BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Titi

Ogromno povećanje prihoda i dobiti, a sada je tu i Merkator mijenjaju dosadašnje stanje.A kada će na 150 to ćemo vidjeti nema žurbe?

Nevjerojatno koliko dušebrižnika na ovom topicu. Sad da li je to zbog brige da drugi ne izgube ili zbog sebe kako bi jeftinije kupili.

Osobno mislim da svatko napravi kako mu pamet nalaže. Onaj koji ovdje ne vidi perspektivu bolje da proda.

Onaj koji imalo razumije financijsko izveštavanje, zna o čemu pričam budući da sam debelo unutra. I naravno da ću još kupovati ako cijena padne…


Ja znam što je nominalna a što tržišna,

zato ne drukajte ljude


Očito da ne znaš. Objasni onda zašto bi bilo normalno “ako joj je nominalna vrijednost smanjena da se i tržišna smanji vrijednost”.

Nemam dionice Belja, niti sam ih ikad imao.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Kako sam vec ranije pisao bila je akumulacija na 33-34, zatim 36-37, 40-41, a jucer i danas na 43-44.
Ocigledno je da otkako je Cerp prestao sa dijeljenjem, Belje ide prema gore, polako ali sigurno se letvica pomice na vise.
Moja pretpostavka je da ce se taj trend postepenog rasta i dalje nastaviti te sa blizenjem FI 3 ce biti sve izrazeniji.
Zivjeli!

Molim vas pogledajte kako se manipulira sa nalozima, trenutno na prodaji stoji dnevni nalog 2899 komada sa cijenom od 1000 kuna pa ovo je nevjerojatno!

ne razumijem zasto je to nevjerojatno?

KressoM

Objasni ti meni što radiš ovdje ako nemaš dionice Belja i drugo pitanje zašto je tržišna vrijednost naglo pala sa 75 kn na 52 kn i na kraju na 32 kn, prosim odgovor.


Molim vas pogledajte kako se manipulira sa nalozima, trenutno na prodaji stoji dnevni nalog 2899 komada sa cijenom od 1000 kuna pa ovo je nevjerojatno!


Mozda mu je to ciljana cijena za izlazak? [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Molim vas pogledajte kako se manipulira sa nalozima, trenutno na prodaji stoji dnevni nalog 2899 komada sa cijenom od 1000 kuna pa ovo je nevjerojatno!


Mozda mu je to ciljana cijena za izlazak? [emo_smijesak]
[/quote]
a možda je čovjek otišao na ljetovanje, pa se odmaknuo za svaki slučaj da mu nemanipulatori ne pokupe dionice[emo_smijeh]

dva sata nema transakcije a tisucice na vrh bida?


KressoM

Objasni ti meni što radiš ovdje ako nemaš dionice Belja i drugo pitanje zašto je tržišna vrijednost naglo pala sa 75 kn na 52 kn i na kraju na 32 kn, prosim odgovor.


Ovdje ja čitam forum. Nigdje nisam pročitao da je uvjet posjedovanje određene dionice. Kad pročitam nešto što ne razumjem, pitam. Kad pročitam nešto što nema veze sa logikom isto pitam. Tako da sam pitao i tebe da objasnis zašto bi bilo normalno da se smanji tržišna vrijednost ako se smanjila nominalna! Ti si počeo pisati o tome, a ne ja. Kretanje cijene ne bih komentirao i trenutno me ne zanima i nemam što reći na tu temu.

Pitanje je jednostavno i odnosi se na tvoju izjavu. Zašto bi bilo normalno “ako joj je nominalna vrijednost smanjena da se i tržišna smanji vrijednost”?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Pustimo teoriju Krešo. Gledajući teoriju si u pravu.
Praksa na Zse?
Ima li neka dionica kojoj se smanjila nominala a da nije pala tržišna? Barem prvo vrijeme.
Ajmo Krešo, navedi jednu.
S prvim pitanjem, nisam rekao da Belje ne može biti 60kn.

New Report

Close