BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..pokušajte samo jedan tjedan bez hrane, na vodi živjeti, pa će te tek onda shvatiti koliko je malo potrebno za život.

Točno. Iako tvoja rečenica ima obrnutu konkluziju [emo_smijeh]

free flow information

Žao mi je što nisam stigao jučer. Danas prodao. Todorić ovdje može namještati cijenu koju želi – zajedno sa svojim partnerom državom. Onima koji su unutra želim sve najbolje i ogromnu zaradu. Bit ću malo ljubomoran kad poraste ali ću preživjeti. Sad mi je važniji mir preko ljeta. Ovo će mi biti prvo bez dionica na ZSE.

Pozdrav

Hvaljen Isus i Marija!

Moze se rijesiti njih kada bude dokap Agrokora i osnazi se tvrtka svjezim kapitalom i agencije odobre preuzimanje pocet ce ozbiljni ulagaci ulaziti i tad ce se cijena vec podici i njih vise nece biti

Ovo je buduće tržište Belja, plus EU tržište, stvarno nešto što se ne može ne primjetiti.

http://www.vecernji.hr/biznis/uz-novi-todoricev-megalanac-regiji-vezano-vise-5-mil-ljudi-clanak-570948

TOP 10 povećava udio 3.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)
52.084 0,63 Osnovni račun + 8281

ja ne mogu da vjerujem da neko prodaje ovu dionicu po ovim cijenama koja je sad upravo ,nakon sto je belje upalo u ovakav posao…kako bi ljudi rekli,nije nagovor na prodaju ili kupnju dionice belja.


ja ne mogu da vjerujem da neko prodaje ovu dionicu po ovim cijenama koja je sad upravo ,nakon sto je belje upalo u ovakav posao…kako bi ljudi rekli,nije nagovor na prodaju ili kupnju dionice belja.

Ne mogu ni ja kolega Gonzales, i to tako veliki broj dionica, iskreno nisam ocekivao, mislio sam da cemo sa lakocom plovit prema 100, no znaci ili se nevjeruje u nadolazece bolje rezultate Belja ili postoji nesto sto mi mali ne znamo….a neki znaju….znate kako se kaze infrormacija je zlato…nije nagovor na prodaju ili kupnju dionice belja.


TOP 10 povećava udio 3.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)
52.084 0,63 Osnovni račun + 8281

I kaj nije to fond, čim je osnovni račun?

Danas idemo jos 7-8% dolje

http://www.jutarnji.hr/zakljucen-posao-stoljeca-todoric-potpisao-ugovor-kojim-agrokor-postaje-vecinski-vlasnik-mercatora/1109648/

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Nadao sam se da ćemo probiti 80 kn na vijest o kupnji Mercatora, ali tržište očito nema snage (keša) za to jer ovdje ne vlada ulagačka klima, nego špekulantska, tj. uzmi na brzinu 5-10% i bježi van u drug dionicu… Špekulanti ne bi bili sami po sebi problem kad bi ih bilo do 20%, a ostalih 80% ulagači, ali na ZSE izgleda da je 80% špekulanata koji ne mogu gledati dionice u portfelju duže od 2-3 dana pa onda odmah krenu rasprodavati. U takvim uvjetima bojim se da duže vrijeme nećemo na ZSE imati stabilan i održiv rast nego samo kratke špekulativne rastove nakon kojih odmah ide pad….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismung@ burek trgovina je in.prilagodit se ili goris ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close