BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako Belje završi prošlu godinu u minusu …

pa belje će vjerojetno i biti u minusu, što zbog suše što zbog kamata agrokoru

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



ako Belje završi prošlu godinu u minusu …

pa belje će vjerojetno i biti u minusu, što zbog suše što zbog kamata agrokoru
[/quote] ako cemo gledat susu i kamate agrokoru i vupik bi trebao biti na razini belja ili belje na razini vupika :P..ali ocito za sada nekome ovakva cijena odgovara

izvjesce vani
boze sacuvaj

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

-102,3 milje [emo_vrtimise]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


-102,3 milje [emo_vrtimise]

dobro je gazda rekao da belje vrijedi 0 kn [emo_vrtimise]

Kamate i tečajne razlike 180 mil kuna,dok se to ne riješi BELJE ne može poslovati u plusu!



-102,3 milje [emo_vrtimise]

dobro je gazda rekao da belje vrijedi 0 kn [emo_vrtimise]
[/quote]
Sad je i 50 kuna previše dati za dionicu pa tko onda kupuje.

Možda onaj od koga češ ti kupovati kad bude dobit.


Kamate i tečajne razlike 180 mil kuna,dok se to ne riješi BELJE ne može poslovati u plusu!

da to možda nije namjerno, čisto da se vidi tko je gazda i tko može raditi što hoće??? [emo_naivan]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

dogodi se da neki sudionici koji neprate pozorno zaborave naloge.ali da se treba udaljit sa kupnje stoji-u narednom razdoblju.

ima li uopce veze izvjestaj koji si oni dali..da je plus misljenja sam da opet nebi bilo puno promjene..mislim da nema razloga za brigu

Po meni je ovaj minus nakon onih izjava sasvim očekivan. Mora sad dotični svima pokazati koliko vrijedi Belje. Ne znam ali riskantna mu je to strategija, da mu se ne odbije u glavu uskoro. Povjerenje investitora je lako izgubiti a onda će sve na bubanj…

Heh, a usporedite malo prosle godine nerevidirani i revidirani izvjestaj za 2011.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

hvala prodavateljima danas, vratio sam danas 2/3 ukupne poziciju iskrcane prije na 82+. malo sam još ostavio prostora za one koji će i ako će kamikazno na 70 otresti. trebalo je malo strpljenja ali TA uvijek dođe na svoje.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

svi znamo da belje vrijedi duplo nego sada,a to sta oni prikazuju to je druga prica 🙂

New Report

Close