BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



opet veliki ruše cijenu nazad prema 9 kn :((

Da bar opet daju po 9 kn, zao mi je ko psu sta nisam vise uzeo dok se moglo prosli tjedan
[/quote]
ako budu opet po 9, onda će ih biti i niže, možda i za 5,5-6

Ako bude po 5, bit ce i po 2. Cudo ste!


Ako bude po 5, bit ce i po 2. Cudo ste!

ništa neobično, znači da nešto ne bi krenulo na bolje


Ide to gore 😉

Ovo je (pre)česta rečenica iz 2008.

http://www.seebiz.eu/ledo-na-meti-atlantic-grupe-i-podravke/ar-154508/
…….povjerenik Ante Ramljak predložiti prodaju udjela u tvrtkama koje imaju neku tržišnu vrijednost.
– Sad bi bilo povoljno vrijeme za to. Javljaju se i američki i engleski fondovi, oni kupuju dionice Leda, Jamnice i Belja koje će kasnije vjerojatno preprodati – kaže Novotny te dodaje kako bi bilo dobro da u drugoj fazi Atlantic ili Podravka budu konsolidatori te da uspiju preuzeti prehrambena proizvodna poduzeća.

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/hoce-li-agrokorove-tvrtke-dozivjeti-sudbinu-agrolagune-podravki-i-atlanticu-bolje-je-uci-u-vlasnistvo-jamnice-ili-leda-nego-povrat-dugovanja/5923606/

izgleda da se veliki igrači već danima pozicioniraju u belju jer promet je jučer opet bio rekordan tj. čak 250.966 dionica belja i preko 2,8 milijuna kuna prometa

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kakvo navlačenje rušenjem cijene jutros.

A sad će najvjerojatnije opet s 10 na preko 12, nakon što su pokupili dionice plašljivima.

Ovo tržište je toliko ***ebano da to nije za vjerovati. Nešto raste kad dođu loši rezultati, a nešto pada drastično opet bez razloga, bez ikakve loše vijesti/prognoze.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Naivac je tko uopće pomišlja da ovo ima neki razlog za rast i da se “netko ukrcava”. Klasično iskrcavanje po stepenastom sistemu, jedna stepenica gore, pa onda 2 dole i tako do 1 kune.
Pa ljudi kakva Vi izvješća u svim Agrokorovim povezanim društvima očekujete. Katastrofa, otpisi, smanjenja temeljnog kapitala, bud kakve dokapitalizacije po sići – to je budućnost i realnost u narednu godinu dana.

Znamo da će doći do preuzimanja, a onda će cijene biti puno više.
Evo što se npr.događa danas s PTKM, rast od preko 30%

Dno je bilo viđeno, sad opet na 12 kn!

Tako je Lojtra. Najbolji su mi ovi koji podbadaju i nadaju se drastičnom padu na svakoj dionici, da bi mogli kupovati najjeftinije moguće. Ako nisi u dionici, prestani komentirat, ako jesi, ne navijaš za pad. Jednostavno.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Vlasnik Belja će biti država, znamo zašto, zbog zemljišta.
Samim tim Belje će postati i vlasnik svega zemljišta što će drastično povećati fundamente.
Neće biti više izvlačenja novaca u Agrokor a možda će se nešto i vratiti!
Naravno da će država sama sebi isplaćivati masne poticaje.
Itd Itd Belje je nova Ina. A naivci nek’ prodaju, ja kupujem.

Danas mora pasti novi rekord, preko 3 mil kn. A to može samo ako je rast, zar ne?!

Pad do 9kn pa rasplet vjerovatno.
Ako 9kn izdrži rastući trend se nastavlja.

New Report

Close