BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Ljubicicu Lino pomozi svojim hrvatima.
Napravi nam jednu tehnicku na CROBEX

Draga moja "Anna" , kao prvo bi bilo pravedno posto stavljas moje ime na poslovnom ,da to ucinis i sa tvojim.
Kao drugo ti znas da sam ja na facebook i onaj koji je takoder na facebooku moze me kontaktirati .

tako dobro dosla na ..facebook…Anna
[/quote]

Ana? jos uvjek nema imena tvoga ???

Dobra vijest za tebe…posto sam uredio minut_podatke onda mozda dospijem i uciniti neku analizu …vidimo se na facebooku …Ana 🙂

Thats all this week

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Evo sta radite ,opet se bavite cromanom.
Cetri stranice samo Croman i na koga se i zasto opet naljutio,nesto mi to poznato.

Zato predlazem da se otvori novi topic sa naslovom Croman.
A tu da se nastavi sa temom tehnicka analiza.

E moja Ana? ..i pola stranice o tebi a ti si ona sto je pocela sa budalstinama.

A ja sam zbog tebe ucinio i analizu za DDJH…ali to je bilo prije nego sto si dala moje ime a svoje skrivas?

…Hmmm budalastina ima svugdje

[/quote]

fala bogu da si shvatio igru. Sad si spreman za konstruktivne dijaloge na forumu.
[/quote]

MMM

Svatio sam ja igru ..ali se nadao da su ljudi drukciji…mozda naivan..mozda zivim predugo u Svedskoj?

U svakom slucaju evo i obecanog mjesta za analize za "friends" (oni znaju ko su)

http://www.croman.se/index.html ( EWT_FRIENDS_HR )

a sada idemo za druge poslove

pozdrav

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


stvarno smo čudni svatovi kakve sve gluposti izvodimo – možemo izaći iz komunizma ali nemre on iz nas – tuđe perje je super ali sam nešto otkriti, pomučiti se, to ne .. glavne premise su ukradi, otmi, prevari, laži …… prestrašno
pozz svim dobronamjernim kolegicama i kolegama

mislim da se ovdje radi o malo duljem nasljeđu od onog komunističkoga. Radi se ovdje o podaničkom mentalitetu razvijanom kroz stoljeća kmetskog života. A kmetovima je najveća zadaća bila kako prevariti gazdu, i onog drugog kmeta pa si malo popraviti životno stanje.

Na žalost mentalitet vlasnika tek bi se trebao razviti kod Hrvatsa, ako uspije! No, to nije razlog da svatko od nas ne doprinosi maksimalno razvoju tog novog mentaliteta. Pa i Croman.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Evo sta radite ,opet se bavite cromanom.
Cetri stranice samo Croman i na koga se i zasto opet naljutio,nesto mi to poznato.

Zato predlazem da se otvori novi topic sa naslovom Croman.
A tu da se nastavi sa temom tehnicka analiza.

E moja Ana? ..i pola stranice o tebi a ti si ona sto je pocela sa budalstinama.

A ja sam zbog tebe ucinio i analizu za DDJH…ali to je bilo prije nego sto si dala moje ime a svoje skrivas?

…Hmmm budalastina ima svugdje

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Evo sta radite ,opet se bavite cromanom.
Cetri stranice samo Croman i na koga se i zasto opet naljutio,nesto mi to poznato.

Zato predlazem da se otvori novi topic sa naslovom Croman.
A tu da se nastavi sa temom tehnicka analiza.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Moram kazati da budalastina ima svuda ali ovde na Poslovnom izgleda vise nego sto treba.

Najprije se najavljava moje ime (bez dozvole) a sada vidim da je odredena osoba i stavila moju sliku na njegov osoban nick. (to je prijavljeno poslovnom)

steta …moja namjera je bila pokazati/djeliti moje Ewt analize…ali bio bi budala da to ucinim posle ovog fantasticnog nacina dobrodoslice.


Kolega Cromane,
Ima nas ovdje starih kolega a i novih koji te cijenimo i poštujemo kao najkavalitetnijeg tehničara.
Mislim da se nebi trebao uopće obazirati na provokatore, jer je njima i cilj i zadatak da te otjeraju, a takvih je jako mali postotak.
Nastavi pisati i nemoj radi dvije budale da svi ostali budu uskraćeni za tvoje analize.
Velika podrška tebi, jer samo jedan je CROMAN.

Korkyra

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Tako i treba cromane……
Nemoj se uopće trudit uvjerit ove sakere u bilo šta….
Veliki pozdrav…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Croman je legenda……
Sve ostalo je obmana…..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Bez ljutnje Tehničari

Ali na ovom forumu i opcenito na forumima postoje sano dva prava i VELIKA TEHNIČARA

1. CROMAN
2. GERONIMO

Croman je jedini radio analize s takvom preciznoscu koje bi vrijedilo placati

Najavio je Veliku korekciju u 2007.god
Najavio je dno Crobexa na 1250 bodova

To mogu samo Veliki znalci, a usput je i nesebicno cesto podijelio analize svima javno na forum

Nadalje Croman je prvi najavio rast Nasdaqa do minimum 2250 bodva

GERONIMO je u 4.mjesecu 2009, kada je spx500 bio cca 750 bodova najavio rast spx 500 do najmanje 1200 bodova..

Sada takodjer ima daljnji target, ali ga ja necu napisati.

Pohvalit cu i zlog proroka koji je u zadnji 6-8 mjeseci pokazao fino znanje glede prognoze americkih indexa

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ovdje upišite svoj komentar…

Postanite Eu-robovi

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

– Passat 2005, 1.9 TDI, 130 KS – za 147 ULPL

]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


– Passat 2005, 1.9 TDI, 130 KS – za 147 ULPL

]

Zakasnio si kolega……….
to si trebao napraviti prošle godine………kao ja npr…………

– renault megane 2004 za 183 ULPL……… [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close