BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)


AUUUUUUUUUUUUUUU

zadnja 196

Kako komentirate ovaj pad?

Alien, Ivek, vi ste na 250 pisali da biste vi toga jako punorado kupili po 230…
Zanima me jel još uvijek tako gledate na te stvari ili ste promjenili mišljenje…


ta zadnja cijena je moja … ! A ti samo gledaj i pljuj po HDEL… kao što uostalom radiš po svim građevinarima…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)





prodaja na hdelu i i dalje pristiže, pritisce i prijetri da se uruši na kupnju ko kula od karata..
a pukla brana 200 kn

ah dobro, ništa ćudno ipak je hdel GUBITAŠ


do kad ćeš to raditi…???
ako nemaš HDEL, a nemaš, zašto se ne skineš s ovoga foruma ???
[/quote]

Tebe ću pitat što da radim jeli?
Da niste bili tvrdoglavi,da znate odredit koliko što vrijedi, nebi kupovali hdel na 350, 300 ili 250 kn..

U ćemu je problem kolegice?
Pišem jer želim da ljudi sagledaju katastrofićno stanje hdela i thnk..

Na 350 kn sam napisao da ovo cudo ide u ambis, smijali ste se

Polako, samo polako

SSLJKER

s obzirom na poslovanje, a to je jedina prava mjera za odredit fer vrijednost diionice, ne više od 130 kn
[/quote]

ma koji si ti faktor da određuješ cijenu dionice ??? Pokrij se po ušima ekonomist,kupovao si ledo po
20 000 kuna, tu si sve rekao. hidroelektra vrijedi onoliko kolko je netko spreman dat za nju, jednom ne tako davno za nju su bili spremni dat 2200 kuna, onda je isto ne tako davno dotaknula svoje apsolutno dno od 118 kuna,ali sa jako malim prometom, znači šaka budala je prodavala u vrhu krize za sitne novce. Ovaj se danas naslađuje da je cijena roknula ispod 200 kuna sa čitavih 108 dionica prometa, i želi dokazat kako je jako pametan. Šta želiš dokazat ekonomist,pa svi smo te prokljuvili već ?! GUBITAŠ SI SA LEDOM, I SAD CILJAŠ NA KUPNJU HIDROELEKTRE I TEHNIKE, ZATO SEREŠ PO TOPICU 0-24.
[/quote]

Kolega a kada sam ja to kupovao ledo po 20 000 kn
Jeli vama dobro?
Jeste li se opet napili pa pišete gluposti?

Vidjet cete kako ce ova dionica završiti.
Gomila dugove i stvara gubitke, ROE manji od kamata na glavnicu, pretvara se u gubitaša
HDEL JE GUBITAŠ

Zamislite kako se osjecaju sada oni koji su kupovali po 350 hdel poput Vidre?

Pa proci ce još milijuni kubnih metara vode ispod savskog mosta prije negoli on bude na nuli, a možda i nikada.

Fer cijena za ovog GUBITAŠA nije veća od 130-140 kn

Pa hdel je jedva nešto zaradila i 2007 godine, a kamoli sada kad se građevinski sektor doslovce raspada

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Premješteno iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)






prodaja na hdelu i i dalje pristiže, pritisce i prijetri da se uruši na kupnju ko kula od karata..
a pukla brana 200 kn

ah dobro, ništa ćudno ipak je hdel GUBITAŠ


do kad ćeš to raditi…???
ako nemaš HDEL, a nemaš, zašto se ne skineš s ovoga foruma ???
[/quote]

Tebe ću pitat što da radim jeli?
Da niste bili tvrdoglavi,da znate odredit koliko što vrijedi, nebi kupovali hdel na 350, 300 ili 250 kn..

U ćemu je problem kolegice?
Pišem jer želim da ljudi sagledaju katastrofićno stanje hdela i thnk..

Na 350 kn sam napisao da ovo cudo ide u ambis, smijali ste se

Polako, samo polako

SSLJKER

s obzirom na poslovanje, a to je jedina prava mjera za odredit fer vrijednost diionice, ne više od 130 kn
[/quote]

ma koji si ti faktor da određuješ cijenu dionice ??? Pokrij se po ušima ekonomist,kupovao si ledo po
20 000 kuna, tu si sve rekao. hidroelektra vrijedi onoliko kolko je netko spreman dat za nju, jednom ne tako davno za nju su bili spremni dat 2200 kuna, onda je isto ne tako davno dotaknula svoje apsolutno dno od 118 kuna,ali sa jako malim prometom, znači šaka budala je prodavala u vrhu krize za sitne novce. Ovaj se danas naslađuje da je cijena roknula ispod 200 kuna sa čitavih 108 dionica prometa, i želi dokazat kako je jako pametan. Šta želiš dokazat ekonomist,pa svi smo te prokljuvili već ?! GUBITAŠ SI SA LEDOM, I SAD CILJAŠ NA KUPNJU HIDROELEKTRE I TEHNIKE, ZATO SEREŠ PO TOPICU 0-24.
[/quote]

Kolega a kada sam ja to kupovao ledo po 20 000 kn
Jeli vama dobro?
Jeste li se opet napili pa pišete gluposti?

Vidjet cete kako ce ova dionica završiti.
Gomila dugove i stvara gubitke, ROE manji od kamata na glavnicu, pretvara se u gubitaša
HDEL JE GUBITAŠ

Zamislite kako se osjecaju sada oni koji su kupovali po 350 hdel poput Vidre?

Pa proci ce još milijuni kubnih metara vode ispod savskog mosta prije negoli on bude na nuli, a možda i nikada.

Fer cijena za ovog GUBITAŠA nije veća od 130-140 kn

Pa hdel je jedva nešto zaradila i 2007 godine, a kamoli sada kad se građevinski sektor doslovce raspada

[/quote]
ja mislim da se raspadaš ti od jala… građevinski sektor je u problemima, to je istina, ali daleko od nekakvog raspada, bolja vremena su na vidiku…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Nije valjda da se Feđa opet ukazao na ovoj temi, ali sada u drugom obliku i imenu "dramur"…

Cement na 360…

[img]http://rockymountainway.mlblogs.com/thats-all-folks.jpg[/img]

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Sad se nešto počelo dešavati.
Je li @ idiot vidovit? [lol]

who dares, wins

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Alabama, dao bih ti 100-tku, no ne mogu više od 3x dnevno…., napokon ćuškanje bez rukavica…, vjerojatno će vas moderator obrisati…, snimih si ovo za anale…. [lol] [lol] [lol]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-hdza-bih-dragan-covic-i-milorad-dodik-dogovorili-koaliciju-/492020.aspx

Evo pravog lica HDZ-a

@ zivac

Šta se čudiš? Pa u Hrvatskoj su Srbi u vladajućoj koaliciji već godinama zajedno sa HDZ-om. Nama prodaju demagogiju o domoljubnoj stranci, a rade za svoje privatne interese.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!


Sretno navlačenje….zanimljivo kako ovakvi Tvoji postovi vrijeđanja prolaze

Koje crno navlacenje?? Nastupila je susa. One koje se moglo navuci vec su oplindrali. Sada imamo slucaj prenapucenog disko kluba bez adekvatnih protupozarnih mjera i vrlo malim vratima a unutra ostali samo "prijatelji". E, sada imamo veliko pitanje. Posto su vrata uska i 90% mora izgoriti u disko klubu tko ce biti u 10% koji ce uspjeti pobjeci. Za kolegu Geronima, Plavog i jos njih par ne brinem. Ostali su vjerojatno toast! Od tuda sva ta nervoza.

MY PRECIOUS!!!!

Ivek

Daj nam objasnio kako to kao netko tko je radio poslove za hrvatsku politiku( tako si napisao na moj novac, mozda si lagao , mozda ne), u avataru ima Sretena Jocića
Loš ti je pokušaj izvlaćenja da si to ti, jer smo našli sliku joce amsterdama na internetu koju ti koristiš u profilu…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Sretno navlačenje….zanimljivo kako ovakvi Tvoji postovi vrijeđanja prolaze

Koje crno navlacenje?? Nastupila je susa. One koje se moglo navuci vec su oplindrali. Sada imamo slucaj prenapucenog disko kluba bez adekvatnih protupozarnih mjera i vrlo malim vratima a unutra ostali samo "prijatelji". E, sada imamo veliko pitanje. Posto su vrata uska i 90% mora izgoriti u disko klubu tko ce biti u 10% koji ce uspjeti pobjeci. Za kolegu Geronima, Plavog i jos njih par ne brinem. Ostali su vjerojatno toast! Od tuda sva ta nervoza.
[/quote]

Ukratko…niste u toku ni upoznati sa ovom situacijom,pa ne znam zašto se upuštate u raspravu jedino ako i Vi ne dolazite iz klana "bratija"…nemam namjeru raspravljati s bilo kim,samo je činjenica da više nema ovaca za šišanje koliko bi Vi željeli da ih ima
Možete Vi svi drukati koliko god hoćete ali je činjenica da se vrlo malo forumaša osvrće na postove drukera koji zauzimaju PDe sa 99%
P.S.molim moderatore da puste ovaj post,jer dosta "moderniranih"nema volje više ni pisati pod ovakvim uvjetima
LP DOMOBRAN


Ivek

Daj nam objasnio kako to kao netko tko je radio poslove za hrvatsku politiku( tako si napisao na moj novac, mozda si lagao , mozda ne), u avataru ima Sretena Jocića
Loš ti je pokušaj izvlaćenja da si to ti, jer smo našli sliku joce amsterdama na internetu koju ti koristiš u profilu…


tek tolko da post ne padne u zaborav

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Ivek kaj ti je dali si i ti gledanjem sabora postao nervozan ,politika i posao neidu zajedno stara rimska izreka,ivek ajmo ja na pivo a ti gemišt….. [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

spašavaj se ko može [bye] http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Vulkanski-pepeo-oko-14-sati-iznad-Samobora

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Premješteno iz teme: THNK (Tehnika d.d.)

Ovog deluksa uopće ne treba shvaćati ozbiljno. Ovaj čovjek skuplja dionice po kojima pljuje a prodaje one koje hvali. Vratit će mu se kad tad. Nemam Thnk.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close