanice od jednog dolara se prodaju za 40 centi. Ajmo u dokup 🙂

Kaj se ovo dešava na Bejlu, kakav je ovo potop? Jel namjerno ili ??
Izgleda da se dionica ruši čim Quark ne piše o njoj?

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

Ovaj tobogan je razlog zbog kojeg sam ja izašao. Dok su ostali zarađivali belje je cmoljilo oko 300 kuna, s kratrkim izletom do 340. Poslušao sam savjet prijatelja da dokapitalizacija još nije riješena i da će oko toga biti još rusvaja. Kad se to konačno riješi, ponovno ulazim, jer je to jedini faktor nestabilnosti po mom.

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Alien: ” Ohoho nisam vjerovao da ce biti jos prilika za dokup ispod 330 ” Bit će i jeftinije. Nitko još ne komentira, pa bih mogao ja. Iako na ovu dionicu gledam jednim okom i nisam više 100% upućen … čini mi se da im dokapitalizacija nije prošla na trgovačkom sudu. Stoga su odlučili sve skupa ponoviti. Kupit ću 10 komada samo da mogu otići na skupštinu i ćuti obrazloženja za ovakav cirkus. Ujedno, ovo je razlog zbog kojega ozbiljni dioničari izbjegavaju ovu dionicu. Iskreno, nadao sam se da ću zbilja ja izgubiti okladu s Quarkom, ali kako stvari stoje … teško …

Nije tu sve još jasno do kraja. Možda ćemo za koji dan biti pametniji. Malo je sve ovo sumljivo sada… 6 mjeseci je još daleko a ovo je samo jedan potez protivnika, što ne znači i izgubljena partija.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nije slažem se … planiraš li možda doći na skupštinu?

I love the Smell of Profits in the Morning

Jedino se u ovoj jebenoj zemlji ljudi vesele kad im dionica rokne

Meni ovo slici na istresanje strasljivaca. Ne bi me cudilo da se odjednom pojave veliki nalozi koji ce cistiti po asku.

p.s.
Evo dok sam pisao ovo upravo se takvo nesto dogodilo. [smiley2]

Ponovo prijedlog za dokapitalizaciju s isključenjem prava za male dioničare.

Moze pitanje,sta to znaci…………..

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Ma jasno je da je ovo jedna kratkotrajna panika i čim su se počeli slagati nalozi na prodaji, oni malo iskusniji povukli su kupnju i čekaju bolju priliku. Jasna priča koja se već događala….

strpljen - spašen![color=blue][/color]


Meni ovo slici na istresanje strasljivaca. Ne bi me cudilo da se odjednom pojave veliki nalozi koji ce cistiti po asku.

p.s.
Evo dok sam pisao ovo upravo se takvo nesto dogodilo. [smiley2]

Je fali još malo pa da ode u blokadu na – 10%.

Ja dokupljujem na 250[smiley2]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close