BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko sam ja uspio danas pročitati, oni postovi gdje si vrijeđao Hakelu su ti izbrisani. Možda je to razlog…nagađam kolega.[smiley2] Aaa, konačno sam gotov danas sa poslom, još 2 dana pa na skijanje. Ljudi moji u Austriji na 2.500 metar pada kiša!!!! Pa je li to moguće???[smiley2][smiley2][smiley2]

Je. Moguće je.
Pokušaj bordati.
Poput mene.
Naglasak na riječ… pokušaj… [smiley11]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Je. Moguće je.
Pokušaj bordati.
Poput mene.
Naglasak na riječ… pokušaj… [smiley11]


Frend me zvao, veli da su pop……

Ma kakva daska….prestare kosti za dasku, ali dvije carving…e to je nešto drugo
Samo…nema snijega. Nemaju austrijanci Bandića sa artiljerijom da ga izmisli…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

E da … zaboravih…
Naglasak i na riječ… PAIN.

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


E da … zaboravih…
Naglasak i na riječ… PAIN.

Pa nismo li svi pomalo mazohisti? [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


…… Ma kakva daska….prestare kosti za dasku, ali dvije carving…e to je nešto drugo

A šta misliš da moje kosti izdržavaju moje f… kamikaza ideje koje mi se vrte po pameti? [smiley11]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


” Pa nismo li svi pomalo mazohisti?

A -ha. [smiley2]

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


Koliko sam ja uspio danas pročitati, oni postovi gdje si vrijeđao Hakelu su ti izbrisani. Možda je to razlog…nagađam kolega.[smiley2]

Aaa, konačno sam gotov danas sa poslom, još 2 dana pa na skijanje. Ljudi moji u Austriji na 2.500 metar pada kiša!!!! Pa je li to moguće???[smiley2][smiley2][smiley2]

Napisao sam sveukupno 3 komentara, dva su jos tamo, obrisan je samo odgovor na ovaj komentar (http://www.centar.hr/forum/member.php?u=20) koji je glasio “Reklamiram Adriachem? Reci mi koliko je dionica Adriachema protrgovano u posljednjih 5 godina.”.

Ali, s obzirom da je Hakela moderator (i suvlasnik skupa s Studosem, osim ako mu Studos nije prodao svoj dio) foruma centar.hr, mislim da ne treba dalje objasnjavati zasto sam baniran i zasto Hakela smije pisati po deset komentara za redom fontom 24 + velikim slovima + zarko crvenom bojom. [smiley2]

Danas dosta forumaša kritizira forum Moj novac zbog blokiranja nepoćudnih forumaša,a vi isto radite sa nama ,nazovi novim članovima koji imaju ispod 100 komentara.Pa prestanite više cariniti i selektirati postove ,evo moja dva posta stoje blokirana već dva sata ,a da upće ne znam zašto,samo piše da će moderator “razmisliti” hoće li pustiti komentare.

Potaknuti napadima na naše postove i načinom pisanja, neosnovanim napadima raznih neimenovanih samohvalećih gurua sa raznih foruma ne prezajući pritom uporabu najnižih poriva
( alkoholizam….. )

Došlo je vrijeme da se mbaricevic, gtomislav, mmajdak, davorin i ostali predstave !!!

Ovim Vam samo želimo ukazati na način kako nas tretiraju na raznim forumima.

Vaš link

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

Asko:

Koliko sam ja uspio danas pročitati, oni postovi gdje si vrijeđao Hakelu su ti izbrisani. Možda je to razlog…nagađam kolega.[smiley2]

Aaa, konačno sam gotov danas sa poslom, još 2 dana pa na skijanje. Ljudi moji u Austriji na 2.500 metar pada kiša!!!! Pa je li to moguće???[smiley2][smiley2][smiley2]

Napisao sam sveukupno 3 komentara, dva su jos tamo, obrisan je samo odgovor na ovaj komentar (http://www.centar.hr/forum/member.php?u=20) koji je glasio “Reklamiram Adriachem? Reci mi koliko je dionica Adriachema protrgovano u posljednjih 5 godina.”.

Ali, s obzirom da je Hakela moderator (i suvlasnik skupa s Studosem, osim ako mu Studos nije prodao svoj dio) foruma centar.hr, mislim da ne treba dalje objasnjavati zasto sam baniran i zasto Hakela smije pisati po deset komentara za redom fontom 24 + velikim slovima + zarko crvenom bojom. [smiley2]

Kolega web hosting nije nikad jeftiniji, gotovih foruma kao npr phpBB ili Invision ima ko u prici, tako da otvoriti vlastiti forum na kojem cete samo Vi biti admin nije niti skupo niti ne znam kako zahtjevno.


” Napisao sam sveukupno 3 komentara, dva su jos tamo, obrisan je samo odgovor na ovaj komentar (http://www.centar.hr/forum/member.php?u=20) koji je glasio “Reklamiram Adriachem? Reci mi koliko je dionica Adriachema protrgovano u posljednjih 5 godina.”. Ali, s obzirom da je Hakela moderator (i suvlasnik skupa s Studosem, osim ako mu Studos nije prodao svoj dio) foruma centar.hr, mislim da ne treba dalje objasnjavati zasto sam baniran i zasto Hakela smije pisati po deset komentara za redom fontom 24 + velikim slovima + zarko crvenom bojom. [smiley2]

tema je bez cenzure općenito, te moram ispraviti krive navode.
– taj lik je mjesecima tvrdio da sam ja i gospodin Hakela i još neki da ih ne nabrajam ista osoba.
– sada gospodin Hakela postaje moderator, vlasik i suvlasnik nekih firmi …
– gospodin Hakela je jedino veliki dioničar PTKM i nešto sitno INE. Strastveni je obožavatelj PTKM i zahvaljujući njemu dosta je investitora i na ovom forumu zaradila novce na PTKM (tko misli da je navlačenje može sutra slobodno prodati PTKM ionako će biti blokirana na najvećoj cijeni te će se po nešto nižoj slobodno moći prodati).
– svaka čast onome tko ti je dao bananu, i ja ih dajem nekim životinjama u ZOO.
– nije u redu koristiti više boja kod pisanja, pogotovo svoju firmu reklamirati crvenom bojom, pa gdje toga ima.
– e sada možeš plakati i kod ovoga moderatora da si ugrožen, ali laži neće proći i po cijeni da mi se tu zabrani pisanje.
Pozdrav !

Odakle ti možeš pouzdano znati koje dionice ima Hakela? Odakle mozes pouzdano znati tko je moderator na onom forumu? I sto je uopce to tebe briga, nitko te nije nista pitao niti trazio od tebe da ispravljas “krive” navode.

Vrati se svom poslu a mene, Hakelu, onaj forum na koji nisi niti prijavljena ostavi na miru. Hakela nije nepismen pa da nekakva Ivana7 mora u njegovo ime ispravljati “krive” navode.

(..ako cemo vec glumiti..)

New Report

Close