BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E moj Nathane gdje sve ja nisam registrirama.
– je li ti što u rodu ovaj novi John-nathan.
– studoš nemoj mi pisati protiv cartmanića jer sada tamo svi pošu u isti rog, a i cartmanić je napisao da cijena PTKM sigurno ide gore.
– sada tu može biti i velikih pi……a jer sada ja tu imam dvije solucje mogu dosta toga prodavati, a u dobrom sam kešu pa mogu nastati i velike kupovine, neznam još se mislim, možda će presudno biti na koju ću nogu prije ustati, ali će danas biti svakako zabavno bar meni.

Ma nemam ja ništa protiv njega, samo što čovjek ne podnosi kritiku, drugačije mišljenje i u stanju je cijeli dan listati knjige da bi tebi dokazao da nisi u pravu.
Sudeći po tome koliko napora ulaže u ovo pisanje, mislim da je čovjek zaglavio i postao ovisnik o forumu.
Bolje da se bavi nekim sportom. I tamo se možeš lijepo dokazati. [smiley2][smiley2]

That is it. Cut and dry! – Al said…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ma nemam ja ništa protiv njega, samo što čovjek ne podnosi kritiku, drugačije mišljenje i u stanju je cijeli dan listati knjige da bi tebi dokazao da nisi u pravu.
Sudeći po tome koliko napora ulaže u ovo pisanje, mislim da je čovjek zaglavio i postao ovisnik o forumu.
Bolje da se bavi nekim sportom. I tamo se možeš lijepo dokazati. [smiley2][smiley2]

That is it. Cut and dry! – Al said…[smiley2][smiley2][smiley2]

User CP kaze:

studoš – 587 komentara – 5,87 dnevno
cartmann – 643 komntara – 1,99 dnevno

Tko je ovisnik o forumu?


User CP kaze:

studoš – 587 komentara – 5,87 dnevno
cartmann – 643 komntara – 1,99 dnevno

Tko je ovisnik o forumu?

E, al da brojimo kartice napisanog teksta [smiley2]

Sta se sramite priznat, evo ja sam deklarirani ovisnik o prinosu na portfelj, zgodnim djevojkama i brzim autima… ah da, i ovom forumu [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

1. Laž,
2. Velika laž
3. Statistika

[smiley2][smiley2][smiley2]
Statistikom je moguće sve dokazati osim da statistika ne postoji…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Studoš.
– ma ovaj forum ne da je dobar nego je odličan.
– uz lijepu zabavu se odlučim što ću sutra trgovati.
– prateći ovaj forum ostvarujem takoreći i bez rada dobre zarade (hvala na savjetima), a tu se može odlično viditi i raspoloženje investitora što je meni najvažnije.
– uđeš u dobre dionice i onda samo treba pratiti tržište.
– ova dva dana su mi forumaši slabe volje jer se ne odvija po njihovom scenariju, ali ovo sve sam ja predvidjela.

E, al da brojimo kartice napisanog teksta [smiley2]

Sta se sramite priznat, evo ja sam deklarirani ovisnik o prinosu na portfelj, zgodnim djevojkama i brzim autima… ah da, i ovom forumu [smiley2]

Nisam ovisan ni o jednom (šatro), ali mi se ovaj prvi najviše sviđa. Ovo ostalo izvedem iz njega…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Evo ga, tko čeka taj i dočeka cartmanića.
– daj molim te objasni mi što pišeš na onom forumu kad te ljudi ne shvaćaju.
– tu si postao omiljen i svima nam je dosadno kad te nema.
– kakve gluposti pišeš na onom forumu, da će danas PTKM rasti, pa cartmaniću iako je od tebe to je previše.
– kako možeš pisati takve nebuloze o jednom gubitašu.
– da se nisi u međuvremenu dobro nakrcao PTKM.
– daj molimte piši brzo tako sam znatiželjna.
Pozdrav !


Sada kada moramo najviše razmišljati što raditi na burzi, nešto slabo se piše, nema nam hakele i cartmanića biće išli na drugi forum, indijanac nam slabo daje savjere od svog vrača, a i ostali se slabo uključuju. – znam da ste planirali velike prodaje po skupim cijenama, ali se pokazalo što sam i više puta pisala da ulagači plive nisu naivni, vjerojatno i oni žele jeftino kupovati. – svi savjeti su dobrodošli, a tema je bez cenzure pa bi bilo dobro da pišete i o cijenama. – ja sam trenutno pola u kešu pola u dionicama, pa me ovo tržište puno ne opterećuje (stigla lova od plive). – sada da li čekati inu, dokupljivati dobre dionice na jeftinim cijenama ???? – pratim i promete na burzama i iz aviona se vidi da još ni jedna lipa do plive nije uložena na burzu.

već zadnja dva dana ti jača institucionalni promet, tak da ti baš ne stoji tvrdnja da se lova od plive još ne osjeti.

Gospodine beholder
– mislila sam na promete na obje burze da su uobičajeni.
– sada ko tu kupuje prodaje ja nemam pojma.
– dobro se i osijeća pad na dionicama gdje su forumaši bili uvjereni u analizama da će rasti, ali to je burza.


E moj Nathane gdje sve ja nisam registrirama.
– je li ti što u rodu ovaj novi John-nathan.
– studoš nemoj mi pisati protiv cartmanića jer sada tamo svi pošu u isti rog, a i cartmanić je napisao da cijena PTKM sigurno ide gore.
– sada tu može biti i velikih pi……a jer sada ja tu imam dvije solucje mogu dosta toga prodavati, a u dobrom sam kešu pa mogu nastati i velike kupovine, neznam još se mislim, možda će presudno biti na koju ću nogu prije ustati, ali će danas biti svakako zabavno bar meni.

Bljedolika je vidim u teškoj dilemi. Ko bljedoliki Hamlet svojevremeno, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Studoš.
– ma ovaj forum ne da je dobar nego je odličan.
– uz lijepu zabavu se odlučim što ću sutra trgovati.
– prateći ovaj forum ostvarujem takoreći i bez rada dobre zarade (hvala na savjetima), a tu se može odlično viditi i raspoloženje investitora što je meni najvažnije.
– uđeš u dobre dionice i onda samo treba pratiti tržište.
– ova dva dana su mi forumaši slabe volje jer se ne odvija po njihovom scenariju, ali ovo sve sam ja predvidjela.

Ajde nam predvidi sto će biti danas, ajde sad odmah, dok burza još spava, hi,hi,hi, znaš bljedolika djevojčice, od svih pameti najgora je naknadna pamet, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Ajde nam predvidi sto će biti danas, ajde sad odmah, dok burza još spava, hi,hi,hi, znaš bljedolika djevojčice, od svih pameti najgora je naknadna pamet, hi,hi,hi

A takve je pameti sve više [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


” Ajde nam predvidi sto će biti danas, ajde sad odmah, dok burza još spava, hi,hi,hi, znaš bljedolika djevojčice, od svih pameti najgora je naknadna pamet, hi,hi,hi

I Ivana spava snom pravednice, ali danas se može predvidjeti poradi odluke vlade da će Petrokemija konačno odlijepit se od 230 kn i to sa dobrim prometom!!!!

Lider, br 56

Nove zvijezde hrvatskoga dioničkog tržišta
ZLATNE KOKE: Belje, Petrokemija, Končar, Đaković, Dalekovod………

Tek je manji dio dionica do rekordnih razina došao na temelju fundamentalnih vrijednosti, a većim dijelom na temelju špekulacija, svijetlih perspektiva ili pak pretjerane evaluacije vrijednosti nekretnina

Tako se iz posrnulog gubitaša, čije dionice nisu nikoga zanimale, promjenom u vlasničkoj strukturi i ulaskom Agrokora ( kontrolira nešto više od 52% vasničkog udjela ) Belje ( BLJE-R-A ) prometnulo se u jedno od najzanimljivijih izdanja na hrvatskom trzištu kapitala, smatra burzovni analitičar Poslovnog Dnevnika Mariop Gatara. Silne investicije kojima je Agrokor pokušavao tvrtku vratiti u život rezultirale su dramatičnim preokretom u poslovnim rezultatima………sto je bilo dovoljno da se Belje pretvori u jednu od najlikvidnijih dionica na VSE i samo ove godine donese svojim dioničarima spektakularnih 240 posto rasta.

Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

New Report

Close