BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)


Recimo uspio sam prenijeti 44 kom LRH-R-A na sebe za 1900 kn van redovnog trgovanja, koje ne bi uspio bez svog pravnog zastupnika, koji je na usluzi kada je najpotrebnije. Hvala prodavatelju, koji je zbog privatnih razloga (bolesti) bio primoran prodati dionice po diskontu ispod tržišne cijene.

u biti, koga od nas briga što si ti kupio van burze i po kojoj cijeni?
a bolje da ne kažem što mislimo o tebi koji si iskoristio bolest prodavatelja da mu preotmeš dionice 10% jeftinije nego ih je mogao prodati na burzi i možda si kupiti još neki lijek, sramotno!
[/quote]

Kolega, transakcija je poslovne prirode, a ne sentimentalne. Žao mi je čovjekove bolesti, no s druge strane prijekopottreban novac sam mu omogućio, ne vidim kako sam mu preoteo dionice?!


Ma kolega drako ne obazirite se, pa nije valjda da mu vjerujete? 🙂

Čaša vode je uvijek napola puna, a ne napola prazna (životni stav).

Srdačan pozdrav

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

ISTINA JE STO MATRIX PISE

znam zato jer ga je tri dana potom stislo pa je meni prodao te dionice po 1350, a na isti nacin kao sto ih je stekao.

koristim priliku da se zahvalim prodavatelju!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Šefe kak si ti? Zašto me vrijeđaš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Recimo uspio sam prenijeti 44 kom LRH-R-A na sebe za 1900 kn van redovnog trgovanja, koje ne bi uspio bez svog pravnog zastupnika, koji je na usluzi kada je najpotrebnije. Hvala prodavatelju, koji je zbog privatnih razloga (bolesti) bio primoran prodati dionice po diskontu ispod tržišne cijene.

u biti, koga od nas briga što si ti kupio van burze i po kojoj cijeni?
a bolje da ne kažem što mislimo o tebi koji si iskoristio bolest prodavatelja da mu preotmeš dionice 10% jeftinije nego ih je mogao prodati na burzi i možda si kupiti još neki lijek, sramotno!
[/quote]
Ipak možda dok prodavač proda i dok pričeka 3-4 dana dok mu novac sjedne ne bi bilo dovoljno vremana za to i naravno mogla se dogoditi smrt.
Kolega je zaslužio diskont 10% jer je uletio odmah. A vjerujem da tih 10% nije tražio već je dobio kao znak dobre volje i zahvale prodavača.
Ogledalo uvijek ima 2 strane!

26.11.2010 - Dan D

Šefe, jel ide sutra novo iskrcavanje ili….?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Kako se veli, kupuj na lošu vijest!
A ova vijest je ipak bolja nego je moglo biti!

http://www.poslovni.hr/vijesti/slijedi-novi-val-otkaza-jos-18000-ljudi-u-ovoj-godini-ostat-ce-bez-posla-149602.aspx

26.11.2010 - Dan D


Kako se veli, kupuj na lošu vijest!
A ova vijest je ipak bolja nego je moglo biti!

http://www.poslovni.hr/vijesti/slijedi-novi-val-otkaza-jos-18000-ljudi-u-ovoj-godini-ostat-ce-bez-posla-149602.aspx

još 18.000 ljudi u ovoj godini ostat će bez posla i tebi je to dobra vijest? pa ti nisi pri sebi [bye]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Molio bih kolegu @šefa ako je moguće da prije otvaranja napiše koje dionice danas idu u negativnu blokadu
Hvala unaprijed [cool]

[cry] [bye] [bye] Datum objave: 15.6.2010 | 17:13
Zadnja izmjena: 15.6.2010 | 17:19
CLOSING BELL ZSE
Zagrebačka burza: Potrošio se "efekt Mesić", INGRA i građevinari potopili Crobex
Autor/izvor: Ivan Hrstić – ivan.hrstic@seebiz.eu

ZAGREB – Uz redovni promet od 14 milijuna kuna i ukupni od 35 milijuna kuna, CROBEX je danas srušen 0,15 posro, na 1951,54 boda. Svega dvije dionice ostvarile su više od milijun kuna prometa.

Dionicom Hrvatskog telekoma ZSE:HT-R-A protrgovano je niskih 2,8 milijuna kuna, a pri tome na dnevnoj razini nije zabilježena promjena vrijednosti, a i dnevni prosjek pao je za simbolične 2 lipe. Dionica će prenoćiti na 262,40 kuna.

Draži dividende na drugo mjesto najlikvidnijih izbacili su Kraš ZSE:KRAS-R-A, koji je uz gotovo 2 milijuna kuna prometa, što je treći najveći ovogodišnji iznos, podignut 0,81 posto, na 375 kuna.
Kod INGRA-e se ipak potrošio "efekt Mesić" pa je danas došlo do korekcije od 2,82 posto. Nakon dubokog pada i isto tako visokog uzleta u prvoj polovici ovog mjeseca dionica je tako ponovno u minusu za 1,23 posto.

Građevinari su tijekom poslijepodneva doživjeli negativan preokret. Najtrgovaniji je Dalekovod ZSE:DLKV-R-A, koji je uz tričetvrt milijuna kuna prometa srušen uvjerljivih 1,75 posto, na 320,30 kuna. Slijedi Institut IGH ZSE:IGH-R-A, koji je uz svega 600-tinjak tisuća kuna prometa srušen samo 0,80 posto. To ‘samo’ uzevši u obzir danas objavljene podatke o drastičnom padu dobiti. Dnevni prosjek u tom smislu pri tom je zabilježio pad od simboličnih 0,20 posto. Odmah uz ove dvije dionice na ljestvici najlikvidnijih je i INGRA ZSE:INGR-R-A, kod koje se ipak malo istopio "efekt Mesić" pa je danas došlo do korekcije od 2,82 posto. Nakon dubokog pada i isto tako visokog uzleta (u četiri dana gotovo 14 posto!) u prvoj polovici ovog mjeseca, dionica je tako ponovno u minusu za 1,23 posto.

Atlantska plovidba ZSE:ATPL-R-A danas je ostvarila malo više od pola milijuna kuna prometa i pri tome potopljena 0,84 posto, na 919,24 kune. Uljanik plovidba ZSE:ULPL-R-A danas je potpuno izvan fokusa trgovine, pa je tako nakon duljeg razdoblja zaključila i duboko ispod Jadroplova ZSE:JDPL-R-A.

Končar Elektroindustrija ZSE:KOEI-R-A uz manje od 400 tisuća kuna prometa na dnevnoj razini nije zabilježila promjenu, a Podravka ZSE:PODR-R-A, srušena 1,03 posto.
Što reći nego i daljnji pad dionica građevinara to je vidljivo čim pogledamo ovu preslabašnu kupnju od par dionica i veliki pritisak na strani prodaje. [cry] [cry] [bye] [bye] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Gospon "ŠEF¨"Daj nas oslobodite(grupa ljudi koja se skriva iza tog imena)svojih sranja i bolesnih pesimistićnih razmišljanja.Baš bi štel videt kak se inaće spominaš kad si normalan..ak0o je to samo posel ja ti opraštam ,,..ali vjeruj mi to ostavlja posljedice..kako na psihu-tako i na normalan život…žao mi je vaših žena–netko to ipak mora trošit—

gospon .Domobran.–sa ćim se ti zamaraš–pa kaj ne vidiš tko kolo vodi ?Koje pizdoforme se dešavaju na našoj političko-zabavno-kulturnoj sceni..Sreća je da još možemo razmišljat svoom glavom…daj nam bog zdravljiće–nedajte se ..makar vam mozak već izgleda ko svicarski sir(ne mislim tu na tebe) Fala ti na potpori za Šangajca..još ga ćekamo–strpljen spašen–

Dramur čista 5.To je uigrani tim ljudi koji ima potporu na forumu.

New Report

Close