BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sta je onda bolje da ne bude dokap ?

m43

Ja bih isto htio po manjoj cijeni od ove ako dokapizilanti budu htjeli prodati.

Nije nagovor na prodaju kupovinu dionica.

Interes malih za dokap je nikakav, to svi znamo, tako da ako ne uleti neki veliki igrac/igraci od dokapa nece biti nista. Kako god bilo sigurno je da nece doci do nikakve poplave dionica na trzistu.
Zivjeli!

Ma ništa se ne brinite, čim se netko nakrca dionicama po 40 u dokapu, odmah drugi dan će potrčat u rasprodaju svima nama po 30!
Znam da bismo svi jeftinije, ali dajmo zadržimo barem trunku dostojanstva!

Ovdje neki već tjednima skupljaju u rasponu od 40-45 kn, cijena ni gore ni dole, dok gazde ne odluće drugačije

-p.s. moje mišljenje i imam dionice Belja i to puno komada

zar nije jucer odrzana sjednica NO na kojoj je trebalo biti odluceno o dokapu? Nista ne objavljuju mozda I ne bude dokap?


Ovdje neki već tjednima skupljaju u rasponu od 40-45 kn, cijena ni gore ni dole, dok gazde ne odluće drugačije

-p.s. moje mišljenje i imam dionice Belja i to puno komada

A moje mišljenje je da ovdje neki već tjednima prodaju u rasponu od 40-45 kn, cijena ni gore ni dole, dok gazde ne odluće drugačije
[emo_smijesak]

-p.s. moje mišljenje i imam dionice Belja i to puno komada (a imati ću ih još i više)

Sve je stvar gledanja…

La vita e bella!

Nesto sam ocito propustio, prodaja je bila prije par dana na cca 40000, sad je nesto preko 30000. Broj naloga pao sa skoro 200 na 130…!?

ne mogu vjerovati da se jos suti o dokapu a jucer je navodno bila sjednica NO, ako je bila onda su valjda donijeli I neke odluke ali nikakvih obavijesti nema.Stvarno neke tvrtke tretiraju svoje dionicare I siru javnost kao idiote[emo_zloban][emo_mrgud][emo_bijesan][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

Što je sa dokapitalizacijom, nitko ništa ne zna, izgleda da budemo mogli sami sebe dokapitalizirati po 30 i kusur kuna, netko se nemilosrdno igra, pokušava spustiti cijenu, a pametni to čekaju već je vrijeme da se nešto dogodi, a što ne znam. Možda Vi znate?

Ovo je burza , kad objave onda je već malo prekasno .

Što je odlučio gazda? Ajmo proroci i meteorolozi uključite se možda vi pomognete, pa ne mogu samo biti na HOLD 🙂

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

auh, koliko traje ta sjednica NO ovo vec treci dan kako se ne mogu odluciti[emo_ooooo][emo_smijeh]

Uredno se skuplja po 41 kn, danas već 1800 komada


auh, koliko traje ta sjednica NO ovo vec treci dan kako se ne mogu odluciti[emo_ooooo][emo_smijeh]
odluciti…a koja odluka je dobra za ovu dioncu?

New Report

Close