BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

elpr srusen 12,86% sa 610 kuna ?

izgleda da ništa još od top 10 promjena. opet štrajk u sda.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


izgleda da ništa još od top 10 promjena. opet štrajk u sda.

Mislim da prepisuju one zahtjeve za registracije iz automata u kompjuter…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

E, da su Hrvati pametni kao što nisu i stave prodajicu na ( za početak ) realnih 420 kn ( do novog 3Q izvještaja )![smiley2]
Kako bi fondovi lagano iskolačili očice, a onda nastao stampedo. Samo tko bi mogao animirati i mobilizirati Hrvate?
Šteta![smiley13]

zanima me ako netko upotrebljava ilirika on-line za trgovanje i kako je zadovoljan

ja uzeo PBZ investor ima tjedan dana i još mi ni pin ni kartica nisu došli [smiley16]

WC,

ja uzeo PBZ investor ima tjedan dana i još mi ni pin ni kartica nisu došli [smiley16]

stigla KARTICA, PIN JOŠ NIJE IMA DVA TJEDNA, SRAMOTA!

dan je pametniji od noći

schta je sa vse?

KULEN NIJE SALAMA

nisam mogo kupit……jer je u PG riknuo server i nisu se htjeli javljat na tel

ja sam kod prve generacije(DO PONEDJELJKA).
zvao sam udrugu potrošač i dobio gosp.Mariju Duljković koja mi je ljubazno objasnila što trebam učiniti da im skinu licencu ili dobro kazne:

1.Odrediti za koliko su te oštetili nepoštujući ugovor
2.poslati opis pritužbe poželjno sa dokazima(mail,telefonski ispis)u Ilicu48 UDRUGA POTROŠAĆ, HANFA(obavezno preporučeno),BROKERU(obavezno preporučeno).
3.Tražiti očitovanje HANFE i prve generacije
4.Ovisno o odgovoru dići privatnu tužbu

obavezno slati udruzi potrošač jer onda i pritužba hanfi ima drugu težinu i neće se izgubiti

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Torbari nagrnuli na radnike Ine
http://www.jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2007,10,11,dionice_torbari,93792.jl
Opet Samodol u akciji. ha ha[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Koliko će se pojaviti paketa INA-e na burzi kad uskoro dobiju te dodatne dionice? Opet će INA i Crobex… [smiley10]

No respect

imaju lock-up. dolaze povremeno. a i već je cijena išla dolje između ostaloga i zbog toga.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close