BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – O DIONICAMA

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: [color=blue]DDJH (Đuro Đaković Holding)[/color]

Timica, sve ok. Poštujem vaše promjene pa makar one bile i slikovite. Đuro Đaković nije Zdenka, velika je razlika, a da izlazi veliki izlazi to je očito, inače bi cijena cila visoko, visoko, iznad tebe i mene – Bare.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Gledam malo ovu raspravu pa ovo je pokolj kao na Krbavskom polju ( ili kosovu polju ) ovisno cijim ocima gledas? Jos samo fali Kraljevic Marko i Musa Kesedzija pa smo kompletni.
Cini mi se previse adrenalina kod pojedinih korisnika ( pred rasplet situacije na burzi ).
Pozdrav svima ( naravno i manjincima ) a narocito kolegi Fotiju, ma gdje bio.

Pustam vam svima pjesmu za laku noc: ……..pomorac sam majko na bijelome brodu, pomorac sam majko u modrome grobu………

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ajde evo vam jos jedne:
“zbog tebe sam navlacio odijela,
jer samo si me takvog htjela
i zbog jedne smijesne kravate
uspjeli su da te odvrate

dusa mi ulicom luta bez kaputa, bez kaputa
srce mi kuca jace spale su mu hlace
dusa mi ulicom luta bez kaputa, bez kaputa
a glava ne da mira bez sesira, bez sesira”
Atomsko skloniste

[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

sutra je novi dan. a cini mi se da ce ko i danasnji proteci u znaku DDJHa

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

MOzda dodje do zatisja, da se malo strasti na forumima smire ili da se ne vidi sve ovaj tjedan…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

pa ovaj tjedan se ni nece vidjeti sve. vidjeti ce se u biti vrlo malo u petak. slijedeci petak cemo vidjeti ko nam je jucer prodao 30 iljada [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Meni nije 30 iljada, ali ako ovako nastavim, ali se mjeri iljadama! Ode li dolje, odo i ja[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LVCV (Lavčević d.d.)[/color]


na crosecu je i za lavcevica izvješče – 1.445 za tekuče razdoblje

Mnogo loše. Ne znaju da grade. Nije dobra dijonica.

Evo naterao me moderator da obrisem potpis. Veli da se bune homoseksualci. Pa sam ga poslusao.

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

Kolega Dejavue, mozete li pojasnit nama koji neznamo sto je on to kupio?

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]


ma daj delboy. ovo je stvarno previse.

da Toda preuzima Lolu [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

sorry, ali vecu glupost vec dugo nisam cuo

Ja sam cuo da toda preuzima i Saponiu i LRH [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

Krivo si cuo…mislim da je ipak bio na pregovorima u PTKM[smiley2]
Kupuje Vupik, ima BLJE, treba mu goriva[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]


Krivo si cuo…mislim da je ipak bio na pregovorima u PTKM[smiley2] Kupuje Vupik, ima BLJE, treba mu goriva[smiley2]

Kolega vidim da ste dosta upoznati sa svime oko Agrokora. Nisam baš pratio Vupik. Po Vašem mišljenju što će biti sa cijenom dionice Vupika ako se vaša glasina pokaže istinitom? [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

Mislim da ce kupiti sve[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

A ja sam cuo od moje tetke, a njoj je rekla njena prijateljica koja je ujedno prijateljica od Todine zene, a one su se upoznale na faksu da ce Toda preuzeti sve firme od Iloka do Karlovca, pa cak i neke brodare, al informacija nije 100% sigurna. [smiley1]

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Premješteno iz teme: [color=blue]LLRB (Lola Ribar d.d.)[/color]

I moje posljednje pitanje kolega Dejavue. Kakva su vaša saznanja glede kombinacije ZTNJ – Agrokor?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close