BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kolega BADMAN

što je primitivno?

Jesam li se ja vama obratio možda?
Pitao sam Sakaia, da koji vrag ledo radi na 3 booka…
Kakvo je njegovo mišljenje glede toga…
Sigurno su opet puno drukali i nadrukali ledo

Zar i vas kolega badman provocira i vrijeđa?
I mene isto, mene je prekjučer nazvao huliganom.

lp
[/quote]

Sta ce jadan, ljut je i kivan na cijeli svijet..
[/quote]

Ali pomoći uvijek ima, samo je treba zatržiti.
Znam da mu nije lako, ali kako kažu, biti će bolje.
Nadajmo se.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Zar i vas kolega badman provocira i vrijeđa?
I mene isto, mene je prekjučer nazvao huliganom.
lp

Kolega plavi moram i vas pitat da li vam je dobro. Vi vrjeđate nazivajuć ljude neznalicama a ja sam to okarakterizirao huliganskim ispadom. Izgleda da vam teško ide shvaćanje napisanog.
Niš se vi ne brinite i u sječnju 2010. će u Lkpc biti pad ili stagnacija prometa [thumbsup]. Bit će i vama lakše jednog dana. Samo zatražite pomoć.
[/quote]

kolega Badman ( ili u prijevodu loš čovjek ), to što ja smatram da ste vi neznalica i što sam vam to napisao nije nikakva uvreda.
Mogu još jednom ponoviti, evo:

Ja smatram da ste vi neznalica.

I je li to uvreda?
Mislim da nije.

Ali vi ste mene nazvali huliganom, e to je već uvreda.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


[thumbsup]Dobro spamate temu s glupostima o svome prepucavanju ustvari spamate da se prikrije istina koja je katastrofalna po dionice građevinara. [bye]

Tako je druže šefe, dosta je bilo skrivanja istine!
Vrijeme je da popadaju napuhane dionice todexa.
Kod njih ne znaš koja je više napuhana, hoćeš Ledo, Belje ili Zvijezdu! Sve balon do balona.
Drago mi je da se ovdje napokon pojavio vrstan znalac, broker, ekonomist i šef sve u jednoj osobi i razotkrio tu urotu [thumbsup]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju

[thumbsup] Poslije ovog sloma dionica građevinara najvažnije je naći zamjenu , evo što savjetuju stručnjaci.U koje dionice se preporučuje ulagati :
PREHRANA

Po pisanju The Economistovih analitičara, proizvođače hrane i pića u trenutačnoj situaciji najviše muči rast cijena osnovnih sirovina u kombinaciji s kupcima koji traže sve jeftinije proizvode, kako u svijetu tako i u nas, što će im dodatno narušiti prodajnu maržu. Analitičari Bloomberga i UN-a nedavno su uporozili na rastuće cijene hrane, koje bi u kombinaciji s rastom cijena sirove nafte mogle rekordno porasti i uzrokovati novu krizu. Hrvatska prehrambena industrija (koja čini petinu domaće industrijske proizvodnje) u ovoj godini nije pretrpjela veliku štetu, a nikakve potrese ne bi trebala osjetiti ni dogodine, ponajviše zbog stabilne domaće prodaje i daljenjeg rasta inozemne prodaje u kojoj prednjače Vindija, Dukat te Agrokorove uzdanice Belje, Jamnica, PIK Vrbovec Ledo i Zvijezda. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba




Zar i vas kolega badman provocira i vrijeđa?
I mene isto, mene je prekjučer nazvao huliganom.
lp

Kolega plavi moram i vas pitat da li vam je dobro. Vi vrjeđate nazivajuć ljude neznalicama a ja sam to okarakterizirao huliganskim ispadom. Izgleda da vam teško ide shvaćanje napisanog.
Niš se vi ne brinite i u sječnju 2010. će u Lkpc biti pad ili stagnacija prometa [thumbsup]. Bit će i vama lakše jednog dana. Samo zatražite pomoć.
[/quote]

kolega Badman ( ili u prijevodu loš čovjek ), to što ja smatram da ste vi neznalica i što sam vam to napisao nije nikakva uvreda.
Mogu još jednom ponoviti, evo:

Ja smatram da ste vi neznalica.

I je li to uvreda?
Mislim da nije.

Ali vi ste mene nazvali huliganom, e to je već uvreda.

lp

[/quote]

Eto pa nije niti uvreda to šta ja smatram vaše ispade huliganizmom. A o neznanju nemojte. Preporučujete Lkpc na 1800 i pljujete Podr na 280. Pametnom dosta





Zar i vas kolega badman provocira i vrijeđa?
I mene isto, mene je prekjučer nazvao huliganom.
lp

Kolega plavi moram i vas pitat da li vam je dobro. Vi vrjeđate nazivajuć ljude neznalicama a ja sam to okarakterizirao huliganskim ispadom. Izgleda da vam teško ide shvaćanje napisanog.
Niš se vi ne brinite i u sječnju 2010. će u Lkpc biti pad ili stagnacija prometa [thumbsup]. Bit će i vama lakše jednog dana. Samo zatražite pomoć.
[/quote]

kolega Badman ( ili u prijevodu loš čovjek ), to što ja smatram da ste vi neznalica i što sam vam to napisao nije nikakva uvreda.
Mogu još jednom ponoviti, evo:

Ja smatram da ste vi neznalica.

I je li to uvreda?
Mislim da nije.

Ali vi ste mene nazvali huliganom, e to je već uvreda.

lp

[/quote]

Eto pa nije niti uvreda to šta ja smatram vaše ispade huliganizmom. A o neznanju nemojte. Preporučujete Lkpc na 1800 i pljujete Podr na 280. Pametnom dosta

[/quote]

Kolega molim vas nemojte lagati.
Za razliku od vas ja pišem ono što mislim a vi se to ne usudite, a kamoli da bi napisali što ste kupili ili prodali.

Ja znam da bi se vi sa mnom i dalje raspravljali, ali ja ipak moram paziti na svoj renome i ne ulaziti u rasprave sa bilo kime, a posebno ne sa onime koga smatram početnikom na tržištu kapitala.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://finance.yahoo.com/tech-ticker/govt.-policy-rate-fears-have-bull-jeff-matthews-reigning-in-his-horns-418708.html?tickers=CAT,IP,AA,CSCO,^DJI,^GSPC,XLF

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

Inače načuo sam da su šveđani već drugi dan u obilasku dalekovoda. [thumbsup]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Ljudi moji provjereno…ide dividenda…

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]Za Todorića nema krize – investira, otvara, zapošljava… [thumbsup] Za Todorića nema krize – investira, otvara, zapošljava…
Trgovački lanac Konzum i u 2010. nastavlja sa daljnjim ulaganjem u razvoj najvećeg formata prodavaonica, pa je tako danas otvorena nova prodavaonica Super Konzuma u zagrebačkom Remetincu, investicija vrijedna 125 milijuna kuna.
Taj maloprodajni objekt ujedno je i 43. Super Konzum prodavaonica. Novootvoreni trgovački centar se prostire na 5000 četvornih metara, a zaposlit će 80 djelatnika, priopćeno je iz Konzuma.

U 2009. Konzum je otvorio devet Super Konzum prodavaonica, izgradio novi distributivni centar s dodatnih 36.000 četvornih metara skladišnog prostora i ostvario znatna ulaganja u unapređenje svih procesa. Ukupna vrijednost investicija u 2009. iznosila je više od milijardu kuna.
Dionice Ledo i Zvijezda jedini pravi izbor u ona teška vremena.[/b] [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

2540kn je zadnja crta obrane! Danas nije pukla, al tamo medvjedi guraju.
Velika pobjeda bikova nad medvjedima danas, nezapamćeni obrat reversal.
Ostaje i dalje na snazi OPREZ, pogotovo ako probije 2600, a poslije i 2540kn.
Poslije toga ništa ne brani IGH od ponora do 2100kn, a možda i do 1600kn.
Eventulano nedobivanje posla u CG bi omogućilo nastavak padanja, dobijanje posla
otvara vrata rastu do 5600-5800kn.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

split009 @ borba medjeda i bikova ,,,danas [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dobijanje posla otvara vrata rastu do 5600-5800kn.

Jedino povratak SANADERA može lansirati IGH na 5800 [kiss]

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2010/02/05/0662006.html?pos=n1
INA .PODRAVKA -POLANČEC


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)
Ljudi moji provjereno…ide dividenda…

U dionicama ili u nofcima?

New Report

Close