BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne kometira jučerašnje rušenje od 10% na 17 kn?!
Čemu je netko rasipao 5.000 kom (od čega pola po 17 kn)?!
Ovdje više ništa nije jasno!

Vidjet ćemo do kada će cijena dionica Belja padati!!!
Problem će nastati ako dođe do daljnje-ih dokapitalizacija i daljnjeg razvodnjavanja!
Uvijek sam naglašavao(od razina 85 i više kuna)da društvo koje gomila gubitke duži niz godina,koje ne isplaćuje dividende i gdje većinski vlasnik drži sve “konce u rukama” neće i ne može dobro kotirati niti na burzi!
Ne vidim da se išta mijenja na bolje,naprotiv,imamo ogroman broj novih dionica(a gubitci se i dalje gomilaju)!
No,vrijeme će pokazati gdje je dno i stvarne namjere vlasnika!
Pozdrav


Nitko ne kometira jučerašnje rušenje od 10% na 17 kn?!
Čemu je netko rasipao 5.000 kom (od čega pola po 17 kn)?!
Ovdje više ništa nije jasno!

Izvjesce je blizu, mozda netko zna sto drugi ne…. nadam se da to nije razlog ali..

A i CERP stalno otpusta dionice, evo ih na ispod 100000, jos prije neki tjedan su imali preko 107000… mozda je i to razlog, netko dobio dionice, treba mu novac i ide hitna prodaja…..


A i CERP stalno otpusta dionice, evo ih na ispod 100000, jos prije neki tjedan su imali preko 107000… mozda je i to razlog, netko dobio dionice, treba mu novac i ide hitna prodaja…..

kod CERP-a do sada na svim dionicama koje su prodavali,uvijek najpovoljnija cijena, njima svaka cijena odgovara, jer ih nisu platili svojim novcem, možda je i njih gazda splašio da će dobiti samo 1kn, pa sada prodaju u interesu države po 17x većoj cijeni

60-30-15 .skaliranje ,ostalo je trla baba lan….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

8. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 99.690 1,21% – 4191


8. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 99.690 1,21% – 4191

Mislim da prodaja od strane CERP-a nema baš nikakav ili ima minoran utjecaj na cijenu dionice !!!
Poslovanje je samo bitno i odnos većinskog vlasnika prema malim dioničarima!!!

to je i moje misljenje da je cijena dionice je tu zbog samog poslovanja da pored toliko ulaganja stvaraju sve veci minus ja bi se upitao dali uopce i sta radim sa takvom firmom ovdje riba smrdi od glave


pored toliko ulaganja stvaraju sve veci minus

Unatoč tomu i unatoč značajnom i višegodišnjem padu cijene dionice, dionica Belja je jedna od najčešće komentiranih tema na forumu Poslovnog dnevnika. Što očekuju oni koji su dionicu kupili npr. po 20-30-40 kn?

Firma je OK, to je činjenica, ja sam tamo svaki dan. Nešto drugo je u pitanju. Zašto pas liže jaja??? Zato što može. 😃 Pametnom dosta

CERP 25.4. 91 500…..pa vi pricajte da dijeljenje dionica braniteljima i iskrcavanje istih ne utjece na cijenu. Oni su doveli Belje na ovu smijesnu cijenu jer ako se ne varam Cerp je podijelio do sada 400 000 dionica braniteljima!!! Takva kolicina besplatnih dionica pogotovo ako su u vlasnistvu branitelja je smrt za bilo koju dionicu. Mislite li da branitelji prate poslovanje Belja, silna ulaganja i cekaju bolje dane??? Malo morgen…Osobno, ne kupujem dok se Cerp ne rijesi i zadnje dionice belja u svom portfelju, a onda u napad…

8. CERP (38083028711)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 91.527

Evo jos 8000 kom manje na CERP ovom računu, jos malo pa nestalo….

Samo oni i prodaju. Sto ce biti kad izađu??

Netko i bere te cerpove dionice, ne?

New Report

Close