BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijenim tekstove ramba amadeusa, ali izmedju ostaloga kao i zafrkaciju. Nije to amen



Lanica

mas ima kolko hices..

Evo sta jos kaze MAD IVANO7

hahahahahahahahahahah [lol] [lol] [lol] [lol]

Kakvi su ti uopće muškarci koji se smiju sa hihihihi ??

Btw vijest koju nitko ne spominje- umirovljenicima su smanjili bruto iznos mirovine i dodali im još dodatan namet- ZO, tako da sada imaju manje mirovine nego što su imali dok je vrijedio krizni porez. [bye] [bye] Jaco
[/quote]

pa naravno, to se odradjuje potiho. ili plaće dole ili inflacija gore….sad je red na inflaciju, a place ce stajati na mjestu.

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)



Još uvjek nema promjena u top 8……a tako će i ostati do natječaja. U što uložiti nakon ovoga?? Najbolje povuči sredstva kupiti švicarce i čekati…čekati…čekatiii [undecid]

kuha se na ini,mogla bi ona uskoro odraditi jos 10-20%
[/quote]
nije tema,ali evo i ine…

svakoga dana u svakom pogledu...

eto vidiš,a ovi poslije…jel to bitno ko je kada?
znači svi su raskrstili sa komunizmom,ali su bili i njegovi zagovornici
rekao bi moj prijatelj:"iz iste pi..e su izašli",samo kaj se taj tvoj HDZ pokazao kakav je…

nisu svi…u SDP-ovom izbornom stožeru su još pjevali partizanske hitove…
dakle, nisu se oni ništa promijenili…i što je još gore, nisu ih pjevali stari prdonje, već omladina…koja vjerojatno nije ni živila u onom sustavu ili je živila vrlo malo…

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

u kurirskoj firmi a1 direkt,u vlasnistvu Agrokora,ljudi rade po noći,na cesti,na motorima,na -5 stupnjeva za 2250 kn,na crno!
toliko o Ivici Todoriću,Gospodinu i Spasitelju našem!

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

u kurirskoj firmi a1 direkt,u vlasnistvu Agrokora,ljudi rade po noći,na cesti,na motorima,na -5 stupnjeva za 2250 kn,na crno!
toliko o Ivici Todoriću,Gospodinu i Spasitelju našem!

neka budu sretni da imaju sta raditi

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

u kurirskoj firmi a1 direkt,u vlasnistvu Agrokora,ljudi rade po noći,na cesti,na motorima,na -5 stupnjeva za 2250 kn,na crno!
toliko o Ivici Todoriću,Gospodinu i Spasitelju našem!

A to ima kakve veze sa dionicama LEDO-a??
Ili s kapitalističkim pobudama uz koje je dioničarstvo povezano…?

Show me the Money!

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)


u kurirskoj firmi a1 direkt,u vlasnistvu Agrokora,ljudi rade po noći,na cesti,na motorima,na -5 stupnjeva za 2250 kn,na crno!
toliko o Ivici Todoriću,Gospodinu i Spasitelju našem!

neka budu sretni da imaju sta raditi
[/quote]
Jako dobro misliš neka budu sretni kao radnice Kamenskog neka rade badava za Todu koja ti je izjava krasotice srami se . Zbog takvih kao ti imamo svakodnevne proteste a ti jo guraš prst u oko i sol na ranu , još jednom sram te bilo .


Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)


u kurirskoj firmi a1 direkt,u vlasnistvu Agrokora,ljudi rade po noći,na cesti,na motorima,na -5 stupnjeva za 2250 kn,na crno!
toliko o Ivici Todoriću,Gospodinu i Spasitelju našem!

neka budu sretni da imaju sta raditi
[/quote]
Jako dobro misliš neka budu sretni kao radnice Kamenskog neka rade badava za Todu koja ti je izjava krasotice srami se . Zbog takvih kao ti imamo svakodnevne proteste a ti jo guraš prst u oko i sol na ranu , još jednom sram te bilo .
[/quote]

Nema me kaj sram biti ili da nekoga zalim, svi krojimo sami svoje sudbine…..a u konacnici svi su jednako krivi, jedni sto su donjeli situaciju do tog stanja a drugi sto su to dopustili


eto vidiš,a ovi poslije…jel to bitno ko je kada?
znači svi su raskrstili sa komunizmom,ali su bili i njegovi zagovornici
rekao bi moj prijatelj:"iz iste pi..e su izašli",samo kaj se taj tvoj HDZ pokazao kakav je…

nisu svi…u SDP-ovom izbornom stožeru su još pjevali partizanske hitove…
dakle, nisu se oni ništa promijenili…i što je još gore, nisu ih pjevali stari prdonje, već omladina…koja vjerojatno nije ni živila u onom sustavu ili je živila vrlo malo…
[/quote]

komunizam je mentalitet, a dok se ne ukinu sve stranke, sve vam je to isto, jedna ili vise stranaka, ionako kompetencija nije mjerilo. sto se tice komunistickih pjesama, treba razlikovati partizanske od komunistickih. meni recimo pjesma "hdz zna" koju je otpjevao jacques je tipicna "partijska pjesma" za dizanje morala..super melodija, glazba sve…ali tekst!!!!! ne kuzim, sto se stalno hvatate partizana….u cemu je problem. pa nisu svi partizani komunisti, mnogi partizani su dosli iz redova hss-a.

komunizam je mentalitet, a dok se ne ukinu sve stranke, sve vam je to isto, jedna ili vise stranaka, ionako kompetencija nije mjerilo. sto se tice komunistickih pjesama, treba razlikovati partizanske od komunistickih. meni recimo pjesma "hdz zna" koju je otpjevao jacques je tipicna "partijska pjesma" za dizanje morala..super melodija, glazba sve…ali tekst!!!!! ne kuzim, sto se stalno hvatate partizana….u cemu je problem. pa nisu svi partizani komunisti, mnogi partizani su dosli iz redova hss-a.

"Od Vardara pa do Triglava"

Od Vardara pa do Triglava
od Đerdapa pa do Jadrana
Kao niska sjajnog Đerdana
Svetliš suncem obasjana
ponosito sred Balkana
Jugoslavijo, Jugoslavijo.

Ili Druže Tito mi ti se kunemo…

meni je to neprihvatljivo pjevati u doba kad imamo vlastitu državu…pjesme su vezane za bivšu Jugu i onaj režim…zbog kojeg je i došlo do rata i brojnih žrtava…
neka u privatnosti doma pjeva i sluša tko šta hoće, ali u izbornoj noći pjevati te pjesme…to je čista poruka da se ostalima da do znanja na koji način razmišljaju ti mladi ljudi…provokacija u najmanju ruku…
Kao i Josipovićeva izjava da će Hrvatsku zaviti u crveno…

haha.. upravo na CNBC-u čuo definiciju investitora:

Investor is a trader who is under water.


meni je to neprihvatljivo pjevati u doba kad imamo vlastitu državu..

a kad tompson pjeva "jasenovac i gradiska stara" a hdz ga zove da mu taj frajer pjeva u predizbornoj kampanji to ti je ok?

pustite ideologiju. pjesma je pjesma i dok ne poziva na mrznju ja ne obracam tolko paznju na nju. ajmo mi terat gospodarstvo. ova vlada na tom planu ima cistu jedinicu..pa vidis da je i rohatinski nezadovoljan potezima vlade. ajmo ne bit tolko nadobudni pa da mislim da znamo bolje i od rohatinskog. ako on nije zadovoljna to je kao zadnji cavao u taj ljes hdz-a…



meni je to neprihvatljivo pjevati u doba kad imamo vlastitu državu..

a kad tompson pjeva "jasenovac i gradiska stara" .

[/quote]
UŽAS
UŽAS
UŽAS

GADI MI SE BILO KOJE ISTICANJE FAŠIZMA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

iako, volim slusati i thompsona i Boru Đorđevića

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

@cone
[, sto se stalno hvatate partizana….u cemu je problem. pa nisu svi partizani komunisti, mnogi partizani su dosli iz redova hss-a.
[/quote]

Jesu…..poslije berbe kukuruza 1944…….zamijenili domobransku uniformu…….partizanskom

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close