BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

POŽAR U MARINI PUNAT…

Vlasnike brodica, koji ostavljaju plovila na suhom vezu ili u marini tokom
godine, uvijek muči isto. Da li je netko, ili nije, za vrijeme njihovog odsustva,
koristio ključeve na recepciji i iskoristio brod kao prenoćište” i za svoje privatne potrebe”-tj. ugodno društvo. Tom prilikom , može se dogoditi i ovo..
Jer, potpuno je nelogično, govoriti o požaru na instalacijama na suhom vezu…
No, tu je i druga, osiguravateljska priča………Pa, baš me zanimaju rezultati
istrage, jer šteta je poprilična.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

STAMBENI KREDITI U BEČU – jeftinije kamate…..

Bez ikakvog zahtjeva, mladi hrvatski bračni par u Beču, koji je kupio stan od 80 m2 , iznenadio se kad, im je Banka – smanjila kamatu na stambeni kredit sa 3,5 % na samo 2,5 % …..

Kako stoji u obavijesti Banke, svi su svjesni težine ekonomske krize, i
da im olakšaju plaćanje, snizili su im kamatu, na samo 2.5 %……….?!

Ajmooooo, Europo !!! Evo nas…….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


STAMBENI KREDITI U BEČU – jeftinije kamate…..

Bez ikakvog zahtjeva, mladi hrvatski bračni par u Beču, koji je kupio stan od 80 m2 , iznenadio se kad, im je Banka – smanjila kamatu na stambeni kredit sa 3,5 % na samo 2,5 % …..

Kako stoji u obavijesti Banke, svi su svjesni težine ekonomske krize, i
da im olakšaju plaćanje, snizili su im kamatu, na samo 2.5 %……….?!

Ajmooooo, Europo !!! Evo nas…….!

Samo totalni naivac moze povjerovati da je banka snizila kamate zbog svijesti o tezini ekonomske krize.

Prinos na Austrijske 10-godisnje drzavne obveznice je pao u zadnjih godinu dana sa 3% na 1.75%. Tako da im je puno bolje da ih posudjuju gradjanima po 2.5% nego vladi po 1.75%.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

TWIXER…..ljudi su naši susjedi.Žive odmah do nas.Prilikom boravka u Beču ovih dana, gdje su bili u posjetu najbližima/ sestri/ imali su priliku – VIDJETI PISMO BANKE..i uvjeriti se da je BANKA SAMA ! ,amanjila kamatu- BEZ ZAHTJEVA, čime su se svima i pohvalili , jer im je to bilo nepojmljivo….!

Inače, nisi u pravu. Mi smo kao firma, dobili takvo pismo od Hypo banke, BEZ
IKAKVOG ZAHTJEVA za smanjenjem kamate.Svojevremeno su nam smanjili, kamatu sa
8% na 7.5% ….i o tome nas – samo pismeno obavijestili.

Da li imate kontakata sa inozemstvom? Nemate priliku to isto provjeriti?
Vi nemate pojma o standardu-mentalitetu i politici banaka u Austriji.
Većina štediša je nosila novac u Austriju, a sad oni nose NAMA!
Jer taj RAST VAŠIH FAMOZNIH DEPOZITA- NEMA BLAGE VEZE S NAŠIM ŠTEDNJAMA
GRAĐANA! To, za enormne kamate kod nas- ŠTEDE STRANCI, a posebno
Austrijanci i Nijemci…i zato rastu depoziti…..naši nemaju kaj štediti,
na žalost. Živim u malom mjestu, i znam tko donosi depozite na šaltere banaka.

To je politika naše zemlje. A ako tu nešto upropaste, ti će depoziti nestati
poput munje na nebu…odnijet će ih u Srbiju, gdje je slična situacija.
Nije problem dobiti kredit u Austriji, samo nek EU dođe.,,što prije.
Davat će novac – šakom i kapom, jer ga imaju dovoljno, uključujući i rizičnost.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

poslovni.hr….ili liderpress….
liderpress..ili poslovni.hr….

..nevjerojatno slične stranice, pregled vijesti, veličina slika…
zabunim se svaki put, provjeravam…koje je stranica kojeg portala..
Slučajno ili ..?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

majami jesi zbrojila gubitke i podvukla crtu pod 2012??
Ha gle ne možemo svi zarađivati, ne bi bilo fer .-)
Pusa za 2012 i veeeeeelika pusa za 2013.
Vatreni.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Vidim da si dobro upućen u moje gubitke….Tu negdje će biti …čekaj da nađem
papir od jučer, zbog blagdana me je bilo sram se javiti na forum… i malo sam
računala s previsokom cijenom jedne dionice…
Znači , gubitak na portfelju je oko -85.000,00 kuna na ove dane +/-/pusti postotke, ne mogu ti -sve reći!/
Isplatila sam si =162.000,00 ..nekoliko malih pretumbacija ..i tu smo -gdje smo.
Zadovoljan.?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Lebowski, pa gdje to putujete za 30 tisuća eura? Opišite nam svoje najluksuznije
odredište i koliko ste potrošili…../ ajmo, malo vedriju stranu života….prisjetimo se luksuza ../

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


TWIXER…..ljudi su naši susjedi.Žive odmah do nas.Prilikom boravka u Beču ovih dana, gdje su bili u posjetu najbližima/ sestri/ imali su priliku – VIDJETI PISMO BANKE..i uvjeriti se da je BANKA SAMA ! ,amanjila kamatu- BEZ ZAHTJEVA, čime su se svima i pohvalili , jer im je to bilo nepojmljivo….!

Inače, nisi u pravu. Mi smo kao firma, dobili takvo pismo od Hypo banke, BEZ
IKAKVOG ZAHTJEVA za smanjenjem kamate.Svojevremeno su nam smanjili, kamatu sa
8% na 7.5% ….i o tome nas – samo pismeno obavijestili.

Ja ne tvrdim da vas banka nije obavijestila. Ja tvrdim da banka nije to napravila zato sto vam zeli pomoci da lakse prebrodite krizu, nego zato sto vise nemoze zaradjivati 3% na austrijskim drzavnim obveznicama.

Inace u Svicarskoj su kamamte jos nize nego u Austriji jer je prinos na desetogodisnje svicarske obveznice oko 0.5%.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Vidim da si dobro upućen u moje gubitke….Tu negdje će biti …čekaj da nađem
papir od jučer, zbog blagdana me je bilo sram se javiti na forum… i malo sam
računala s previsokom cijenom jedne dionice…
Znači , gubitak na portfelju je oko -85.000,00 kuna na ove dane +/-/pusti postotke, ne mogu ti -sve reći!/
Isplatila sam si =162.000,00 ..nekoliko malih pretumbacija ..i tu smo -gdje smo.
Zadovoljan.?


@miami

Citajuci ove investitorske gurue na poslovnom izgleda da jedino ti ne zaradjujes na ovoj burzi,ali iskreno se nadam da makar ljubav stima ko urica jer ti tu znanje ni ne treba.Inace ovo su ti ovdje sve milijuneri sto su se dobro opernatili na burzi u Rvata bez kapi znoja. A portfelji im manji nego tvoj dnevni gubitak. Genijalno.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Kad već seremo … ja sam ove godine zaradio 2 milijuna na dionicama. Kojima? Nekima, ne znam. Ha-ha! Pa ti vidi (i provjeri) tko je (naj)više zaradio.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

@VedroNebo
“…a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca…”

To zaista treba uvesti pa će se i takvi počet ponašati pristojnije i odgovornije.
Obično su to grozno neodgovorni i bezobrazni ljudi koji zagađuju sve oko sebe sa svojim džukelama. Ne samo to, džukele im laju i kvicaju po stanovima i balkonima da su neke zgrade poput ciganjskog sela. A o plažama na moru da ne govorim. Takvog ciganluka ima samo na Jadranu. Svaka čast rijetkim izuzecima.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

Nije bas mjesto za raspravu o kucnim ljubimcima. Ali da, za pse u stanovima se slazem. Ali ja imam akvarijske ribice. I one dosita nikog ne uznemiravaju. Sto vise, mislim da vecina susjeda niti ne zna da ih imam. [emo_smijeh]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

@VedroNebo

ribice troše vodu
vama, svakako, treba povećati račun za vodu
to su ispičuture jedne

Status Quo: Roll Over Lay Down

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

@VedroNebo &renči
Znam da se ne uklapa u temu Belja ail samo da Vam se zahvalim što ste mi
uljepšali ovaj tmurni dan na burzi. Ajme, dosadnog li dana [emo_smijesak]

New Report

Close