Biznis sanjala kao klinka, u 29. njezin modni brend osvaja globalna tržišta

Naslovnica Forum Komentari članaka Biznis sanjala kao klinka, u 29. njezin modni brend osvaja globalna tržišta

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prodaja je ključni element svakog biznisa, vrhunski proizvod može napraviti svatko, ali doći do kupca je najveći izazov.

Boze koliko price o cipelama?

Umjesto da date ovoliko medijskog prostora velikim poduzetnicima i njihovom menadzmentu, vi se bavite nekom “djevojcicom iz susjedstva”, koja si je valjda sama napisala ovaj PR pamflet i onda nekog od vasih “nazicala” da joj ga objavi?! Ovo je valjda vec pedesetpeta poduzetnica koja se bavi dizajnom cipela, a koja pokusava nesto u cemu ni mnogo lokalno-poznatije i razvikanije face nisu uspjele. Bas me zanima kako ce zavrsiti…

Mislim znamo da ste uglavnom trecerazredna novina i kad pomislim da ne mozete jos nize pasti, vi me ipak iznrnadite. Padom.

Važno je i jedni i drugo. I znati vrhunski proizvod napraviti i znati ga prodati.
Ovaj naglasak na prodaji danas vjerojatno je zbog prevelike agregatne ponude (previše lijepih cipela) u odnosu na agregatnu potražnju (premalo love u džepu).
Curi respekt!

Sve je Trgovina.

Svi mi trgujemo , neki prodaju svoj proizvod , neki tuđi proizvod a neki svoje znanje.

Samo oni koji ništa neznaju zaposle se kao uhljebi u Kukuriku vladi.

.


Boze koliko price o cipelama?

Umjesto da date ovoliko medijskog prostora velikim poduzetnicima i njihovom menadzmentu, vi se bavite nekom "djevojcicom iz susjedstva", koja si je valjda sama napisala ovaj PR pamflet i onda nekog od vasih "nazicala" da joj ga objavi?! …

fahrudine, očito ništa nisi shvatio… niti nećeš, obzirom da ni 55-ta priča nije bila dovoljna.

Nešto se može napraviti: brzo, kvalitetno, jeftino. Odaberi dvoje od toga.



Boze koliko price o cipelama?

Umjesto da date ovoliko medijskog prostora velikim poduzetnicima i njihovom menadzmentu, vi se bavite nekom "djevojcicom iz susjedstva", koja si je valjda sama napisala ovaj PR pamflet i onda nekog od vasih "nazicala" da joj ga objavi?! …

fahrudine, očito ništa nisi shvatio… niti nećeš, obzirom da ni 55-ta priča nije bila dovoljna.
[/quote]

Nego, ajde mi pomozi da shvatim?

New Report

Close