BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Pozz kolega Petina i Plavi

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

lacoste @
ako te ne zanima onda otiđi na druge postove a nemoj izigravat dusebrižnika koji je toboze zabrinut za tuđe novce.
Prvenstveno si zabrini za svoje novce kao i ja za svoje a nemoj voditi brigu o mjem pisanje jer ja nikada ama bas nikada nisam nitkoga nagovorio da kupi ovo ili ono.To su price za malu djecu.Razlog tvoga pisanja najbolje znas Ti.

Pisali se kako lovim padajuce nozeve,kako sam idiot itd.Koliko sam kupio i koliko cu JOS KUPITI to znam ja.
Dobio sam par p.m. poruka gdije ljudi pisu koliko su oni kupili interesirajuci ih koliko dionica imam ja.To je moja osobna stvar.

Smijali ste se kada sam kupovao dok je padalo a pogotovo kad sam kupovao na 1215 jesam li i tada drukao.Mada ste pisali kako ide na 500-700-900…
Sve ti pise na rubrici "Sta ste danas trzili"

Nisam kao neki koji pisu da samo kupuju!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Pozz kolega Petina i Plavi

Hvala.
[smiley]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


lacoste @
ako te ne zanima onda otiđi na druge postove a nemoj izigravat dusebrižnika koji je toboze zabrinut za tuđe novce.
Prvenstveno si zabrini za svoje novce kao i ja za svoje a nemoj voditi brigu o mjem pisanje jer ja nikada ama bas nikada nisam nitkoga nagovorio da kupi ovo ili ono.To su price za malu djecu.Razlog tvoga pisanja najbolje znas Ti.

Pisali se kako lovim padajuce nozeve,kako sam idiot itd.Koliko sam kupio i koliko cu JOS KUPITI to znam ja.
Dobio sam par p.m. poruka gdije ljudi pisu koliko su oni kupili interesirajuci ih koliko dionica imam ja.To je moja osobna stvar.

Smijali ste se kada sam kupovao dok je padalo a pogotovo kad sam kupovao na 1215 jesam li i tada drukao.Mada ste pisali kako ide na 500-700-900…
Sve ti pise na rubrici "Sta ste danas trzili"

Nisam kao neki koji pisu da samo kupuju!


Kolega sve pet,da ne razvalčimo raspravu-želim ogromnu zaradu.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

lacoste @

jedno pitanje.

Kada ste pisali kako ide na 1000-700-500 pa i nize.

Zar u to vrijeme takvo pisanje nije bio DRUK ali prema dole !?
To je bilo DR"u"K-anje prema dole ali bez osnove ali bogami sam uvjerenja(dokapitalizacija) da ide gore [thumbsup] dokle,vidjetcemo.

To ce trzsiste odrediti.

Ima li logike da ide prema gore!? Za mene ima. Racunam na dokap + privatizacija [thumbsup]

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Lepi pozdrav svim imetnicima dionice LKPC, posebno PLAVOM I PETINI

Baš sam došla doma i malo pročitala što se piše i mogu samo reči LACOSTE-u da to nisu puste želje, što sam napisala, nego nešto što če se dogodit u narednih mjesec i pol dana.
A to što ti pišeš, da ja pričam gluposti, mogu ti samo reč, da se samo seti,što si pisao, kako če ova dionica pasti na oko 800 kuna i niže, puno niže – to su bile tvoje prognoze i to si pisao svaki dan,
a sada što dokap ide, opet pričaš, da če cijena dole i dole i da ova dionica ništa ne valja.
Pa zašto onda tratiš vrijeme samom sebi i pišeš glup,…Ja osobno mislim, da bi bilo bolje , da bi nešto ili jako puno pisao na temi o VALIDUS, ĐAKOVŠČINA, VUPIK, INGRA, i još bi se moglo nešto pronač za tebe, jer mislim , da voliš ove dionice, a LKPC ne voliš i nema smisla, da pišeš na tu temu, jer ti neznaš ništa drugo osim ovo če padat, ovo ne valja, ovo če dolje,….
Pomisli malo, pa če ti bit jasno, da nam je bez tebe ovde na temi lkpc bolje , jer svatko od nas nešto napiše i ne druka na gore i dole nego samo kažemo što mislimo pozitivno u toj dionici i u pravu smo, jer znamo što če bit sa lukom pločom, koliko je bilo več upucano novca u nju, koliko če još bit , ko če doč unutra – e to je druga tema, za kasnije – pa ču i o tome pisati na vrijeme.
Stvarno lacoste nemoj se ljutiti, pa odi malo pisati na validus, ingru,….na dionice koje stvarno obožavaš i za koje misliš da su podcjenjene i da češ puno zaraditi na njima, ja te podržavam o tvojoj kupnji i prodaji na validusu,….Ja ču se razveselit, kada ču vidjeti neke postove, na kojim češ pisati pozitivno i nadam se, da to hočeš, na validusu, đakovščini, pa mogao bi nešto sutra kupovati, nebi bilo loše, jer po tvome nema smisla kupovati lkpc, tako bar ti pričaš, a dobro to ti pričaš, tako da za mene mlado damo nema nikakve veze, jer ja ipak više volim onako emotivno lkpc i ljude koji rade na dokapu puno i dobro i nemaju vrjemena za ništo drugo jer dokap je pred vratima i to če bit dobar – dobar- dobar za sve nas dioničare koji naravno imamo ovu dionicu. a dobro to je moje mišljeneje osobno i nije druk na gore ili dole.Još jednom lacoste želim ti puno uspjeha u kupovini tvojih dionica, da budeš puno zaradio u ova težka vremena.
A nas koji vjerujemu u dobar dokap i ono što sljedi nakon toga ,ostavi na miru, to bi te zamolila mlada dama liza

Još jednom ljepi pozdrav imetnicima dionice LKPC a posebno plavom i petini, i nadam se, kad bude ovo na kraju, da bi mogli nešto popit i pojest, pa malo popričat, …
ps. pijem martini a i jack danielsu se ne protivim


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Lepi pozdrav svim imetnicima dionice LKPC, posebno PLAVOM I PETINI

Baš sam došla doma i malo pročitala što se piše i mogu samo reči LACOSTE-u da to nisu puste želje, što sam napisala, nego nešto što če se dogodit u narednih mjesec i pol dana.
A to što ti pišeš, da ja pričam gluposti, mogu ti samo reč, da se samo seti,što si pisao, kako če ova dionica pasti na oko 800 kuna i niže, puno niže – to su bile tvoje prognoze i to si pisao svaki dan,
a sada što dokap ide, opet pričaš, da če cijena dole i dole i da ova dionica ništa ne valja.
Pa zašto onda tratiš vrijeme samom sebi i pišeš glup,…Ja osobno mislim, da bi bilo bolje , da bi nešto ili jako puno pisao na temi o VALIDUS, ĐAKOVŠČINA, VUPIK, INGRA, i još bi se moglo nešto pronač za tebe, jer mislim , da voliš ove dionice, a LKPC ne voliš i nema smisla, da pišeš na tu temu, jer ti neznaš ništa drugo osim ovo če padat, ovo ne valja, ovo če dolje,….
Pomisli malo, pa če ti bit jasno, da nam je bez tebe ovde na temi lkpc bolje , jer svatko od nas nešto napiše i ne druka na gore i dole nego samo kažemo što mislimo pozitivno u toj dionici i u pravu smo, jer znamo što če bit sa lukom pločom, koliko je bilo več upucano novca u nju, koliko če još bit , ko če doč unutra – e to je druga tema, za kasnije – pa ču i o tome pisati na vrijeme.
Stvarno lacoste nemoj se ljutiti, pa odi malo pisati na validus, ingru,….na dionice koje stvarno obožavaš i za koje misliš da su podcjenjene i da češ puno zaraditi na njima, ja te podržavam o tvojoj kupnji i prodaji na validusu,….Ja ču se razveselit, kada ču vidjeti neke postove, na kojim češ pisati pozitivno i nadam se, da to hočeš, na validusu, đakovščini, pa mogao bi nešto sutra kupovati, nebi bilo loše, jer po tvome nema smisla kupovati lkpc, tako bar ti pričaš, a dobro to ti pričaš, tako da za mene mlado damo nema nikakve veze, jer ja ipak više volim onako emotivno lkpc i ljude koji rade na dokapu puno i dobro i nemaju vrjemena za ništo drugo jer dokap je pred vratima i to če bit dobar – dobar- dobar za sve nas dioničare koji naravno imamo ovu dionicu. a dobro to je moje mišljeneje osobno i nije druk na gore ili dole.Još jednom lacoste želim ti puno uspjeha u kupovini tvojih dionica, da budeš puno zaradio u ova težka vremena.
A nas koji vjerujemu u dobar dokap i ono što sljedi nakon toga ,ostavi na miru, to bi te zamolila mlada dama liza

Još jednom ljepi pozdrav imetnicima dionice LKPC a posebno plavom i petini, i nadam se, kad bude ovo na kraju, da bi mogli nešto popit i pojest, pa malo popričat, …
ps. pijem martini a i jack danielsu se ne protivim


nebih previše komentirao ,i duljio sa raspravom,jer primjećujem da se moji postovi pogrešno i namjerno usmjeravaju u neko protivljenje za Dokap-a što se tiče odabira dionica koje navodite -osobno me ne zanimaju takve dionice no očito vas da budući da ih navodite.
Te stoga želim vam izuzetnu zaradu -samo naprijed.

Ove godine će puno njih u Hrvatskoj slaviti Majku Božju Remetsku

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Upravo -stigla iz Pariza… O Croatia Aerlinesu- sutra…..dok dođem s sebi od cirkusa iz zračne luke
Pleso i Split / ne znam još procijeniti gdje je bilo veće stranje/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

bez komentara…

DIOKI koji se nalazi u većinskom vlasništvu utamničenog Roberta Ježića donirao je svojedobno predsjedničkoj kampanji Ive Josipovića 200 tisuća kuna što je bila najveća pojedinačna donacija ne uključujući SDP. Kontroverzni tajkun Ježić koji se nalazi na listi 20 najbogatijih ljudi sve do pada Ive Sanadera smatrao se njegovim glavnim čovjekom.

Nakon srpnja 2009. godine naglo mijenja ploču pa je samo rijetke iznenadila odluka ne samo da donira kampanju SDP-ova Josipovića nego je DIOKI donirao i bivšeg HDZ-ovca Dragana Primorca.

Ježić kao vlasnik nije mogao utjecati kome ide novac!?

Početkom godine Ježić je dao izjavu kako je riječ o samostalnoj odluci DIOKIJA, gdje je iako vlasnik nije mogao utjecati na donacije!

"Zadržavam svoja politička uvjerenja koja su poznata već godinama", rekao je Ježić koji iako HDZ-ovac nije dao ni lipe za Andriju Hebranga legitimnog kandidata HDZ-a za Pantovčak.

Podsjetimo kako je u predsjedničkoj kampanji Milan Bandić javno vraćao novac donatorima koji su bili sumnjivi, dok su se Pantovčaka kitili sloganom "Pravda".

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



sutra se deblokira INA, LKPC će u + blokadu, bit će to pravi vatromet [thumbsup]

vatromet čega-i zbog čega bi trebala dionica LK-PLOČE divljati zbog INE-ako i ode u neki veći plus to će se dogoditi radi nekog većeg iskcaja u pripremi.

[/quote]

znaci ova dionica ustvari raste danima samo zato jer je iskrcaj u pripremi?!
Ovo je čak najbolja retorika koja se moze cuti ovdje zadnjih dana:)!!!!!
Evo moj iskreni naklon na ovoj izjavi!:) Ova bi mogla uči u anale!!!!

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)




sutra se deblokira INA, LKPC će u + blokadu, bit će to pravi vatromet [thumbsup]

vatromet čega-i zbog čega bi trebala dionica LK-PLOČE divljati zbog INE-ako i ode u neki veći plus to će se dogoditi radi nekog većeg iskcaja u pripremi.

[/quote]

znaci ova dionica ustvari raste danima samo zato jer je iskrcaj u pripremi?!
Ovo je čak najbolja retorika koja se moze cuti ovdje zadnjih dana:)!!!!!
Evo moj iskreni naklon na ovoj izjavi!:) Ova bi mogla uči u anale!!!!

[/quote]
Kolega ,ne pričajte gluposti,pogledaj nekoliko mjeseci unatrag kako su se ekipice lijepo iskcale pa nađite sami zaključak,kako da to nazovete.

Lili si još jedan kandidat za iskrcavanje brodova da se pokriju minusi.

New Report

Close