BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[thumbsup] [smiley] [wink]Na Wall Streetu i dalje vlada dobro raspoloženje

Na Wall Streetu i dalje vlada dobro raspoloženje Drugi dan zaredom cijene dionica na Wall Streetu porasle zahvaljujući nadi ulagača da je za američko gospodarstvo najgore razdoblje prošlo. [thumbsup]

[thumbsup] Europa raste danima i danas kreće zeleno svi su izgledi da će tržišta rasti i idući tjedan. Danas dionica Leda ulazi u društvo milijunaša sa znatnim rastom cijene. Građevinari su već odradili dobre skokove jedino je Ingra još uvijek debelo podcijenjena. Sve u svemu započeo je stabilan rast svijetskih burzi , stoga dokup dionica. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

e moj šefe..nemam kome da se žalim..pa ću tebi ovdje…ja jutros predvidio teško crvenilo…a nitko mi nije vjerovao…zato sada me časte pićem..ha…ha

samo što nije...


[thumbsup] [smiley] [wink]Na Wall Streetu i dalje vlada dobro raspoloženje

Na Wall Streetu i dalje vlada dobro raspoloženje Drugi dan zaredom cijene dionica na Wall Streetu porasle zahvaljujući nadi ulagača da je za američko gospodarstvo najgore razdoblje prošlo. [thumbsup]

[thumbsup] Europa raste danima i danas kreće zeleno svi su izgledi da će tržišta rasti i idući tjedan. Danas dionica Leda ulazi u društvo milijunaša sa znatnim rastom cijene. Građevinari su već odradili dobre skokove jedino je Ingra još uvijek debelo podcijenjena. Sve u svemu započeo je stabilan rast svijetskih burzi , stoga dokup dionica. [thumbsup] [smiley] [wink]

..što, nisam znao da je LEDO izbacio kornet sa dodatkom alkohola … [lol]

na trzistu kapitala imaju dvije vrste ljudi,oni koji kupuju i oni koji prodaju,lovac i lovina,cas si jedno,cas si drugo…ja razumijem da prodavaci pokusavaju upakovati sto bolje svoju robu da bi je sto bolje prodali kao i u svakoj trgovini,postoje naravno i kupci koji bi htjeli sto jeftinije proci pri kupnji stoga pokusavaju rusiti cijenu i to je ok…takvo je trziste,svatko zeli svoj dio kolaca, i to je tako,zato ovo nije za svakog nego za igrace koji su celicnih zivaca,koji imaju petlju uci ali znaju i izaci kad treba i takvi ostaju u igri…medljutim ovdje na forumu ima i treca vrsta,isu niti kupci niti prodavaci nego sera.ori niti kupuju niti prodaju samo seru bezveze,nesto si kontam da su to bivsi igraci koji su ispali iz igre,pa sad tu lijece komplekse….njih mi je jako zao…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......



[thumbsup] [smiley] [wink]Na Wall Streetu i dalje vlada dobro raspoloženje

Na Wall Streetu i dalje vlada dobro raspoloženje Drugi dan zaredom cijene dionica na Wall Streetu porasle zahvaljujući nadi ulagača da je za američko gospodarstvo najgore razdoblje prošlo. [thumbsup]

[thumbsup] Europa raste danima i danas kreće zeleno svi su izgledi da će tržišta rasti i idući tjedan. Danas dionica Leda ulazi u društvo milijunaša sa znatnim rastom cijene. Građevinari su već odradili dobre skokove jedino je Ingra još uvijek debelo podcijenjena. Sve u svemu započeo je stabilan rast svijetskih burzi , stoga dokup dionica. [thumbsup] [smiley] [wink]

..što, nisam znao da je LEDO izbacio kornet sa dodatkom alkohola … [lol]
[/quote]

…imaš pravo kolega…sve se crveni od zelenila…pa ajde kada neko druka ne nečem što nije vidljivo, ali EU i AMERI od 1-2% u crvrnom…bilo bi dobro da je istina, al nije u redu navlačiti bijes realnih analitičara…KOLEGAAAA KOLEGAAA!!!

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Čitam da ponovo većina koja se iskrcala jučer i koja je trenutno u KEŠ-R-A najavljuje kataklizmu u pon. kako bi se
burek gospoda – ponovo ukrcali niže ….

Nadam se i mislim da će vas smjer trgovine razočarati ,
na radost nas u papirićima ….

Bitna je i prosječna cijena npr.
IGH – 2.972,44

koja je osjetno manja od zadnje – te me ništa ne bi čudilo da IGH otvara sa 3100
a INGRa – blokada do 10.05.h

Iz DLKVa ste također izašli na 280 kn a on rastao do 360 ….. a i još će … [bye]

Jer ipk je Crobi na samo 1448 …

smanjuje se minus.......


na trzistu kapitala imaju dvije vrste ljudi,oni koji kupuju i oni koji prodaju,lovac i lovina,cas si jedno,cas si drugo…ja razumijem da prodavaci pokusavaju upakovati sto bolje svoju robu da bi je sto bolje prodali kao i u svakoj trgovini,postoje naravno i kupci koji bi htjeli sto jeftinije proci pri kupnji stoga pokusavaju rusiti cijenu i to je ok…takvo je trziste,svatko zeli svoj dio kolaca, i to je tako,zato ovo nije za svakog nego za igrace koji su celicnih zivaca,koji imaju petlju uci ali znaju i izaci kad treba i takvi ostaju u igri…medljutim ovdje na forumu ima i treca vrsta,isu niti kupci niti prodavaci nego sera.ori niti kupuju niti prodaju samo seru bezveze,nesto si kontam da su to bivsi igraci koji su ispali iz igre,pa sad tu lijece komplekse….njih mi je jako zao…

…pa kolega , moramo i takvima dopustiti da pišu…sve su već platili

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


koja je osjetno manja od zadnje – te me ništa ne bi čudilo da IGH otvara sa 3100
a INGRa – blokada do 10.05.h

Zašto očekuješ blokadu na INGRI? Vijest, razlog?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Dionice su stvarno jeftine ali ljudski oprez je sada stvarno velik pa tako da se kapitalizira svaka dobit pa makar ona bila i minimalna i mislim da ćemo se ovoga još nagledati.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????


Dionice su stvarno jeftine ali ljudski oprez je sada stvarno velik pa tako da se kapitalizira svaka dobit pa makar ona bila i minimalna i mislim da ćemo se ovoga još nagledati.

Ne znam baš da su jeftine. Jedinična cijena nije odraz da li je nešto jeftino ili nije.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Tomica ima novu ljubav, zove se povrat na kapital…………… [wink]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/viadukt-ostvario-veci-povrat-na-kapital,41309.html

Slijedeći tjedan je za očekivati više godišnjih financijskih izvještaja. Zadnji kvartal 2008 je ipak jedan od dobrih pokazatelj za 2009 godinu.

New Report

Close