BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f59e3d41-5ab2-442c-a210-282ccc350186&open=four

kukala nam majka


Ajme, straaašno, kakva umišljenost!!!
[/quote]

Isuse, pa gdje mi živimo??? Ljepotica Kosorica sa svojim izjavama na nivou…aaaaaah, neznam ni na koji nivo bi ju spustila. Nije ni čudo da smo u kaosu, prevelikom kaosu. I već je i presmiješno ovo što se događa u vladi i u Državi. Globalno ludilo- whooohoooooo!
[bye]

Ko zna da ne zna, najviši je; ko misli da zna, ograničen je. Ko prepoznaje svoju ograničenost, nema granica.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sutra popodne vjerovatno slijedi deblokada pregovora od strane Slovenije. Upravo nešto najavili na dnevniku Nove TV.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Zadnjih 45 dana austrijski ATX je daleko odmakao Crobiju, vidim daljnji prostor za rast mnogih dionica jer definitivno kasnimo u oporavku! Usporedba sa 6.mj. kad je Crobi prešao ATX.
Sad je to ipak druga pjesma jer je ATX prešao 2500.
Pretpostavljam da će idući tjedni donijeti rast gore i dapače vrijeme je da mirovinski fondovi krenu u kupovinu.Jer CASHA se ima definitivno!

Mislim da likvidnije dane mozemo ocekivati tek iza donosenja proracuna za 2010g.
Kosorica je jucer rekla da nema uvodjenja novih poreza za gradjane(PKD) [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

đabe vam tehnička… sutra se pregovori odblokiravaju, bit će rast sve skupa 5-7 % u dva dana a onda hlađenje. idealno za iskrcaj pa ponovni ukrcaj [wink]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Zadnjih 45 dana austrijski ATX je daleko odmakao Crobiju, vidim daljnji prostor za rast mnogih dionica jer definitivno kasnimo u oporavku! Usporedba sa 6.mj. kad je Crobi prešao ATX.
Sad je to ipak druga pjesma jer je ATX prešao 2500.
Pretpostavljam da će idući tjedni donijeti rast gore i dapače vrijeme je da mirovinski fondovi krenu u kupovinu.Jer CASHA se ima definitivno!

Mislim da likvidnije dane mozemo ocekivati tek iza donosenja proracuna za 2010g.
Kosorica je jucer rekla da nema uvodjenja novih poreza za gradjane(PKD) [thumbsup]
[/quote]

Banke pune depozita, casha ko blata, a građani ne uzimaju više kredite,…
TREBA TE NOVCE TROŠITI! Kako?
Najsigurnije za zaštitu kupnja dionica po smiješnim cijenama!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Sutra deblokada pregovora sa EU?

Ajde da i to čudo vidimo !!! [rolleyes]

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

To je odlična vijest kolege! Bilo gdje drugdje ovo bi rezultiralo rastom indexa od minimum 5% ali mi smo mi a bilo gdje drugdje su oni. Ali svejedno ovo je predobra vijest!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo što kaže Pahor….možda ….vidjet ćemo….do nove godine eventualno…bla…bla..
opet pretjerujete u navlačenju….stanite malo na loptu…nisam se uspio nakrcati ipkk.a

http://www.finance.si/257399/Pahor_napovedal_skoraj%B9nji_zaklju%E8ek_pogovorov_s_Hrva%B9ko

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo sad kad nam Slovenci pale svjetla Vjeko ih gasi. Valjda čovjek ne gleda Dnevnik.
Ili je prodao dioki [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kazne za parking ne moraju se platiti!!!
http://www.hrt.hr

Čekaj malo, pa zar ste vi ovo plaćali?!

Ja sam prije neke 3 godine u odgovor na njihovu tužbu napisao samo jedno, članak 270. stavak 3. Zakona o obveznim odnosima (stari Zakon) a sad je to isto opisano u članku 350. stavak 3. Zakona o obveznim odnosima (novi Zakon).
Bilo je nekih desetak tisuća kuna neplaćenih ugovornih kazni za parkiranje. I naravno da sam ih dobio na sudu!

Ima li netko sličnih iskustava, kako je u Zagrebu?

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Dođe rođo i svima podijeli jedinice, bez obzira šta je ko napisao… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Kazne za parking ne moraju se platiti!!!
http://www.hrt.hr

Čekaj malo, pa zar ste vi ovo plaćali?!

Ja sam prije neke 3 godine u odgovor na njihovu tužbu napisao samo jedno, članak 270. stavak 3. Zakona o obveznim odnosima (stari Zakon) a sad je to isto opisano u članku 350. stavak 3. Zakona o obveznim odnosima (novi Zakon).
Bilo je nekih desetak tisuća kuna neplaćenih ugovornih kazni za parkiranje. I naravno da sam ih dobio na sudu!

Ima li netko sličnih iskustava, kako je u Zagrebu?


nego.. odblokada će.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close