BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

02.07.2015. CERP 180 905

Od toga raspolozivo cca 62 000.
Da li to znaci da je u igri jos cca 120 000 za podijeliti ili…?

Definitivno je već dugo, dugo crta obrane 27,00 Kn. Mislim da ispod toga neće ići do sljedećeg potencijalnog okidača u vidu kvartalnog izvješća. Međutim, sve ukazuje, a i gazda je najavio pozitivnu godinu, da ovo više neće dolje nego je za očekivati gore. Koliko, pitanje je. 27,00 Kn je očito trenutno najbolja cijena koju prodavatelji kojima treba gotovina mogu dobiti i još je puno bolja za kupce.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Moje iskustvo govori da dionice koje konstantno padaju u jednim trenutku nadju svoje dno i onda obicno brzo rastu. Dno pritom uglavnom nastane kad nekom od jacih igrača zbog niske cijene dionica zapne za oko. pitanje da li se to vec dogodilo na Belju

dok god ima Cerpa daleko je dno jer uvijek koji kupuju imaju strah da ce nize tj da ce posto poto biti prodane jer nisu kupljene njihovim novcima tj dar su

Pa i ja mislim da nije dno, ali nije problem u cerpu nego u tome sto nema ozbiljnog kupca

Kupac br. 9 učestalo kupuje, vrijednost u dionicama Belja mu je cca 2.000.000,00 Kn po trenutnoj aktualnoj cijeni koja je takva kakva je. Da li je to veliki ili mali kupac, ne znam. Ali skuplja li ga skuplja i to je dobro za male dioničare. Valjda zna što radi.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Mali misle veliki rade, pitate gdje je dno, ako ne znate možda Vam ja mogu pomoći pronaći odgovor, ali nemojte izjave davati da niže ne može jer su to bedastoće ili navlakuša za one koji bi uložili u ovu napaćenu dionicu pa popušili ono što su imali, a treba i pogledati da gazda sad trenutno ima jedne i druge serije dionica plus igrači njegovi u prvih deset pa će Vam biti sve jasno.
Dokapitalizacija po 40 Kn, Vama se prodaje tenutno po 27 Kn, a može Vam se i prodavati i po 2 Kn,a kroz koju godinu će Vas gazda isplatiti po 1 Kn i još budete bili sretni kao djeca kad dobiju lizalicu, a gazda si je dokapitalizirao svoje Belje sa Vašim novcima. Pitanje za Vas koji mislite da ne može, da li ste promijenili svoje mišljenje ili navlačite naivne male ulagače u svoju prljavu rabotu, pozdrav moji investitori kao da ste uloženi novac stavili na crveno i sve popušili tako vam je kad ulažete u Belje ili bilo koju drugu dionicu na zagrebačkoj burzi, svaka čast iznimkama.

Kolega titi,

ja samo iznosim činjenice i ne radim nikakvu prljavu rabotu, nigdje ne tvrdim da niže ne može nego da osobno ne vjerujem u to. Bolje čitajte. Gazdini igrači kako ih Vi zovete su radili blok transakcije kad je cijena još bila 30,00 – 35,00 Kn, malo zavirite u povijest trgovanja. Temeljem toga ne vjerujem da će se odreći svog interesa od nekoliko postotaka zarade. Ovo sve pišem uzevši u obzir najgori mogući scenarij za male dioničare. A možda i griješim…

Imam sitniš cca 600 i nešto (znam točno koliko, međutim ne želim napisati) kom dionica BLJE-R-A i ne nagovaram nikoga na ništa.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Ja sam na tu dionicu ü portfelju potpuno zaboravio…kupio je na 54 kn..tkp zna kad i da li ce ikad prema gore


Pa i ja mislim da nije dno, ali nije problem u cerpu nego u tome sto nema ozbiljnog kupca

Ma tu se samo želi izmusti nisko koliko god se da.

Ali samo je pitanje do kad će biti tako i kad će se netko odlučiti da je bilo dosta ovakvih cijena, jer znamo koliko BLJE vrijedi i zaslužuje.

O tome neću puno pisati jer je već puno puta spominjano i to svi dobro znamo.

Mislim da treba biti samo strpljiv, morat će se isplatit u ne tako dugo vremena, očekujem dobro polugodišnje (a i one buduće) izvješće.
Rezultati bi sada trebali biti svakim danom bolji.

Dokle god imate nekog da prodaje taj ne gubi ništa i dionica ne bude išla gore nego samo dolje i on ništa ne gubi jer ih gomila po niskim cijenama 2 i 2 su 4 ili 22 pitanje je sad? Ja ih čekam po još nižim cijenama žalosno ali je to ipak zbilja.



Pa i ja mislim da nije dno, ali nije problem u cerpu nego u tome sto nema ozbiljnog kupca

Ma tu se samo želi izmusti nisko koliko god se da.

Ali samo je pitanje do kad će biti tako i kad će se netko odlučiti da je bilo dosta ovakvih cijena, jer znamo koliko BLJE vrijedi i zaslužuje.

O tome neću puno pisati jer je već puno puta spominjano i to svi dobro znamo.

Mislim da treba biti samo strpljiv, morat će se isplatit u ne tako dugo vremena, očekujem dobro polugodišnje (a i one buduće) izvješće.
Rezultati bi sada trebali biti svakim danom bolji.
[/quote]
jel’ vi vidite da Belje odustaje i od otkupa mlijeka, cijena u EU 20 centi, jeftinog sira sa svih strana koliko hoćeš, transport su već prodali, poboljšanje u proizvodnji povrća, ali da li je to dovoljno, pomalo poboljšavaju proizvodnju vina, ali prodaja slabi, na čemu vi temeljite taj oporavak i poboljšanje tezultata, osim što u skladu s nickom, imate pozitivan stav o svemui[emo_namigusa]

@titi
Naravno da je bolje kupiti jeftinije, samo treba naći onoga tko je spreman prodavati ovako nisko.
Znamo da je to jedino u stanju CERP, samo možda se ni njima više neće sviđati još niže cijene od trenutnih.

Baš me zanima hoće li već netko početi krcati od CERP-a; da je cijena povoljna, je!

06.07.2015. CERP 178 529 -2376

@pozitiva2
Ako je cijena povoljna,zasto nema kupaca?
Zasto vi ne kupujete “u tisini”???

New Report

Close