BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Svaka čast, na pratim toliko forum nisam niti zanao da postoji tema obavijesti

Nisam ni ja znao, niti me zanima, pa ni ubuduće neću pratiti tu temu, kao nijednu drugu osim foruma.

Pa kako ču na spavanje a da ne pročitam temu DDJH??? Kuku meni [smiley7]

Ignore: KressoM, delux

Dragi dečki… evo… pročitajte si ovaj članak sa Ericom, osvježiti će vam dan – GARANTIRAM.
Ljubav nije utopija. Ljubav postoji… pa makar u najrazličitijim oblicima simbioznih odnosa… 🙂
Eee da. Žene vas ne razumiju. To je živa istina. Nakon ovog članka vas fakat više ne razumijem… [smiley2]

http://www.slobodnadalmacija.hr/20070206/crnakronika01.asp

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Kako je HNB uveo nove mjere restrikcije za zaduživanje banaka kažu u HPB-u da ne odobravaju margin kredite.

Imate li informacije kakvo je stanje u drugim bankama, da li oni odobravaju margine?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Zasto se uopće zamaraš sa marginom?
Digni keš i to je to… u čemu je frka?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

Šta ne daju margine i brokerske kuće?

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...

zagrebačka banka ,odi na njihove stranice!!!

jel radi vama ewebmostich od 1 g. pa ovo je sranje.malo radi malo ne……

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Pozdrav svima!

Evo mog prvog posta [smiley1]…. ulagackog pocetnika i laika sa skromnim kapitalom koji tek uci osnovama ulaganja [smiley11]

Uglavnom vidim ovdje je zanimljivo pa se pridruzujem

Pretpostavka je majka svih zaj***


Kako je HNB uveo nove mjere restrikcije za zaduživanje banaka kažu u HPB-u da ne odobravaju margin kredite.

Imate li informacije kakvo je stanje u drugim bankama, da li oni odobravaju margine?


Partner banka odobrava, ali mislim da moraš onda trgovati preko njih.

Dobrodošao ja sam isto novi ovdje ,a ima ovdje pravih znalaca

dobro nam došli [smiley2] i neka vam dionice uvijek budu u zelenom i čuvajte se navlakača [smiley2]


Digni keš i to je to… u čemu je frka?

Kad uzmem keš onda banka očekuje da im platim ratu kredita svaki mjesec, a to mi nije drago. Ja bi njima to za godinu dana, ili kad mi dosadi, pa sve odjednom vratio.


Šta ne daju margine i brokerske kuće?

Brokeri obično daju margine u suradnji s bankama.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Dobrodošlica svim novim članovima foruma.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Dobrodošlica svim novim članovima foruma.

mislis, starim… hehe

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

New Report

Close