BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Da ne bi bilo zabune, top 10 je prodavao na 1560-1580kn i pustio cijenu da se malo oporavi.
Evo i dokaz u prilogu. U proteklih 30-ak dana fondovi su kupili cca 30 komada dionica, a prodali preko 300kom. I to je činjenica koja se može provjeriti u SKDD.

Mali,ja sam napravio prijavu hanfi.tebe i ovaj forum.svaki tjedan sam u hanfi i ovo sto pises su gnjusne lazi.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)



Da ne bi bilo zabune, top 10 je prodavao na 1560-1580kn i pustio cijenu da se malo oporavi.
Evo i dokaz u prilogu. U proteklih 30-ak dana fondovi su kupili cca 30 komada dionica, a prodali preko 300kom. I to je činjenica koja se može provjeriti u SKDD.

Mali,ja sam napravio prijavu hanfi.tebe i ovaj forum.svaki tjedan sam u hanfi i ovo sto pises su gnjusne lazi.
[/quote]

Čestitam vam na tom šta ste svaki tjedan u Hanfi, fenomenalno dostignuće

I stvarno je zastrašujuća ta prijava Hanfi, hohoho

Postoji li smiješnija organizacija u HR?

A zašto ste ga prijavili, jer piše na forumu, hohoho?

A prijavili ste i forum?

To je stvarno originalno od vas

Ovu dionicu rasprodaju insajderi i Top 10 a vama je to razlog da prijavite forum?

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Dajte kolega P.(lavi) E ( enemy )- držite se činjenica, nemojte lagati kao NA INGRI!!!!! [tongue]

“A man's got to do what a man's got to do”


Dajte kolega P.(lavi) E ( enemy )- držite se činjenica, nemojte lagati kao NA INGRI!!!!! [tongue]

Plavi koliko ja znam ne piše o INGRI ima već skoro dvije godine kako to vi koji ste registrirani prije par mjeseci znadete šta je on pisao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Dajte kolega P.(lavi) E ( enemy )- držite se činjenica, nemojte lagati kao NA INGRI!!!!! [tongue]

Plavi koliko ja znam ne piše o INGRI ima već skoro dvije godine kako to vi koji ste registrirani prije par mjeseci znadete šta je on pisao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

A kako vi znate da Plavi ne piše dvije godine a registriran ste godinu dana, hoho ?

Malo ste kontradiktorni jelda

KUPOVAO SAM JA BELJE PO 8, PTKM 12, ATPL 70, KODT 200, HDEL 50, TNPL 200 a VI ?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

zamp u srbiji

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/bojkot-srpskih-ugostitelja-4.000-lokala-vise-ne-pusta-muziku,88807.html

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

jedite meso(i piletinu) dok je jeftino

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/ziva-stoka-i-perad-u-godini-pojeftinili-12%2c2%25,88767.html

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Da ne bi bilo zabune, top 10 je prodavao na 1560-1580kn i pustio cijenu da se malo oporavi.
Evo i dokaz u prilogu. U proteklih 30-ak dana fondovi su kupili cca 30 komada dionica, a prodali preko 300kom. I to je činjenica koja se može provjeriti u SKDD.

Obrisan mi je post na ovaj replay?mozda sam bio preostar.so..redovno sam u skdd u knjizi dionicara lkpc,tvrdim da korisnik split009 iznosi lazi.napravio sam prijavu hanfi ovo nije prvi puta da iznosi neistine.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)


Obrisan mi je post na ovaj replay?mozda sam bio preostar.so..redovno sam u skdd u knjizi dionicara lkpc,tvrdim da korisnik split009 iznosi lazi.napravio sam prijavu hanfi ovo nije prvi puta da iznosi neistine.

Promašio si adresu. Prijavu trebaš dostaviti državnom odvjetništvu ili policiji jer mi se čini kako sumnjaš na počinjenje kaznenog djela, vjerojatno iz čl. 4, st. 1, t. 3 i st 3

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Moram bit korektan pa se pohvalit novim poslovnim podvizima [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/farmaceutika/svajcarska-plasiman-lekova-na-bazi-kanabisa%3f,88586.html


Premješteno iz teme: LKPC (Luka Ploče d.d.)

Da ne bi bilo zabune, top 10 je prodavao na 1560-1580kn i pustio cijenu da se malo oporavi.
Evo i dokaz u prilogu. U proteklih 30-ak dana fondovi su kupili cca 30 komada dionica, a prodali preko 300kom. I to je činjenica koja se može provjeriti u SKDD.

Obrisan mi je post na ovaj replay?mozda sam bio preostar.so..redovno sam u skdd u knjizi dionicara lkpc,tvrdim da korisnik split009 iznosi lazi.napravio sam prijavu hanfi ovo nije prvi puta da iznosi neistine.
[/quote]
Kad se ispostavi istina, onda ti slijedi protutužba.
Kolega, ostat ćeš bez gaća, bio u dionici ili te ja tužio!
PROTUTUŽBA MOLIM!

26.11.2010 - Dan D

Ako mislite tužiti kolega, onda ću ja tužiti i Vas i portal http://www.mojedionice.com
gdje piše da je ZABA prodala preko 300kom i objavljena lista TOP10.
Nadalje kad vidim tko je većinski dioničar ovdje, a znamo kako su nagazili Tisak i utjerali ljudima strah u kosti bojim se i pomisliti gdje ovo ide.
Pa ovdje ima se šta prodavati desetljećima…..

26.11.2010 - Dan D


@dynamit
Da li se Vi smatrate "kvalificiranim sucem" koji će utvrditi što je istinito i namjerno!!!
Ako iznosi netočne podatke,napišite koji su i obrazložite!!!
Svaki sudionik foruma će "za sebe" zaključivati što je istinito,a što ne.
Ne treba nam "dežurni cenzor".
Pozdrav

Predivno rečeno kolega Bisakovi. Al dosta dioničara ovdje datira iz komunističkih vremena, kad su navaikli prijavljivati i susjede samo zato jer su ovi išli na vjeronauk.
Kome trebaju podaci nek mi se obrati na private pa nek me slobodno tuži!
Al nemojte pomisliti da ja nakon toga neću tužiti tu istu osobu, samo ja neću stati na isprikama već guram do kraja.

26.11.2010 - Dan D

Predivno rečeno kolega Bisakovi. Al dosta dioničara ovdje datira iz komunističkih vremena, kad su navaikli prijavljivati i susjede samo zato jer su ovi išli na vjeronauk.
Kome trebaju podaci nek mi se obrati na private pa nek me slobodno tuži!
Al nemojte pomisliti da ja nakon toga neću tužiti tu istu osobu, samo ja neću stati na isprikama već guram do kraja.

Pa đe si Barone …do stara [lol]
vidim da je amneza ostala ista, na Vdkt tučeš promet sa 3-4 nicka, još uvjek nisi skužio TA, sa svima se svađaš i prijetiš sve dok te moderatori ne ukinu…ali ti si nepoderiv i uvijek se reinkarniraš [lol] [lol] [thumbsup]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

HDZ je državu "vlastitim financiranjem" doveo na koljena. Kada bi u Hrvatskoj postojala pravda i razumni birači, HDZ više nikada ne bi smio na vlast. U uređenim državama opasne stranke zabranjuju, zaključuje komentator Dela Rok Kajzer.
http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Politika/Delo-Da-je-pravde-i-razumnih-biraca-HDZ-vise-nikada-ne-bi-na-vlast

who dares, wins

New Report

Close