BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


AGROKOR: 69.72%
HFP = RH: 24.05%
—————-
TOTAL: 91.77%

Ostalo su neki skrbnički i sl.

Predovoljno za delist, jednom kad se gazda dogovori s državom gladnom novca.
A i za squeeze out se s ostalima lako riješi. Daš koju lipu više i to je to.

a istiskivanje
upravo ova formula bi se mogla primjeniti kod Belja, država je već najavila prodaju svojih udjela u svim tvrtkama, kako je Ivica uvijek bio dobar kupac državnih udjela, ne sumnjam da bi ga ovdje odbili i prodali mu ovih 24,05 dudijevih(ne više HFP) %-taka, već na 75 % stječe uvjete za delistiranje, što će vjerojatno i najaviti da se mali poplaše, a nakon toga mu nije problem ni 95 % za istiskivanje uz prosječnu poštenu( znamo da Ivica sve plaća pošteno)
3 mj.cijenu, a vidimo kakva će otprilike biti, dok još sastavi GFI kroz vlastiti “kružni tok” ima da se krstimo i lijevom i desnom, eto njemu cijele Baranje za lov i ribolov i primanje visokih EU bankara, preko kojih i uz čiju pomoć se sve odvija, sjetimo se samo Vupika, za koji je velikodušno ponudio, mislim oko 30 kn, a znamo koliko je platio, inače da nije tako, Belje u ovim kriznim vremenima može dati odličan rezultat u proizvodnji hrane, ali šteta što je Ivica još uvijek gladan

PersJesus, 30.01.2014. u 15:32
da li je moguće da dionica dodatno padne ako kupi merkator.
Zašto ne bi bilo moguće? Ako Todorić glavom i bradom kaže da Belje (trenutačno) ne vrijedi ni kune, onda je moguće.

persjesus

ako ne kupi, hoće li onda gore, hvala unaprijed na odgovoru.


persjesus

ako ne kupi, hoće li onda gore, hvala unaprijed na odgovoru.

Cijena po mojem mišljenju neće gore niti u jednom slučaju.

PersJesus, 30.01.2014. u 17:59
Nemojmo pricati gluposti cijena Belja ce najvise skociti ako Agrokor kupi Mercator to je sigurno .

Ivica Todorić u veljači 2013.:

PersJesus, 30.01.2014. u 17:59
Mi smo preuzeli Belje koje vrijedi nula i to je i danas tako zbog velikog duga i unatoč ogromnim novcima koje smo u njega uložili.

kolege

promatram je već neko vrijeme i iskreno rečeno, ne znam što bih mislio. važem čas na jednu, čas na drugu stranu. a sredine nema.


Cijena po mojem mišljenju neće gore niti u jednom slučaju.

izgleda da se s tobom slaže sve više ulagača – do 52 kn na prodaji je što otvoreno, što skriveno preko 4.000 dionica

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ako je tako sve crno,ja ne vidim drugi izlaz nego da vi prodate vase dionice sad,dok jos mozete dobro dobiti,jer ako uzme ili ne uzme mercator i cijena svakako padne,a firma nema perspektivu,sto cete onda?!

Mercator u 2013. s gubitkom od 26,8 milijuna eura

Direktoru Merkatora Toniju Balažić se žuri, di je priša Toni pomalo.

Prodaje pri nas gredo vse po polžje – Finance.si
http://www.finance.si/8356104/Prodaje-pri-nas-gredo-vse-po-pol%C5%BEje
Tokrat težava ni toliko v politiki, ki je vedno nasprotovala prodaji Mercatorja, zdaj se je zapletlo pri bankah upnicah Mercatorja, predvsem pri …

bio je rok do 31.01. za prodaju mercatora, rok je prošao i ništa se nije dogodilo, natezanje se izgleda nastavlja

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/agrokor-produzio-pregovore-za-mercator-do-utorka-u-14-sati/

Utorak do 14 sati je ili nije.

New Report

Close