BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

he-he. moj OMF mi je poslao na mail čestitku za Božić a mogu oni meni Božić čestitati i na drugi način.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


he-he. Samodola se ne smije niti spomenuti na forumu.

tko kaže

SAMODOL
SAMODOL
SAMODOL
SAMODOL
SAMODOL
SAMODOL

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


febo: ” he-he. Samodola se ne smije niti spomenuti na forumu. ” tko kaže SAMODOL SAMODOL SAMODOL SAMODOL SAMODOL SAMODOL

sad će ti biti:

tko kaže

SAMxxx
SAMxxx
SAMxxx
SAMxxx
SAMxxx
SAMxxx

[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

..a može i ujko SAM.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Meni je i neka pjesma pala na um,al mi je bolje sutit i onako sam u nemilosti poslovnog
,ubit ce me Vjeko a ja mu ljepu sudbinu proreko.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

[color=blue]Vjedomosti: Putin bi mogao doći na čelo Gazproma[/color]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/vjedomosti-putin-bi-mogao-doci-na-celo-gazproma,4856.html

Samo da vas sve izvjestim da sam upozoren od moderatora na nekulturno pisanje, pa ako se odluče moderirati moje postove, tada ću napustiti forum. Eto, da se ne iznenadite ako nestanem. Mnogi će slaviti, a ja ću se fino odmoriti od pisanja. Pozdrav i sve najbolje povodom praznika.[sealed]

Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color]

Pozivam sve LEDASE na jedno zajednicko okupljanje i druzenje da jedni s drugima izmjenimo iskustva o ulaganju i info o nasem ledacu, te da se medusobno upoznaju clanovi ove slozne obitelji!! jeste li za?

LEDO, mlinar, tisak , dalekovod


Premješteno iz teme: [color=blue]LEDO (Ledo d.d.)[/color] Pozivam sve LEDASE na jedno zajednicko okupljanje i druzenje da jedni s drugima izmjenimo iskustva o ulaganju i info o nasem ledacu, te da se medusobno upoznaju clanovi ove slozne obitelji!! jeste li za?

a što će bit na meniju?
sladoledi i grašak mrkvica.[smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Sretan Božić svim forumašima.[cool]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Sretan Božić i sretnu novu godinu svima želi Cayman, koji vjerojatno od sutra neće biti na forumu jer očekujem moderiranje, obzirom da su me isprovocirali, a ja sam se usudio odgovarati na isti način. Neka, uživajte, nek vas plavi navlači i dalje na kupnju dionica koje prodaje, ja sam barem bio pošten i propagirao sam dionice u kojima sam i dalje sa vama. Sretno na burzi u 2008….Ove uvrede plavog, bybera i ostali klinaca više ne želim trpiti.

Moram priznati da vaši odnosi nisu baš jasni…ali dečki ajmo smiriti tenzije…malo više tolerancije i bit će sve u redu…pa predprazničko je vrijeme…ajde popit čašu vode,izbrojit do deset i sjesti ponovno za kompjuter…ovdje bi svi trebali biti prijatelji…[proud]

New Report

Close